Andor.cz - Dračí doupě online

Nápověda? 

Pošta

Pošta je univerzální komunikační prostředek pro celý Andor, narozdíl od herní (dříve jeskynní) pošty, která slouží ke komunikaci se spoluhráči v dobrodružství.

Složky usnadňují třídění zpráv. Zvlášť se uschovávají zprávy přijaté, i odeslané. Zprávy, které chcete dlouhodobě archivovat, můžete shromažďovat ve složce Uložená. Napsat zprávu vás přesune k psaní nového dopisu, zatímco Koš shromažďuje zprávy určené ke smazání.

Adresář - seznam uživatelských jmen, která chcete mít při psaní po ruce. V nastavení adresáře lze jména přidávat či odebírat.

Přátelé - seznam "přátel", podrobnější informace v Nastavení.

Hledání - systém dokáže vyhledat zprávy podle zadaného předmětu (nadpisu) zprávy či jména uživatele.

Zprávy ve své poště prosím pokud možno pravidelně promazávejte - ulehčíte tím chodu celého Andoru.

A pokud nevíte, jak poštu odesílat? Najděte si svého uživatele a klikněte na jeho nick, čímž budete odesláni na jeho profil, kde pod ikonkou uvidíte tlačítko poslat zprávu.

Pak je také možné si vložit uživatele do výše zmíněného adresáře, pak postačí, když kliknete na jeho nick tam a můžete rovnou psát.

Nakonec je tady starý dobrý způsob s otevřením pošty, klepnutím na výše zmíněné tlačítko napsat zprávu a zkopírováním nicku adresáta do pole Pro:.

Pokud bude některá důležitá část zprávy chybět (nadpis či obsah) nebo špatně (nick adresáta v políčku pro), budete na to upozorněni při stisknutí tlačítka odeslat a požádáni o nápravu.

 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2024 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.078173160552979 sekund

na začátek stránky