Andor.cz - Dračí doupě online

Nápověda? 

uvnitř dobrodružství

Klikem na název dobrodružství či trojúhelníček vedle zobrazíte/skryjete hlavičku dobrodružství. V té najdete následující:
Homepage - zjednodušená WWW stránka jeskyně; bývají tam například informace o herním světě
Diskuze - slouží ke vzájemné komunikaci hráčů. Debatuje se tu o věcech kolem hry, ale někdy také naprosto nesouvisejícím způsobem tlachá a seznamuje. Do diskuze můžete psát, pouze pokud máte jako aktivní vybranou postavu, která do tohoto dobrodružství patří.
Pošta pro jeskyni - Herní pošta konkrétního dobrodružství
Autorefresh - za-/odškrtnutím spustíte/zastavíte automatické obnovování stránky pro toto dobrodružství. Zapnutý autorefresh znamená, že nové příspěvky se vám zobrazují ihned potom, co přibudou, aniž byste museli obnovovat stránku. V Nastavení si můžete zapnout/vypnout autorefresh pro celý Andor najednou.

Pod hlavičkou najdete:
Roletkový filtr vám umožní zobrazit příspěvky jen od určité postavy.
Zobrazit družinu - rozbalí seznam postav v dobrodružství. Ksichtík vedle jména ukazuje, zda je hráč postavy online, popřípadě kdy byl online naposledy. Po najetí na jméno postavy vidíte ikonku, rasu, graficky znázorněný počet životů a datum posledního přihlášení.
Kostky - simulace hodů kostkou. Lze si vybrat z nejpoužívanějších typů nebo nastavit vlastní rozsah. Po stisku tlačítka je proveden hod a vy jste informováni o výsledku. Vypravěč vašeho dobrodružství si může kdykoliv zobrazit výsledky všech hodů.

Text příspěvku lze formátovat buď pomocí lišty nad textovým polem, nebo přímo vpisováním tagů do textu. Bližší informace k formátování najdete ve žlutém informačním kolečku nad textovým polem.
Pod textovým polem je seznam postav v dobrodružství. Pomocí něj vybíráte, kdo všechno váš nový příspěvek uvidí. "Všichni" znamená veřejný příspěvek. Pokud namísto toho vyberete konkrétní postavu, jde o šeptaný příspěvek, který vidí jen hráč vybrané postavy. Šeptaný příspěvek může být určen i více postavám - přidržte při jejich označování v seznamu [Ctrl]. Pošle se jediná zpráva, kterou vidí pouze vybrané postavy a vypravěč. Tato zpráva má v hlavičce uvedeny postavy, které ji vidí.
Vypravěč vidí vždy všechny příspěvky, včetně šeptaných.
Pod seznamem vidíte náhled vašeho příspěvku. (Pokud se vám nezobrazuje v reálném čase, klikněte přímo na "náhled příspěvku".)

Dále jsou tu k nalezení tlačítka pro listování stránkami (nejstarší, starší, novější, nejnovější) a dole pod samotnými příspěvky také číselný seznam všech stránek (nižší číslo znamená starší stránku).

Každý příspěvek má v záhlaví vpravo zatržítko, kterým ho lze označit. Tlačítko vymazat označené příspěvky pak takto vybrané texty nevratně odstraní. Každá postava může mazat jen své vlastní příspěvky (musíte ji mít nastavenou jako aktivní v pravém horním rohu stránky); Vypravěč může mazat kterékoliv příspěvky.
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2024 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.074640989303589 sekund

na začátek stránky