Andor.cz - Dračí doupě online

Nápověda? 

Knihovna

Uživatelé, kteří rádi píšou, mohou poslat své dílo do Knihovny. Nejčastějším obsahem jsou tu povídky, básně, či příběhy na pokračování, vítány jsou ale i obzvláště zdařilé životopisy či originální rasy nebo nestvůry. Podmínkou u všeho je, aby šlo o vlastní dílo autora, který danou věc zasílá. Dřívější publikování na jiném serveru nevadí, i když vítány jsou zejména původní práce. Samozřejmostí by měla být pravopisná korektura (kdo opravdu neumí, jistě najde ochotného kolegu).
Po odeslání se článek dostane mezi ostatní díla "do fronty" - jsou postupně schvalovány v pravidelných intervalech, aby čtenářstvo nebylo zahlceno či aby některé z dílek zbytečně nezapadlo.
Většina článků je, potom co projdou opravovacím procesem, schválena. Neschválené jsou pouze články příliš krátké, nesmyslné, či extrémně špatné. Pak samozřejmě též vulgární či urážlivé (ale to se snad ještě ani nestalo :-)), přičemž je autor vždy upozorněn, není-li jeho dílo z jakéhokoliv důvodu schváleno.

Nejnovější články se zobrazují na úvodní straně Andoru. Všechny jsou potom k prohlédnutí v archivu - Knihovně. Jednotlivá díla lze bodově hodnotit (každý uživatel může konkrétní dílo obodovat jen jednou) i je slovně komentovat. Autoři zpětnou vazbu obvykle vítají, takže se svými komentáři neváhejte.
Archiv nabízí několik možností řazení a filtrování článků, jednotlivá díla si zde také můžete oblíbit a tak přidat do svých záložek.

Pravidla pro schvalování článků

Tipy pro boj s gramatikou:
E-pravidla českého pravopisu a slovník spisovné Češtiny
Pravidla pro psaní přímé řeči.
Pravidla pro psaní i/y
Pravidla pro psaní ě/je, mě/mně.
Pravidla pro psaní velkých písmen.
A jako bonus pár slov k samozvané "novočeštině," tedy takzvanému "netšišlání."
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2024 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.084316968917847 sekund

na začátek stránky