Andor.cz - Dračí doupě online

Verbíři? 

Verbířská kancelář pro Loď duchů: Teror pokračuje

 je offline, naposledy online byl 05. prosince 2021 22:13Sathira na úrovni nezáleží Dvakrát týdně

nevyuit 141958.jpg
Aktuálně má jeskyně 2 postavy z 6.
Počet postav, které žádají o přijetí: 0
Vypravěč říká:

Vezmu to tak trochu z gruntu.

V první řadě chci upozornit, že jeskyně je 18+.

A teď k tématu. Mnozí jistě poznali, že se jedná o jeskyni na motivy filmu z roku 2002 Loď duchů. Ano, navazujeme na film, ale s tím, že se to odehrává 20 let po konci filmu. Bude tu pár rozdílů, ale ve výsledku půjde o to samé jako ve filmu. Řešení záhady lodě duchů, útěk o holý život a snaha přežít. Bude to krvavé, nebude to hezké a možná při tom někdo umře. Varovala jsem vás.Takže, budete hrát za partu studentů (a jednoho profesora/rku), kteří se vydali na poznávací plavbu. Jaký typ plavby nechám na vás, dám vám prostor se domluvit v diskuzi. Jde mi o to, že chci obyčejné, ničím speciální lidi, kteří mají své strachy, radosti a podobně. Nechci superhrdiny, co se z ničeho neposerou, co všem namlátí hubu a pak si to odkraulujou do nejbližšího přístavu (ne, tady nefunguje chytit delfína, vypít mu krev a pak plavat dokud síly nedojdou). Chci reálné postavy, které budou mít emoce, které se budou bát a které se budou snažit přežít.

Já se vám na oplátku budu snažit naservírovat nějakou tu děsivou podívanou, kdy budete zjišťovat tajemství lodě duchů, odhalovat postupně co za tím stojí a nakonec i možná dostanete šanci vyváznout z toho zdraví. Ale nepočítejte s tím, že z toho vyváznete všichni :D


A teď něco k postavám. Je tu pár věcí, které bych ráda v životopisu viděla. Tedy, nemusí být bůh ví jak propracovaný (zvlášť když je velká šance na to, že postava zemře). Povahu a charakter postavy asi nechám na vás, ale sama moc dobře vím, že se charakter projeví nejlépe ve hře. Co bych ale opravdu ráda viděla v životopisu jsou touhy postavy. Nejen ty zjevné a očividné, ale i ty skryté a klidně i temné. A pak samozřejmě nějaké ty strachy a radosti, znáte to. A prosím, nějak reálně.


To je ode mne asi tak vše. Pokud budete mít nějaké dotazy, klidně pište, ráda odpovím.Jen pro připomenutí: Postavy mohou umřít!! A vlastně i budou umírat!!

 

Současná družina:

 Postava Cory Covington je offline, naposledy online byla 05. prosince 2021 15:10Cory Covington
 Postava Ajodele Quinisela je offline, naposledy online byla 06. prosince 2021 0:06Ajodele Quinisela
 

ještě nikdo nepožádal o přijetí

 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2021 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.10254907608032 sekund

na začátek stránky