Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Avengers: New Enemy

Příspěvků: 524


Hraje se Denně  Vypravěč Uni.Co-Dealer je onlineUni.Co-Dealer
 

DružinaObnovit družinu

 Postava Wanda Maximoff je onlineWanda Maximoff
 Postava Janie Doe je onlineJanie Doe
 Postava Bucky Barnes je onlineBucky Barnes
 Postava Vision je onlineVision
 Postava Pepper Potts je onlinePepper Potts
 Postava Wolverine je offline, naposledy online byla 27. února 2017 18:11Wolverine
 Postava Natasha Romanoff je offline, naposledy online byla 21. ledna 2017 16:43Natasha Romanoff
 Postava Loki je offline, naposledy online byla 27. února 2017 17:02Loki
 Postava Steven Rogers je offline, naposledy online byla 27. února 2017 17:02Steven Rogers
 Postava Antony Tonny Stark je offline, naposledy online byla 27. února 2017 10:53Antony Tonny Stark
 
Pepper Potts - 23. února 2017 19:27
pepper_14347.jpg

Stark Tower, ošetřovnaVýkřik.
Slyším něčí křik a jen stěží si uvědomuji, že je to můj vlastní. Nevím, kde jsem, kdo jsem, kdy jsem a co tu dělám. Nedokáži nic vnímat, snad jenom bolest a chlad. Doznívající bolest. Přesto bolest.
A ten chlad, ten hrozný, skoro až smrtelný chlad. Třeba to je právě ono - smrt. Třeba už jsem po smrti, třeba jsem už v pekle a -
Zvláštní, měla jsem pocit, že v to nevěřím. V nebe a peklo, v posmrtný život. Jenže kdo jsem, abych dokázala říci, kým jsem byla a v co jsem věřila?

Vidím světlo, slyším hluk, cítím něčí ruce. Něčí tvář, starostlivá tvář - nejsem si jista. Vše je příliš rozmazané a mě se chce spát, tolik se mi chce spát. Zavřít oči a přestat tohle všechno vnímat, přestat vnímat tuhle realitu a třeba už jenom i tu myšlenku, že nevím, co je ta správná realita. Jenže co když zavřu oči a začne to na novo? Ta bolest a žár a peklo?
Co když zavřu oči jen abych se zase probudila jinde, jindy, jinak?
Nebo se neprobudila vůbec?

Tvář mě opatrně omotává něčím teplým a ano, to pomáhá, to je lepší. Stále se klepu, sama ale cítím, že to přejde. To se zlepší - jako jedna z mála věcí se zrovna tohle zlepší.
Mohu si dovolit spánek? Nejsem si jista, zda mám na výběr. Bojím se, že nikoliv, že nemám dost sil, abych dokázala udržet oči otevřené a mysl vzbuzenou.
Oční víčka se mi klíží a stačí se tomu poddat. Nechat tomu volný průběh. Nebát se. To se snadno řekne.
Těsně před tím, než ten boj prohraji a usnu, zvládnu natáhnout ruku a dotknout se ruky mého...zachránce? Loki? Loki. Jen chvíli na něj zírám a do svého pohledu se snažím vložit co nejvíce vděku, v jednu chvíli chci i otevřít ústa, abych své děkuji vyslovila nahlas, to ale vyžaduje příliš mnoho sil a já to nezvládám.

Jeho ruku opět pouštím, oči zavírám a nechávám se unášet vlnou spánku. Třeba bude beze snů. Doufám.
 
Steven Rogers - 23. února 2017 18:37
age_of_ultron__steve_rogers4402.jpg
Starl Tower

Mlčky se pokouším dát dohromady. A uspořádat svět, aby dával smysl... Loki, Pepper, výbuch... Slečna Pottsová je středem výbuchu? Pro Boha... Snad je v pořádku. A snad nedojde na moje pochyby o moudrosti přechovávání Loki pod naší střechou. Každý by měl sice dostat druhou šanci, to ano... ovšem důvěřuj ale prověřuj.

Anthonyho nabídku pomocí zdvořile odmítnu, na nohy se vyškrábu sám... i bez diagnózy Friday vím, že alespoň jedna z kostí v každé ruce je pravděpodobně zlomená, nechat se vytáhnout na nohy by mi moc neulevilo. Se zatnutými zuby vykročím pomalu směrem nemocničního oddělení a upřímně doufám, že nebudu mít zapotřebí ani uniformy, ani štítu, a nečeká nás šílený Loki či samolibý Loki ve společnosti Janie.

Cestou na ošetřovnu mě napadne: "Kde je vlastně Logan?"
 
Antony Tonny Stark - 23. února 2017 18:11
man_of_iron__prologue_by_mind_wolfd6c6lxk1454.jpg

Stark Tower"Stav Friday?" Otážem sa AI. Že nie je mŕtvy, keďže hovorí, ma v celku upokojuje. Som zvedaví, čo sa dozviem, keď stretnem Peper. Laserom ešte zabezpečím konštrukciu veže, aby sa ani náhodou nesnažila spadnúť. Bude to chcieť opraví, ale zatiaľ by to mohlo stačiť. Otočím sa na Steava. "Povedal by som, že Lokimu sa podarilo niečo zobudiť alebo a žial pravdepodobnejšie, máme vážny problém. Čokoľvek to bolo, v epicentre výbuchu bola Peper." Zniem až prekvapivo pokojne. "Friday, začni scanovať oblohu a okolitý vesmír, či tie zmeny nevyvoláva niekto alebo niečo odtiaľ." Mal by som sa báť. Mal by som po pravde tŕpnuť strachom o Peper. Miesto toho aj Steavovo zavalenie malo na mňa väčší vplyv, než jej momentálny stav. Nerozlišujem medzi ňou a Natašou!
Viem, že je to hlúpe. Je to Kapitán Amerika. To by už rovno mohol byť Hulk, ale... „Zvládneš to do metbayu? Podám mu ruku, aby sa mu lepšie vstávalo a sám zamierim tým smerom.
 
Steven Rogers - 22. února 2017 22:33
age_of_ultron__steve_rogers4402.jpg
Stark Tower

Za včerejšek se toho událo tolik, že ani při nejlepší vůli nemohu dospat. Za jiných okolností bych si při probuzení za šera zašel zaběhat, teď mi však nepřijde moudré opouštět Tower.
Zvolím proto druhou nejlepší možnost, a řádný kus času strávím na tréninkovém patře ostrou fyzickou rozcvičkou - tak dlouho, dokud se město i obyvatele věže neproberou. Zrovna na cestě zpět do pokojů, s myšlenkami u sprchy a nepropoceného oblečení, svět kolem mě v řevu potemní, tak rychle, že jakkoliv zareagovat ani nemám čas.

S pištěním v uších a bolestí hlavy, paží a břicha probouzím se, zmateně se rozhlédnu, nechápaje situaci. Svět kolem se točí. Vnímám Bruce, je poblíž a... pomáhá mi, jas laserů naznačuje, že se poblíž nachází i Anthony. Připadá mi, že mám v hlavě mlhu, dát dohromady souvislou myšlenku stojí nečekaně mnoho úsilí.
S pokusem promluvit nadechnu se, vdechnu něco prachu suti a rozkašlu se, čímž bolestem nepomůžu.
"Co se stalo?" zachraptím, když se konečně zmůžu.
 
Všemocná (IronMan Said that) - 22. února 2017 22:10
2e4cc46a22648c382f2a64ed664fa5c74477.jpg

Sanatorium


Děti a dospělí běhají okolo, bez nějakého očividného cíle. Mizí a objevují se na chodbách, mezi nimi ještě hopsají ty podivné zrůdičky. Snažíš se sledovat psy, kteří ti tolik lezou na mozek, ale jsou velmi rychlí, davem se prodírají mnohem lépe, než ty.
Možná by se ti je podařilo následovat až na místo určení, jenže tě zastavil hasičák. Vlastně dobře mířená rána právě hasičákem do zátylku.
A byla to pořádná rána.
Vlastně skoro nadlidská, aby skolila Wolverina na tak dlouho, ale možná jsi do té příšerné tupé bolesti ucítil i píchnutí na zátylku, jako od včely, než jsi upadl do spánku a tmy.

V temnotách ses toulal několik hodin. Vzbudil tě až výbuch. Přesně tak. Svět bez Logana prostě nemá šanci fungovat.
Bring it on.

 
Antony Tonny Stark - 22. února 2017 19:27
man_of_iron__prologue_by_mind_wolfd6c6lxk1454.jpg

Stark Tower

 

Začína to byť vážne... Zo zamyslenia ma vytrhne Jarvis. Sme na mieste. Detekujem známky života.“ V suti sa objaví niečo, čo vyzerá na Steava. Zamierim tam a na teraz verím, že Loky má dosť pudu sebazáchovy, aby ich udržal Opatrne. Opatrne. Znesiem sa do výšky závalu a poriadne si pozriem štruktúru suti. Nechcem predsa, aby manipulácia ešte viac pochrúmala Steva. Nakalibrujem laser, aby som zatavil suť kúsok nad ním a prebytočná okolo sa dala vybrať.

Vzalo ma to snáď viac, než to pred tým. Paráda.To, aby som sa nad sebou zamyslel, až toto skončí. A vlastne, kedy to skončí? Nepodpisoval som 24/7 vyťaženosť, ako IronMan alebo ako vynálezca.

 
Loki - 21. února 2017 18:59
97cc538af5020b3537e13c6431028b59(1)699.jpg
Nemocniční oddělení, Stark Tower, New York

Nesmírně se mi uleví, když Zrzka začne se probírat a záchvat povolí. Díky Nornům...
Snad maličko přehnal jsem to s chladem - přestanu ochlazovat její kůži a stáhnu dlaně tak rychle, jakmile si uvědomím, že už jsem se přehoupl na druhou stranu chtěného stavu. Ale horečka je alespoň pryč.

Pokusím se najít nějakou další přikrývku, a pokud se mi to podaří, přeměním ji tak, aby byla z nahusto splétané ovčí vlny. Zabalím do ní Pepper tak opatrně a jemně, jak jen mohu, částečně si jist tím, že si patrně nebude pamatovat ani to, a snad ani úsměv, který jí věnuji předtím, než odspěchám o kousek vedle zjistit, co se děje s Vdovou.

Snad Frigga měla pravdu. Snad zaměření se na léčivou stranu seidru přineslo by mi větší vnitřní klid, než nechat sebou prostupovat měnící, ničivou sílu... Jenže to bych nesměl být já, a síla a moc a choas seidru zdivočelého a rázného dostatečně ke změnám a narušení stojatých vod klidu by nesměla chutnat jako opojná droga. Pousměju se a soustředím na Vdovina zranění - nepokouším se ji probrat, jen napravit zlomené kosti a narušené tkáně.
 
Všemocná (IronMan Said that) - 21. února 2017 18:28
2e4cc46a22648c382f2a64ed664fa5c74477.jpg

Tony a Steve, dva přátelé co se toulají divočinou + Zelenáč a záchvat


Tony byl upozorněn na jedno z těl ležící v rozvalinách o dvě patra níže, než epicentrum výbuchu. Je to dle všech dostupných informací Steve.

Loki se pokouší probrat Pepper a daří se to. Je podchlazená, v šoku, ale v rámci možností OK.

 
Antony Tonny Stark - 21. února 2017 17:52
man_of_iron__prologue_by_mind_wolfd6c6lxk1454.jpg

Let do Stark Tower


Let do mojej veže nad mrakmi trvá. Som atypicky ticho. Výnimočne nemyslím v okamžiku, ale globálne a má to následky. Melanchólia. Nemám rad, keď ma prepadne. Povedal by som... Nie, viem... že to spustilo to smrteľne nebezpečie a neistota okolo Peper. Je to tak iné, než keď som kúsok od nej a trebárs sa snažím zastaviť armádu, útočiacich mimozemšťanov. Nie je na dosah. Nemám jej z miesta, kde som, ako pomôcť. A kedy to v mojom živote vôbec prestalo byť každý sámza seba? Keď sa do neho začala montovať? Nie. Keď som sa rozhodol, ze bude pri mne exkluzívne len ona? Nie
 Keď vznikli Avengeri? Nie. Odpoveď je nikdy. A predsa... moja spoločníčka sa zbytočne môže snažiť o komunikáciu. Je to horšie, než keď Steavi stretol Peggy.mysel sa mi otočí k oteckovi. Cele to fiasko so Steavom... Čo tu robím? Hlavou mi prebehne nepríjemne sebecká myslienka. Nie som hrdina, ako oni. Nezištný a skvelý Kapitán Amerika, vlasti oddana Čierna Vdova a Howkeye... Nie, som sebecký spratek, ktorý nikdy nedospel a takto ukazuje svetu prostredník. A svet ho za to miluje. Neprestal som so zbrojením, aby bol mier. Len som vymenil prachy za povedomie. Za to, byť ich idolom... bohom... tie peniaze sú len bagatel. Cela existencia IronMana je len klišé a blud. A Piper... Sam si nie som istý, čo cítim. Bojím sa teraz o súčasť svojho imageu, kamarátku alebo je naozaj viac. Neviem si odpovedať. Ó, ako mi to pripomína matku. Začínam byť hypokrit. Z uhla, z ktorého sa na seba práve teraz pozerám, som presne, ako ona a zároveň, ako otec. A nemyslím si, že by Edward a Marry boli šťastný, keby vedeli, ako dokonalú kópiu seba sa vychovali. Asi by som v tejto chvíli siahol po whiskey a na prípadnom pohrebe imagu zase usporiadal veľkú zbierku pre siroty v Afrike. Karovanie nechávam na AI, kým ma neupozorní, že sme skoro tam alebo ma niečo iné nevyruší v lete v pred. Domov. Ironicky sa rozosmejem. To som dopadol...

 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2017 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.079385995864868 sekund

na začátek stránky