Andor.cz - Dračí doupě online

Verbíři? 

Verbířská kancelář pro Mrtví muži netančí

 je offline, naposledy online byl 11. května 2021 6:41Persefona na úrovni nezáleží Dvakrát týdně

44a8d341b7383098ffeeca0b7123defe8470.jpg
Aktuálně má jeskyně 4 postavy z 7.
Počet postav, které žádají o přijetí: 0
Vypravěč říká: STOP STAV

ObrázekVítám Vás ve verbíři!

Nejprve bych si dovolila říci něco málo k tomu, jaké hledám hráče. Věřím, že to nebude nic nového ani nečekaného, ráda bych našla ty z vás, které baví psát a posouvat děj svými reakcemi, zvládají dvakrát do týdne odepsat a v případě problémů se ozvat. Dávat si tu nějaké podmínky na věk nebudu, stejně je to o svědomí každého z vás, jen upozorňuji, že se ve hře bude objevovat násilí, vulgarismy, etc.

Co se týče hry samotné, nejedná se o klasický dračák, nebudu po vás chtít žádné staty a rozdělování bodů, dávám přednost logice a RP, kostky tak sice budeme používat, ale nikoliv ve smyslu, že jen a jen na nich bude záležet úspěch a neúspěch postavy ať už dělá cokoliv, spíše jen takové okořenění. Stejně tak nepůjde o „setkali se čtyři cizinci v hospodě kvůli jednomu úkolu a teď spolu musí jít zachránit město, hrát se bude dost okolo vašich vlastních osudů, minulosti i rozhodnutí. Vaše osudy se budou proplétat a zajisté se setkáte, možná vás i svede navzájem do cesty společná věc, ale nebude to tak na sílu.

U postav nediktuji, jak mají být silné nebo slabé, co za sebou mít musí a nemohou. Je to na Vás, jaký koncept a charakter by vás bavil, společně pak už jen doladíme minulost. Svět poroste společně s vaší postavou, nemusíte se tak ostýchat s vymýšlením míst, lidí i událostí, které protnuli Vaši minulost.
Můžete být kýmkoliv, členem kočovné společnosti na útěku před stíny vlastních rozhodnutí, mistrem zlodějem, vysloužilý vojákem, co se dal na žoldačení, lovcem Magisteria či bývalým čaromečem, nebo jen někým, kdo toužil vytáhnout paty z rodné vísky a vydal se tak do velkého města nevěda, co bude dál nebo se tam už zařídil, můžete hledat pomoc, můžete kráčet po stezce pomsty, můžete… Cokoliv.

Nicméně jedna podmínka tu je – postava musí být nějakým způsobem reaktivní s okolím a musí mít nějaké cíle. Asociál, který za každé okolnosti stráví celý večer v temném koutě s kápí na hlavě a zajímá ho jen, že mu dochází tabák ke žvýkání, sice vypadá cool, ale stejně jako okolí bude reagovat na Vaši postavu, budu to samé chtít od vás, ať už budete dobří nebo zlí, naivní dobráci či nakopávači koček.

Postava by měla obsahovat nějaké obecné údaje, popis, charakter, schopnosti, dovednosti, historii… V základu mi nyní postačí jen sepsaný koncept, který společně dotvoříme.

Dovětkem bych ještě chtěla dodat, že není kam pospíchat. Tento týden řeším stěhování na nový byt, takže budu řešit jen zájem a případně postavy, samotný začátek dobrodružství bych tak viděla nejdříve až v tom dalším týdnu.

Děkuji za pozornost :)
 

Současná družina:

 Postava Slavík je offline, naposledy online byla 10. května 2021 23:30Slavík
 Postava Einar je offline, naposledy online byla 10. května 2021 22:55Einar
 Postava Ming Yue je offline, naposledy online byla 11. května 2021 2:04Ming Yue
 Postava Vanja je offline, naposledy online byla 10. května 2021 22:53Vanja
 

ještě nikdo nepožádal o přijetí

 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2021 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.088292837142944 sekund

na začátek stránky