Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Avengers: New Enemy

Příspěvků: 437


Hraje se Denně  Vypravěč Uni.Co-Dealer je offlineUni.Co-Dealer
 

DružinaObnovit družinu

 Postava Anthony Edward Stark je offline, naposledy online byla 19. ledna 2017 7:56Anthony Edward Stark
 Postava Janet van Dyne je offline, naposledy online byla 19. ledna 2017 5:02Janet van Dyne
 Postava Janie Doe je offline, naposledy online byla 19. ledna 2017 11:30Janie Doe
 Postava Bucky Barnes je offline, naposledy online byla 19. ledna 2017 11:30Bucky Barnes
 Postava Vision je offline, naposledy online byla 19. ledna 2017 11:30Vision
 Postava Pepper Potts je offline, naposledy online byla 19. ledna 2017 11:30Pepper Potts
 Postava Wolverine je offline, naposledy online byla 18. ledna 2017 16:42Wolverine
 Postava Maxine Chambers je offline, naposledy online byla 19. ledna 2017 6:09Maxine Chambers
 Postava Steve Rogers je offline, naposledy online byla 19. ledna 2017 11:05Steve Rogers
 Postava Natasha Romanoff je offline, naposledy online byla 19. ledna 2017 10:34Natasha Romanoff
 Postava Loki Asgardský je offline, naposledy online byla 19. ledna 2017 11:14Loki Asgardský
 
Vypravěč - 18. ledna 2017 22:06
2e4cc46a22648c382f2a64ed664fa5c74477.jpg

Sanatorium


Bruce kývl a začal se porozhlížet okolo s obezřetností někoho, kdo očekává pasti na každém kroku, což není úplně špatný postup.
Steve úspěšně fotí fotky a Logan hlídá spící obludu v rohu, která doposud nejevila nejmenší zájem o dění okolo, jen pokud se Wolverine přiblíží blízko, olízne se nebo hluboce vzdechne, ale nejeví žádný zájem o to útočit.
To se však záhy změnilo - Steve pod haldou papírů nalezl sloupeček s pravými, originálními deskami, které velmi pravděpodobně zná z roku 1943. Na té vrchní je ručně psaný nápis
I've Heard That Song Before - Harry James with Helen Forrest; golden edition
Jakmile se desky objevily na denním světle, vlk najednou stál na nohou, v celé své kráse a děsivosti. Měří si Steva odměřenýma, očima beze špetky emocí, natož strachu s jasnou zprávou:
Polož majetek mého pána, nebo ti rozpářu hrdlo.
Neciví na krk, na slabá místa, ale na ruku a desky. Těžký řetěz se mu houpe u krku a taková váha by ho měla táhnout k zemi, ale to se neděje. Zvíře stojí, jakoby překážku mezi ním a svobodu nevnímal. Současně se nahodila elektřina, což vlk nevnímá zrovna dobře. Zamžoural a zacvakal zuby. V teráriích to zasyčelo, všechny malé přístroje na čištění vody v akváriích spokojeně vrčí, světýlka mikroskopů svítí a zvířeti se to očividně nezamlouvá, už vzhled jeho očí poukazuje na to, že je navyklý tmě a klidu, ne tomuhle prostředí. Náhlou změnu v jeho neprospěch si vyložil jako útok z vaší strany, proto se důstojně rozešel směrem k vám. Nevrčí, nekrčí pysky, nehrbí se ani nic jiného, jen se ladným krokem ducha přibližuje, vnímaje na celém světe pouze ruku u desek, které má hlídat.
"Wohoo, nevím kdo jste, ale být vámi vypadnu, tohle není veřejná exkurze. Mám tady pár hraček, které nechcete naštvat. Počítám do pěti. Raz.... Dva..."
Řekl Doein hlas z malinkých reproduktorů u stropu. S každou vyřčenou číslovkou se dveře o něco víc zavírají. Vlk na nic nečeká. Ať už Steve drží nebo nedrží desky, stojí blízko či daleko, zaútočil. Jeho řetěz není tak dlouhý, aby na něj dosáhl, ale jeden skok stačí a stojí mezi vámi a východem, útočí na každého, kdo se přiblíží.

 
Steve Rogers - 18. ledna 2017 21:26
captainamericapng35125.png

SanatoriumLogan se ujme řešení problémů se psy, proti čemuž nic nemám. Možná má trochu jiný pohled na věc a netradiční metody práce, to ještě ale neznamená, že nevyužijeme jeho pomoci, když je jí třeba. Jeho zapojení v této situaci je zcela logické, sám je napůl divochem a jak znám zvyklosti psích šelem, mohu usoudit, že by ho klidně mohli uznat jako silnějšího a stáhnout ocasy.
Přesto ale bude lepší, když se budeme držet trochu vzadu, nerad bych skončil s prokousnutým krkem.

Měl jsem samozřejmě pravdu, chlupáči se stáhli a uvolnili nám průchod do pokoje. "Díky, Logane." Možná je protivný a mrzutý, to ale ještě neznamená, že bychom se k němu neměli chovat s úctou.
Začnu se rozhlížet po pokoji a můj dojem z té Janie Doe se jenom potvrzuje - podivná osoba s podivnými koníčky a znalostmi. Vědec a milovník přírody. Taky staré hudby. Nikdy bych neřekl, že je to pokoj mladé dívky z dnešní doby, ale je pravda, že já se v dívkách dnešní doby příliš nevyznám. Vždyť jsem se nevyznal ani v ženách ve své vlastní době.

Logan nás upozorní na obrovského černého vlka v rohu, kterého jsem si všiml i sám. Jaksi nejde přehlédnout, že. Lehce se zamračím, v rychlosti zvažuji, co je třeba udělat a na co si musíme dávat pozor. Slečna Doe tu není, předpokládám, že si udělala výlet do Idaha, kam bychom měli také vyrazit, taky je ale třeba využít příležitosti a zjistit o ní co nejvíce jenom půjde. Vždyť prozatím je pro nás naprostou neznámou a pokud-li chceme mít proti ní nějakou šanci, musíme nejprve získat informace.
"Bruci, porozhlédneme se kolem. Podívej se do šuplíků, skříně, kamkoliv, kde by mohlo být něco zajímavého." Mě samotného zaujmou papíry na stole v nějakém cizím jazyce.
"Logane, hlídej toho vlka, prosím, ať se odsud dostaneme předtím než bude chtít zaútočit." Taky se ale musíme chovat co nejopatrněji, abychom ho nevyprovokovali. Nemusím jim snad říkat, aby se k němu neobraceli zády. "Musíme si ale pospíšit, takže důkladně, ale rychle, prosím." Sám už vytahuji mobil, abych si vyfotil ty papíry na stole.
Přední kamera. Ne, tu přeci nepotřebuji. Jak mě to učila Natasha? Tady ten čudlík? Ten druhý? Hloupá moderní technologie.
Ha, tady, výborně, teď už to jenom zaměřit, tak, přesně tak, snad to nebude rozmazané a zmáčknout tohle bílé kolečko a hle, vyfoceno. Teď to ještě několikrát zopakovat.
"Vlk stále předstírá spánek?" zeptám se víceméně šeptem, abych ho nevyděsil a zároveň se snažím pomalu postupovat dopředu, abych nahlédl do dalších tajů Janie Doe.
 
Wolverine - 18. ledna 2017 16:42
wolverine5121.jpg-1-
Sanatorium

Alfa si mě měřil zdánlivě slepýma očima, ale zdálo se, že i tak zjistil co chtěl. Zavrčel trochu temně, ale jeho smečka začla couvat zpátky do tmy za dveřmi.
Tak je to správně, vy malí chlupatí zmetci. A teď ještě ty!, ušklíbnu se a se zavrčením vykročím proti alfovi, abych mu dal nasrozuměnou, že je tu nový Alfa. Já!
Rozhodně to pochopil správně, protože jen co jsem udělal první krok, tak zdrhnul jako zbabělec. Vrčení ustalo a jediný zvuk, který se ozýval, bylo divné chrastání kovu o beton.
Chmm. Šlo to i bez boje. Tak teda jdem, ne?, řeknu spokojeně a vyzvu Rogerse s Frankensteinem, abychom šli dovnitř.

Šel jsem jako první a bylo mi dost jedno, jestli jdou za mnou. Cestou jsem větřil, abych se nenechal některým tím chlupatým šmejdem překvapit.
Vešli jsme do velké místnosti, kterou bych spíš nazval skleníkem nebo zimní zahradou, ale byl tu nehorázný puch. Smrad stojaté vody, hlíny a bůhví čeho ještě, byl všudypřítomný. A dost mi to zakrývalo ostatní pachy, které jsem díky tomu nebyl až tak schopný určit.
Všude bylo plno regálů s teráriemi a rostlinami, které se táhly od podlahy až skoro po střechu. Všechno to vyžadovalo fakt hodně energie, která ale před chvilkou vypadla. A jestli se o to nikdo nepostará, tak obsah těch terárií brzo pojde.
Na stěnách bylo pár starých plakátů se skupinami i samostatnými muzikanty, kteří už dávno nefigurovali v showbyznysu. Ale nejdivnější byly ty papíry, které byly poházené všude, kde ses jen podíval. A ty byly popsaný nějakou hatmatilkou. Podle těch znaků, bych řekl, že to je nějaký severský jazyk, ale nebyl jsem schopen zjistit o čem se tam píše.

Nejděsivější co uvnitř bylo, nebyli hadi v teráriích, který moc nemusím, ale černý vlk o velikosti menšího koně s lesklou srstí. Byl připoutaný ke stěně pevným řetězem a vypadal, že spal. Já si však všiml, že má naježenou srst a že natáčí uši. Zjišťuje co se tu děje, ale zatím nám nevěnoval ani pohled.
Tohle je ten největší vlk, jakýho jsem kdy viděl. Dal bych si na něj pozor. Dělá, že spí, ale při tom jen čeká na příležitost, poznamenám, ale dál se na něj nedívám.
Vypadá to, že tu ta bloncka není. Takže co uděláme? , zeptám se Rogerse, kterýmu tu Stark přenechal velení.
 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2017 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.08744215965271 sekund

na začátek stránky