Andor.cz - Dračí doupě online

Nápověda? 

Nastavení

Odkaz na Nastavení najdete po přihlášení ve vašem osobním menu v pravém sloupci.
Pokud kteroukoliv položku měníte, vždy klikněte na "Uložit", nebo "Nastavit" na konci příslušného řádku. Zatím není možné vše nastavit a pak jedním kliknutím volbu potvrdit. Je nutné potvrzovat každou položku zvlášť!
Nebojte se experimentovat - pokud si s nastavením pohrajete, získáte uživatelské prostředí více přizpůsobené vašim představám, zvyklostem a přáním.

Hlavní
Změna hesla - mění přihlašovací heslo účtu
Změna emailu - e-mailová adresa pro přeposílání obsahu Andoru či zaslání zapomenutého hesla
Nová ikonka - změna vaší osobní ikonky (ne ikonky postav)
Uživatelská hláška pro Hostinec - "podpis", který se zobrazí při najetí na vaši ikonku u kteréhokoliv diskuzního příspěvku v Hostinci

Zobrazení
Nastavení autorefreshe - povolení autorefreshe znamená, že nové příspěvky se vám zobrazují ihned potom, co přibudou, aniž byste museli obnovovat stránku. Tuto volbu můžete modifikovat samostatně pro každé dobrodružství či stůl zaškrtávátkem ve jeho hlavičce.
Zobrazovat v Hostinci osazenstvo stolů - v Hostinci zobrazí seznam, kde je vidět, kteří uživatelé jsou momentálně v kterém stole.
Zobrazovat v poště náhledy zpráv - v poště uvidíte kromě předmětu zprávy a odesílatele i náhled obsahu zprávy.
Nahrání souboru s vlastním stylem - můžete použít váš vlastní CSS styl a perfektně si tak přizpůsobit vzhled Andoru svému estetickému cítění
Počet příspěvků na stránku... - kolik příspěvků se bude zobrazovat na jedné stránce.
Nastavení předdefinované postavy po přihlášení - určí postavu, která se vám nastaví po přihlášení jako aktivní (= nebudete si ji muset vybírat ručně).
Nastavení předdefinované jeskyně po přihlášení - po přihlášení se ocitnete přímo ve vybraném dobrodružství. (Pro psaní příspěvků je ale stále nutné zvolit si postavu.)
Zobrazení ovládacích panelů pro Vypravěče - ovlivní výchozí stav ovládacího panelu po vstupu do jeskyně. Skrytý panel lze samozřejmě pořád v dobrodružství klikem vyvolat, otevřený panel skrýt.

Přeposílání
Týká se vašich dobrodružství a zpráv v poště. Přeposílá se pouze to, co přibude v době, kdy nejste nalogováni na Andor.

Oblíbené
Správa oblíbených - maže záložky vašich "oblíbených" dobrodružství, stolů Hostince a článků z Knihovny.
Viditelnost oblíbených - týká se seznamu vašich oblíbených položek v pravém sloupci stránky. Můžete si zvolit, zda jednotlivé skupiny oblíbených položek chcete mít v "rozbalené" (přehlednější, ale delší), nebo "sbalené" (méně přehledné, ale úspornější) podobě.

Poznámka: Pokud je dobrodružství ukončeno, záložka oblíbené - tohoto dobrodružství zůstane "viset" ve Vašem seznamu a už pro Vás nemá další význam. Chcete ji odstranit. Jak na to? Jděte do Nastavení -> záložka Oblíbené a tam přes motiv červeného křížku odstraňte zvolené dobrodružství. Dále se pak toto již nebude zobrazovat v seznamu oblíbených.

Přátelé
"Přátelé" tvoří váš soukromý seznam uživatelů. Přátelé, kteří jsou zrovna online, se zobrazují na horní liště v samostatném seznamu za seznamem uživatelů a Vypravěčů.
Nové uživatele do seznamu přidáte vepsání do příslušného textového pole. Po kliku na "hledat uživatele" vám systém nabídne v roletce všechna jména, která odpovídají zadání. Vyberte z nich to správné a potvrďte.
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2024 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.090427875518799 sekund

na začátek stránky