Andor.cz - Dračí doupě online

Verbíři? 

Verbířská kancelář pro Na pokraji

 je offline, naposledy online byl 04. srpna 2020 0:00raccoona 1. úroveň Dvakrát týdně

rac scared3805.jpg
Aktuálně má jeskyně 1 postava z 4.
Počet postav, které žádají o přijetí: 0
Vypravěč říká: Vítám vás ve verbíři!

Hledám lidi i nelidi, co se v současné době nachází v Havenu. Nezáleží na tom, jestli se v něm narodili, nebo je přitáhlo bouřlivé dění ve městě. Nadpřirozeným se dosud daří držet svou existenci pod pokličkou, ale díky nastalým problémům vybublávají problémy, které normální populace může jen těžko plně ignorovat. Svět se zbláznil. Žijeme v zvláštních, prazvláštních časech.

Primárně hledám čaroděje nebo čarodějku. Možností pro tuhle roli je více. Čarodějové si rádi myslí, že v nadpřirozených komunitách udržují pořádek. Ne vždy tomu tak úplně je. Haven dlouhou dobu ovládal Kolegiát, po jehož pádu ve městě zůstali jenom učňové a menší čarodějíčci, co se z různých důvodů dosud drželi stranou. Hráčská postava tak může být místní i nově příchozí čaroděj/ka.

Co požaduji od hráčů je jistá kvalita příspěvků, tedy délka odpovídající situaci a přinejmenším základní znalost gramatiky. Dále slušnost vůči mně i spoluhráčům, trpělivost a nadhled. Je to jen hra, užijme si ji.

Do životopisu všechno zvláštní a zajímavé. Postavu představte a vynachvalte. Berte na vědomí, že vaše výpověď může být použita proti vám. Prosím o pěkné podlouhlé ikonky, ideálně fotky či digital art. Pokud máte nějaké speciální tužby a představy, též je připojte.

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte ozvat poštou.

Budu se těšit. :)
 

Současná družina:

 Postava Simeon je offline, naposledy online byla 03. srpna 2020 23:58Simeon
 

ještě nikdo nepožádal o přijetí

 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2020 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.067271947860718 sekund

na začátek stránky