Andor.cz - Dračí doupě online

Nápověda? 

Pro Vypravěče

Založení nového dobrodružství
Pro vaše nové dobrodružství je především životně důležité, abyste měli prostudovaná Pravidla pro jeskyně.
Co dál, před samotným založením hry? Věnujte čas přípravě. Popřemýšlejte o zápletce, ale také o celkovém prostředí (světě) hry, ať váš příběh nevisí jen tak ve vzduchoprázdnu. Poctivě odhadněte své časové možnosti. Rozmyslete si, kolik a jakých hráčů chcete do hry. Investujte trochu snahy do výběru vhodného názvu dobrodružství.
Novou jeskyni založíte po kliknutí na záložku "Dobrodružství" v levém menu a poté rozbalením spoileru nahoře.
Název dobrodružství lze kdykoliv později změnit, stejně se ale snažte, ať je to hned napoprvé bez překlepů, a ať má název nějaký smysl (jmenuje-li se vaše dobrodružství "aa,podte sem hrat", můžete čekat návštěvu administrátora a žádost o nápravu).
Popis dobrodružství bude prvním příspěvkem ve hře. Zároveň se tento popis zobrazuje při najetí kurzorem na jméno dobrodružství v seznamu. První příspěvek můžete později změnit (resp. smazat a napsat místo něj jiný); popis zobrazující se při najetí už ale napořád zůstane tak, jak jste ho zadali napoprvé.
Další položky lze později editovat ve verbířské kanceláři - podrobněji jsou rozebrány v příslušné sekci Nápovědy.
Zároveň s novým dobrodružstvím vám vznikla ke hře příslušející postava Vypravěče. Tuto postavu můžete stejně jako kteroukoliv jinou přejmenovat a změnit jí ikonku.

Pokud se zatím s vedením jeskyně necítíte úplně jistí, můžete si po kliknutí na tento odkaz požádat o pomocníka z řad zkušených vypravěčů, který s vámi všechny úkony projde, poradí vám a v průběhu děje jeskyně vám může s čímkoliv pomoci.
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2024 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.098681926727295 sekund

na začátek stránky