Andor.cz - Dračí doupě online

Verbíři? 

Verbířská kancelář pro Napříč Světy

 je offline, naposledy online byl 26. září 2021 21:05Beregon na úrovni nezáleží Jindy

avatar16_7980.jpg
Aktuálně má jeskyně 6 postav z 10.
Počet postav, které žádají o přijetí: 0
Vypravěč říká: Tato jeskyně je v duchu klasické fantasy, alespoň zezačátku. Vaše postavy se totiž mohou dostat na místa, které se tomuto žánru budou vymykat, některé ze světů mohou být i přímo scifi a co se týče jiných světů, tak je možné v podstatě cokoliv.

Vaše postava bude pocházet ze světa Telrion, ve kterém se nachází ono pověstné město. Pokud chcete pocházet přímo z jiného světa, tak se můžeme domluvit. Rasy ve světě Telrion jsou popsané níže, co se týče povolání, je na vás, co můžete umět, ale magie je vzácná, tak to s ní nepřehánějte.

Pár Informací o settingu:

Hlavní Svět (Svět Telrion)

Svět, ze kterého vaše postava bude pocházet je v podstatě klasický fantasy svět. Technologie je na úrovni pozdního středověku, magie je vzácná a mágové jsou jak velmi ceněni, tak obáváni. Svět se skládá z jednoho velké kontinentu a pár mnohem menších, ještě neprozkoumaných. Mezi rasami a národy celého kontinentu je co se týče náboženství společný jeden prvek, bůh jménem Andular, který prý stvořil všechny světy, včetně toho vašeho. Kdo je Andular, jak vypadá a dokonce i přesná forma jeho jména se liší mezi rasami a národy tohoto světa. Další bohové se také liší mezi rasami a národy, ovšem v každém náboženství jsou podřízeni stvořiteli Andularovi. Mezi lidmi je nejrozšířenější náboženství Irlanské říše, které pokládá Andulara za jediného, všemocného boha. Město Telrian se nachází v samém středu kontinentu. Po dohodě s Irlanskou říší, Říší Tegrisů a Unií Orkských Měst Východu je město pod správou organizace mágů jménem Řád Stříbrného Měsíce, pod podmínkou, že své poznatky budou sdílet s celým světem.


Nejrozšířenější Rasy

Lidé - Zdaleka nejrozšířenější rasa, lidská království a sídliště najdete v podstatě všude. Nejmocnějším lidským státem na kontinentu je Irlanská říše, která ovládá značnou část centrální části kontinentu.

Orkové - Orkové ovládají rozsáhlá území na východní části kontinentu se dělí na dva druhy. První jsou takzvaní "civilizovaní" měštští orkové, kteří obývají městské státy na západní části orkského území, zbytek jsou takzvané nomádské orkské hordy, které plení co se dá.

Tegrisové - Tegrisové jsou rasou tygřích mužů z jihu kontinentu. Tegrisí říše je velmi rozsáhlá a značný počet zemí jiných ras jsou jeho vazaly. Vládne jim císař, nyní je to císař Paersol II. Jsou velmi dobře disciplinovanými a organizovanými bojovníky, jsou velmi oddaní své říši a císaři, položili by za ně svůj život (alespoň tedy většina). Tegrisové velice dbají na svou čest.

Sareti - Humanoidní ještěří bytosti, které obývají rozsáhlé močály na jichovýchodě kontinentu. Ze všech ras jsou nejméně známí, většinou si hledí svého a ostatní rasy je nezajímají. Jsou velice zbožní, vládne jim velekněz a rada těch nejvyšších kněží. Považují se za jediné pravé následovníky Andulara a první rasu, kterou na světě stvořil.


Vzácné Rasy

Elfové - Elfové jsou vzácní, ovšem nyní jsou pouze stínem své někdejší slávy. Většinu jejich území zabrali jak orkové, tak lidé a to málo co z elfské populace na těchto územích zůstalo tam dosud žije pod jejich vládou. Jediné elfské království, které ještě na kontinentu zůstalo je království Ellant, které se nachází v hustých západních lesích.

Trpaslíci - Trpaslíci jsou prostě trpaslíci. Většina jich žije spokojeně ve svých horských či podzemních královstvích, někteří se vydají mezi ostatní rasy. Často můžete zahlédnout trpasličí kováře a řemeslníky v lidských, orkských a někdy i tegrisích městech.

 

Současná družina:

 Postava Gavrill je offline, naposledy online byla 26. září 2021 22:51Gavrill
 Postava Sitah je offline, naposledy online byla 26. září 2021 21:27Sitah
 Postava Baribald je offline, naposledy online byla 27. září 2021 1:58Baribald
 Postava Pernolt je offline, naposledy online byla 21. září 2021 4:49Pernolt
 Postava Ruk`Tan je offline, naposledy online byla 26. září 2021 22:18Ruk`Tan
 Postava Shareesa je offline, naposledy online byla 26. září 2021 17:07Shareesa
 

ještě nikdo nepožádal o přijetí

 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2021 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.11431694030762 sekund

na začátek stránky