Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Avengers: New Enemy

Příspěvků: 527


Hraje se Denně  Vypravěč Uni.Co-Dealer je onlineUni.Co-Dealer
 

DružinaObnovit družinu

 Postava Wanda Maximoff je onlineWanda Maximoff
 Postava Janie Doe je onlineJanie Doe
 Postava Bucky Barnes je onlineBucky Barnes
 Postava Vision je onlineVision
 Postava Pepper Potts je offline, naposledy online byla 01. března 2017 17:00Pepper Potts
 Postava Wolverine je offline, naposledy online byla 01. března 2017 20:44Wolverine
 Postava Natasha Romanoff je offline, naposledy online byla 21. ledna 2017 16:43Natasha Romanoff
 Postava Loki je offline, naposledy online byla 01. března 2017 20:33Loki
 Postava Steven Rogers je offline, naposledy online byla 01. března 2017 20:33Steven Rogers
 Postava Antony Tonny Stark je offline, naposledy online byla 01. března 2017 20:25Antony Tonny Stark
 
Wolverine - 01. března 2017 16:37
wolverine5121.jpg-1-

Sanatorium - New YorkProbíhám chodbami a sleduju ty malý chlupatý černý svině. Doufám při tom, že běží za svou blonďatou paničkou, kterou na místě rozcupuju jako vzteklý tarbík. Mý pronásledování ale ztěžujou děti, běhající sem a tam ze dveří do dveří. Okolo nich prolítávaj ty plyšoví zrůdičky a sem tam se tu objeví nějaký dospělý. Asi ošetřovatelé, kteří se staraj o děti.
Davy, skrz který se musím prodírat mě zpomalily, ale ty chlupatý svině zpomalený nebyly, takže jsem je brzo ztratil z dohledu. Můj nos je ale neomylný i v takovýmhle mišmaši smradů. Pes čpí jinak, než smrdí člověk a je jedno, kolik lidí tu je. V chodbě se pachy nevypaří.

Nejspíš bych je i dostihl, kdyby mě někdo nešvácl hasičákem ze zadu po palici. Ozvalo se zadunění a tma mě pohltila. Byla to taková pecka, že jsem se už nezvedl. Zdálo se mi, že mě něco i bodlo, ale na jistotu bych to neviděl.

V tý zatracený tmě jsem byl celou věčnost. Připadalo mi to, jako tenkrát, když jsem ještě neměl kosti potažený adamantiem, když mě tenkrát popravili na subordinaci. Nakrmili mě olovem a já si šel na pár hodin lehnout. Sice jsem se probudil nasranej a plnej olova, ale vždy jsem znovu ožil. Přesně takový pocit jsem měl i teď.

A je to tu zas, pomyslím si sekundu před tím, než jsem procitl.
Smysly se mi vrátily a já uslyšel ránu jak z děla. Otevřel jsem oči a zrovna mě ohodily sutiny. Potlačil jsem peprnou nadávku a rychle si protřel oči rukama.
Když jsem se pak rozkoukal, tak tu všechno bylo rozflákaný. Rozhlíd jsem se a zjistil jsem, že už nejsem v Sanatoriu, ale zpátky u Starka v New Yorku.
Kurva! Tak teď jsem fakt nasranej!, zanadávám v duchu a vyplivnu prach z huby.
Co se posralo tentokrát?, zavolám, abych o sobě dal vědět, že žiju a zároveň, abych zjistil co se to vlastně děje. Navíc taky, jestli je někdo živej poblíž.
 
Loki - 01. března 2017 15:08
97cc538af5020b3537e13c6431028b59(1)699.jpg
Nemocniční oddělení, Stark Tower, New York

Skloněn nad Vdovou, při pokusech jí pomoci se ke mně vrací Zrzka, její dotek, její pohled. Vděk... ať už vzpomínám si, jak usilovně mohu, nedokážu se dobrat, kdy naposledy či vůbec na mě někdo hleděl vděčně, s oceněním, co jsem pro něj udělal. Ani br... Thor, přestože jsem při jeho bezhlavých eskapádách mnohdy riskoval mnohé, jen aby zlatý princ Asgardský nemusel nést poskvrny. Frigga, Všeotec... kdokoliv.
A přec. Ubozí, málo trvanliví obyvatelé Midgardu svedou něco, co celý Asgard nedovedl za staletí. Úsměvy, střípky obezřetné důvěry, vděk... drobné zemětřesení kdesi v nitru pokaždé, když vyvedou mě z míry. Bezmála na rty vloudil by se mi úsměv, když náhle na ošetřovnu vtrhne zbytek týmu. Stark, rozhlížející se jako sůva z nudlí, značně potlučený kapitán, kdesi za nimi je i vědec skrývající zelené monstrum.

Odstoupím od Vdovy, teď pro ni víc asi nezmohu udělat. S úsměvem maličko nakřivo vyjdu vstříc dalšímu z Avengerů, který by mohl ocenit moje služby. Natáhnu k němu dlaně.
"Mohu?" zeptám se, a jakmile mi podá ruce, vezmu je do dlaní a v přímém doteku holé kůže soustředím se na určení jeho zranění, a posléze na zhojení pohmožděnin a zlomenin.
 
Antony Tonny Stark - 28. února 2017 17:56
man_of_iron__prologue_by_mind_wolfd6c6lxk1454.jpg

Stark TowerZamierime teda na ošetrovňu. Tentokrát sa radšej ani nejdem zamýšľať nad ničím, čo sa netýka okamyhu. Pri lete sem bolo na to času dosť. "Stále v sanatóriu. Keď som odchádzal, mali stopu." Aspoň tak som to ja vnímal, či sa potvrdila sa dozvieme neskôr. Friday zatiaľ nehlásil žiadne správy. Pokúsim sa o čo najrýchlejší prechod do nemocničnej časti. Ak to bude treba, tak trebars aj kúsok poletíme, no zatiaľ snáď nebude. Už len kúsok. Kdesi pred nami sa ozve výkrik a zvyšok cesty pobežím. Hneď po vbehnutí sa rozhliadnem a zhodnocujem sytuáciu.
 
Pepper Potts - 23. února 2017 19:27
pepper_14347.jpg

Stark Tower, ošetřovnaVýkřik.
Slyším něčí křik a jen stěží si uvědomuji, že je to můj vlastní. Nevím, kde jsem, kdo jsem, kdy jsem a co tu dělám. Nedokáži nic vnímat, snad jenom bolest a chlad. Doznívající bolest. Přesto bolest.
A ten chlad, ten hrozný, skoro až smrtelný chlad. Třeba to je právě ono - smrt. Třeba už jsem po smrti, třeba jsem už v pekle a -
Zvláštní, měla jsem pocit, že v to nevěřím. V nebe a peklo, v posmrtný život. Jenže kdo jsem, abych dokázala říci, kým jsem byla a v co jsem věřila?

Vidím světlo, slyším hluk, cítím něčí ruce. Něčí tvář, starostlivá tvář - nejsem si jista. Vše je příliš rozmazané a mě se chce spát, tolik se mi chce spát. Zavřít oči a přestat tohle všechno vnímat, přestat vnímat tuhle realitu a třeba už jenom i tu myšlenku, že nevím, co je ta správná realita. Jenže co když zavřu oči a začne to na novo? Ta bolest a žár a peklo?
Co když zavřu oči jen abych se zase probudila jinde, jindy, jinak?
Nebo se neprobudila vůbec?

Tvář mě opatrně omotává něčím teplým a ano, to pomáhá, to je lepší. Stále se klepu, sama ale cítím, že to přejde. To se zlepší - jako jedna z mála věcí se zrovna tohle zlepší.
Mohu si dovolit spánek? Nejsem si jista, zda mám na výběr. Bojím se, že nikoliv, že nemám dost sil, abych dokázala udržet oči otevřené a mysl vzbuzenou.
Oční víčka se mi klíží a stačí se tomu poddat. Nechat tomu volný průběh. Nebát se. To se snadno řekne.
Těsně před tím, než ten boj prohraji a usnu, zvládnu natáhnout ruku a dotknout se ruky mého...zachránce? Loki? Loki. Jen chvíli na něj zírám a do svého pohledu se snažím vložit co nejvíce vděku, v jednu chvíli chci i otevřít ústa, abych své děkuji vyslovila nahlas, to ale vyžaduje příliš mnoho sil a já to nezvládám.

Jeho ruku opět pouštím, oči zavírám a nechávám se unášet vlnou spánku. Třeba bude beze snů. Doufám.
 
Steven Rogers - 23. února 2017 18:37
age_of_ultron__steve_rogers4402.jpg
Starl Tower

Mlčky se pokouším dát dohromady. A uspořádat svět, aby dával smysl... Loki, Pepper, výbuch... Slečna Pottsová je středem výbuchu? Pro Boha... Snad je v pořádku. A snad nedojde na moje pochyby o moudrosti přechovávání Loki pod naší střechou. Každý by měl sice dostat druhou šanci, to ano... ovšem důvěřuj ale prověřuj.

Anthonyho nabídku pomocí zdvořile odmítnu, na nohy se vyškrábu sám... i bez diagnózy Friday vím, že alespoň jedna z kostí v každé ruce je pravděpodobně zlomená, nechat se vytáhnout na nohy by mi moc neulevilo. Se zatnutými zuby vykročím pomalu směrem nemocničního oddělení a upřímně doufám, že nebudu mít zapotřebí ani uniformy, ani štítu, a nečeká nás šílený Loki či samolibý Loki ve společnosti Janie.

Cestou na ošetřovnu mě napadne: "Kde je vlastně Logan?"
 
Antony Tonny Stark - 23. února 2017 18:11
man_of_iron__prologue_by_mind_wolfd6c6lxk1454.jpg

Stark Tower"Stav Friday?" Otážem sa AI. Že nie je mŕtvy, keďže hovorí, ma v celku upokojuje. Som zvedaví, čo sa dozviem, keď stretnem Peper. Laserom ešte zabezpečím konštrukciu veže, aby sa ani náhodou nesnažila spadnúť. Bude to chcieť opraví, ale zatiaľ by to mohlo stačiť. Otočím sa na Steava. "Povedal by som, že Lokimu sa podarilo niečo zobudiť alebo a žial pravdepodobnejšie, máme vážny problém. Čokoľvek to bolo, v epicentre výbuchu bola Peper." Zniem až prekvapivo pokojne. "Friday, začni scanovať oblohu a okolitý vesmír, či tie zmeny nevyvoláva niekto alebo niečo odtiaľ." Mal by som sa báť. Mal by som po pravde tŕpnuť strachom o Peper. Miesto toho aj Steavovo zavalenie malo na mňa väčší vplyv, než jej momentálny stav. Nerozlišujem medzi ňou a Natašou!
Viem, že je to hlúpe. Je to Kapitán Amerika. To by už rovno mohol byť Hulk, ale... „Zvládneš to do metbayu? Podám mu ruku, aby sa mu lepšie vstávalo a sám zamierim tým smerom.
 
Steven Rogers - 22. února 2017 22:33
age_of_ultron__steve_rogers4402.jpg
Stark Tower

Za včerejšek se toho událo tolik, že ani při nejlepší vůli nemohu dospat. Za jiných okolností bych si při probuzení za šera zašel zaběhat, teď mi však nepřijde moudré opouštět Tower.
Zvolím proto druhou nejlepší možnost, a řádný kus času strávím na tréninkovém patře ostrou fyzickou rozcvičkou - tak dlouho, dokud se město i obyvatele věže neproberou. Zrovna na cestě zpět do pokojů, s myšlenkami u sprchy a nepropoceného oblečení, svět kolem mě v řevu potemní, tak rychle, že jakkoliv zareagovat ani nemám čas.

S pištěním v uších a bolestí hlavy, paží a břicha probouzím se, zmateně se rozhlédnu, nechápaje situaci. Svět kolem se točí. Vnímám Bruce, je poblíž a... pomáhá mi, jas laserů naznačuje, že se poblíž nachází i Anthony. Připadá mi, že mám v hlavě mlhu, dát dohromady souvislou myšlenku stojí nečekaně mnoho úsilí.
S pokusem promluvit nadechnu se, vdechnu něco prachu suti a rozkašlu se, čímž bolestem nepomůžu.
"Co se stalo?" zachraptím, když se konečně zmůžu.
 
Všemocná (IronMan Said that) - 22. února 2017 22:10
2e4cc46a22648c382f2a64ed664fa5c74477.jpg

Sanatorium


Děti a dospělí běhají okolo, bez nějakého očividného cíle. Mizí a objevují se na chodbách, mezi nimi ještě hopsají ty podivné zrůdičky. Snažíš se sledovat psy, kteří ti tolik lezou na mozek, ale jsou velmi rychlí, davem se prodírají mnohem lépe, než ty.
Možná by se ti je podařilo následovat až na místo určení, jenže tě zastavil hasičák. Vlastně dobře mířená rána právě hasičákem do zátylku.
A byla to pořádná rána.
Vlastně skoro nadlidská, aby skolila Wolverina na tak dlouho, ale možná jsi do té příšerné tupé bolesti ucítil i píchnutí na zátylku, jako od včely, než jsi upadl do spánku a tmy.

V temnotách ses toulal několik hodin. Vzbudil tě až výbuch. Přesně tak. Svět bez Logana prostě nemá šanci fungovat.
Bring it on.

 
Antony Tonny Stark - 22. února 2017 19:27
man_of_iron__prologue_by_mind_wolfd6c6lxk1454.jpg

Stark Tower

 

Začína to byť vážne... Zo zamyslenia ma vytrhne Jarvis. Sme na mieste. Detekujem známky života.“ V suti sa objaví niečo, čo vyzerá na Steava. Zamierim tam a na teraz verím, že Loky má dosť pudu sebazáchovy, aby ich udržal Opatrne. Opatrne. Znesiem sa do výšky závalu a poriadne si pozriem štruktúru suti. Nechcem predsa, aby manipulácia ešte viac pochrúmala Steva. Nakalibrujem laser, aby som zatavil suť kúsok nad ním a prebytočná okolo sa dala vybrať.

Vzalo ma to snáď viac, než to pred tým. Paráda.To, aby som sa nad sebou zamyslel, až toto skončí. A vlastne, kedy to skončí? Nepodpisoval som 24/7 vyťaženosť, ako IronMan alebo ako vynálezca.

 
Loki - 21. února 2017 18:59
97cc538af5020b3537e13c6431028b59(1)699.jpg
Nemocniční oddělení, Stark Tower, New York

Nesmírně se mi uleví, když Zrzka začne se probírat a záchvat povolí. Díky Nornům...
Snad maličko přehnal jsem to s chladem - přestanu ochlazovat její kůži a stáhnu dlaně tak rychle, jakmile si uvědomím, že už jsem se přehoupl na druhou stranu chtěného stavu. Ale horečka je alespoň pryč.

Pokusím se najít nějakou další přikrývku, a pokud se mi to podaří, přeměním ji tak, aby byla z nahusto splétané ovčí vlny. Zabalím do ní Pepper tak opatrně a jemně, jak jen mohu, částečně si jist tím, že si patrně nebude pamatovat ani to, a snad ani úsměv, který jí věnuji předtím, než odspěchám o kousek vedle zjistit, co se děje s Vdovou.

Snad Frigga měla pravdu. Snad zaměření se na léčivou stranu seidru přineslo by mi větší vnitřní klid, než nechat sebou prostupovat měnící, ničivou sílu... Jenže to bych nesměl být já, a síla a moc a choas seidru zdivočelého a rázného dostatečně ke změnám a narušení stojatých vod klidu by nesměla chutnat jako opojná droga. Pousměju se a soustředím na Vdovina zranění - nepokouším se ji probrat, jen napravit zlomené kosti a narušené tkáně.
 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2017 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.079575061798096 sekund

na začátek stránky