Andor.cz - Dračí doupě online

Diskuze

 

OBSAH >> Technické problémy >> Nalezné chyby

Fistandantilus - 19. května 2004 10:50
fuck_y2031.jpg
Co tam vidíš za chybu Arrande ?
am I script ?
 
Arrand - 19. května 2004 10:48
ignatius2553316.jpg
Jedna chyba dokonce tady :-)) Viz posledni dva radky Fistova posledniho prispevku...
Mlha se zvedla. Ptejte se Skotů.
 
Fistandantilus - 19. května 2004 10:47
fuck_y2031.jpg
* - tak jsem si pustil Mozillu a také to není žádný zázrak, avšak musím předem upozornit na některé věci které tato potvůrka dělá. Přikládám samozřejmě dokumentaci s tím, že informuji o tom, že např. v exploreru je ikona nápovědy daleko blíže svému textu online pomoci než u mozilly za druhé, všimněte si toho roztaženého odkazu v .... této ... diskuzi (to je také zajímavý aspekt) doufám, že pokud napíšete víceslovný odkaz tak vám to neudělá. Za další si povšminěte roztaženého textu v textové oblasti článku. Vyznačeno opět červeně.

Jediné dobré pozitivum sem našel na tom, že v Mozille (se nepřekrývají textové tooltipy z horní lišty - což je jeden velký klad oproti Internet Exploreru.
am I script ?
 
Fistandantilus - 19. května 2004 10:36
fuck_y2031.jpg
* - nevím, další grafické aspekty Andoru a bugy.

Přikládám dokumentaci: (v prvním případě, by u článků vůbec nemělo docházet k tomu aby člověk musel rolovat, kdo to kdy viděl. Buď zadat rozměr obrázku, který tam chce autor plácnout nebo to potom udělat tak aby mu to sešrotovalo na daný rozměr, takhle se to hrome nedá číst ... jen se na to podívejte. Jinak samotný obsah článku je perfektní akortá tomu dělá nepěknou reklamu právě ono rozmístěný jednotlivých objektů (text area, image area atd ...)



---



Tady si všimněte toho Warning občas mi to udělá ...
am I script ?
 
Fistandantilus - 19. května 2004 10:28
fuck_y2031.jpg
* - grafická chyba, přikládám ilustrační prinstcreen. Zajímavé, že v druhém případě, pokud přejedete myší po pár vašich záložkách (pokud jich máte více) bílé pole se doplní.

Jinak bug je zvýrazněn </font color=red>červenou barvou




am I script ?
 
Arrand - 19. května 2004 10:15
ignatius2553316.jpg
Jo, o tech znacich vim uz delsi dobu... Ale doted jsem si myslel, ze to bude zpusobeno kopirovanim specialnich znaku z wordu (ve skole nemam ceskou klavesnici)... A mrkvosroti sajrajt ja sice nerad, ale nic jineho pouzit mi nezbyva...
Mlha se zvedla. Ptejte se Skotů.
 
Fistandantilus - 19. května 2004 10:15
fuck_y2031.jpg
Ami: taky o tom vím, měli jsme podobný problém v práci ptal jsem se na to i správce a řikal, že jedinou možnost vidí v posunutí onoho boxu dolů (způsobuje to ta volba)
am I script ?
 
Fistandantilus - 19. května 2004 10:13
fuck_y2031.jpg
* - problém při editaci číselníků (administrátor, možná i postavy), špatný převod znaků a symbolů typu &#8222; na "" záměna na číselný kód s & symbolem.
am I script ?
 
Fistandantilus - 19. května 2004 10:10
fuck_y2031.jpg
* - bug, překrývání dialogových oken z horní lišty v menu, přes některé části výběrových boxů - tj. zobrazí se část, nejde přečíst. Tento bug je již znám delší dobu.
am I script ?
 
Fistandantilus - 19. května 2004 10:09
fuck_y2031.jpg
* - bug, nekontrolovatelné posouvání postav v řádcích v panelu Pána jeskyně. Pouvažovat, zda nezvolit místo řádkové koncepce koncepci sloupcovou (tj. přehlednější formu).
am I script ?
 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2024 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.08829402923584 sekund

na začátek stránky