Andor.cz - Dračí doupě online

Nápověda? 

Akce

V Akcích se plánují za mnoha různými účely setkání uživatelů naživo - může jít o celorepublikové setkání při příležitosti nějakého conu, stejně jako o sraz čtyř lidí v hospůdce, kteří touto cestou chtějí přizvat kohokoliv dalšího, kdo bude mít zájem.

Seznam akcí Po vstupu do sekce vidíte seznam všech naplánovaných i již proběhlých akcí. Seznam lze filtrovat tlačítky Opakované (konají se každý týden či měsíc), Plánované (jednorázové, teprve budou) a Proběhlé (jednorázové, už se odehrály).
Klikem na Vytvoření nové akce či události rozbalíte formulář pro založení akce. Název, místo a datum od-do jsou povinné položky. Jde-li o opakovanou akci, vyberte příslušnou možnost v roletce u "Opakovat". Akce potom automaticky při dosažení určitého data změní datum na nové. Po vyplnění potřebných údajů nezapomeňte klik na Založit novou akci/událost.

Uvnitř akce
Tlačítkem Budu se účastnit přihlašujete svou osobu na setkání, na stejném místě lze již potvrzenou účast odhlásit. Komunikace probíhá skrze příspěvky, podobně jako v Hostinci.
Jste-li správcem akce (tj. zakladatel, nebo vám byla po založení přidělena patřičná práva), můžete si Zobrazit ovládací prvky akce. Odtud lze měnit jednotlivé parametry, smazat diskuzní příspěvky nebo rovnou celou akci, odeslat účastníkům akce poštovní upozornění, či restartovat seznam účastnících se osob.
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2024 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.078366041183472 sekund

na začátek stránky