Andor.cz - Dračí doupě online

Nápověda? 

FAQ - systém

Co dělat, když mi nefunguje heslo?

Pokud se heslo tváří jako nesprávné, je třeba zkontrolovat, jestli není zapnutý CapsLock, a pokud jsou jeho součástí čísla, zda je zapnutá numerická klávesnice. Nedaří-li se vám heslo správně zadat ani po několika pokusech, využijte odkaz pod přihlašovacím formulářem Zapomenuté heslo. Po zadání e-mailu systém vytvoří nové heslo pro účet, který k tomuto e-mailu patří, a pošle ho do vaší e-poštovní schránky.

Co je to "tag"?

Tagy jsou značky - označuje se jimi určitá část textu, která má vypadat jinak než ostatní části (třeba má mít jinou barvu, nebo být tučně). Andor podporuje takzvané html tagy. Jsou vždy párové, takže na začátku „jiného“ textu je jedna značka, na konci je třeba text druhou značkou (s lomítkem) zase uzavřít.
Tagy můžete používat prostřednictvím lišty nad oknem pro psaní textu, nebo je můžete do textu vpisovat ručně (používejte špičaté závorky < a > ).
Pozor, Andor používá pro vložení obrázku a odkazu vlastní tagy!

Dá se smazat uživatelský účet?

Pokud se Vám v hlavě urodila právě tato myšlenka, okamžitě na ni zapomeňte, nic takového na Andoru nenaleznete. Mazání uživatelských účtů na Andoru z hlediska praktického neexistuje.

1) dělalo by to nepořádek v databázi (označený záznam ke smazání by se skutečně mohl smazat natrvalo)
2) kdybyste si to náhodou rozmysleli další den a chtěli ten samý nick, bylo by stejně pozdě a bylo by okolo toho spoustu "papírování" a vyřizování s adminy.

Proto doporučujeme, pokud se skutečně na Andor necítíte nebo už zde nechcete déle pobývat, zkrátka odejděte přirozenou cestou.

Co se dá dělat, když mi na stránkách Andoru mizí neočekávaně ikony, posouvají se lišty, děje se cokoliv, co by neodpovídalo normálnímu chování ...

Nepodporujeme prohlížeč Internet Explorer !!!
* Doporučujeme nainstalovat Mozilla Firefox.
* Nehrát si s css styly pokud o nich nic nevíte.
* Aktivovat základní styl.
* Zapnout v prohlížeči javascript * Zeptat se ve stole "Nalezené Bugy", zda-li už tento problém neřešil někdo před Vámi.

 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2024 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.07385516166687 sekund

na začátek stránky