Andor.cz - Dračí doupě online

Nápověda? 

Herní menu

Verbíři
Zde najdete seznam otevřených verbířských kanceláří - tj. seznam dobrodružství, která hledají nové hráče.
V seznamu vidíte název dobrodružství, jméno PJ a doporučenou úroveň postav, které by se do dobrodružství měly hlásit. (Zjednodušeně řečeno, jeskyně s doporučenou úrovní 1 se bude nejspíš točit kolem party začínajících dobrodruhů, zatímco v jeskyni pro úroveň 26. - 30. budou zasloužilí hrdinové, kteří pracují pro vládce světů a polobohy.)
Skrze roletku si můžete změnit kritérium pro řazení dobrodružství v seznamu. Jako výchozí je nastaveno řazení jeskyní dle četnosti hraní.

Moje postavy
Zde najdete abecedně řazený seznam všech vašich postav - včetně těch, které zrovna nikde nehrají a včetně postav Vypravěčů. Na první pohled zjistíte jméno, rasu a povolání postavy, po rozkliknutí (Zobrazit) vidíte i detaily.
Postavě lze změnit jméno, ikonku a upravovat životopis. Rasu ani povolání měnit nemůžete - na to má práva jen Vypravěč, v jehož dobrodružství bude postava hrát.
Jako ikonku můžete nastavit obrázek ve formátu .jpg, .jpeg nebo .gif, velikostí pokud možno do 3 kB. Obrázky s rozměry většími než 50x150 pixelů si systém automaticky zmenší. Délka ikonky navíc nesmí přesáhnout trojnásobek své šířky - bude-li poměr větší, nepůjde vám obrázek nahrát. Obrázek můžete načíst pouze z vašeho počítače (tedy nezadávejte jako cestu odkaz k nějakému souboru na webu).
Tlačítko zabít postavu natrvalo smaže záznam o postavě.

Nová postava
Tady tvoříte novou postavu. Při výběru konkrétní rasy či povolání se vám v pravé části zobrazí její popis (který samozřejmě nemusí být platný pro všechny světy či systémy; slouží spíše pro všeobecnou orientaci). Textové okno slouží pro vepsání životopisu postavy; ten lze ale doplnit i kdykoliv po vytvoření.
Klikem na vytvořit novou postavu ještě není všechna práce hotová - postavě je třeba přidělit ikonku. Vstupte do "Moje postavy", najděte tu novou a nějakou ikonku jí nastavte.
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2024 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.093212842941284 sekund

na začátek stránky