Andor.cz - Dračí doupě online

Nápověda? 

nástroje dobrodružství

Vypravěč má pro spravování dobrodružství k dispozici celý ovládací panel. Abyste ho mohli použít, musíte mít aktivní příslušnou postavu Vypravěče (tj. zvolit si ji v roletce výběru postav v pravém horním rohu stránky). V Nastavení si můžete určit výchozí stav ovládacího panelu (otevřený, nebo skrytý). Skrytý panel otevřete klikem na zobrazit ovládání jeskyně.

Ukončit dobrodružství - volba pro případ, kdy je dobrodružství u konce, či ho prostě jen z nějakého důvodu chcete zrušit. Dobrodružství je zablokováno, nelze přidávat ani mazat příspěvky, diskuze a Homepage je zrušena (proto pozor, máte-li v Homepage informace, o které nechcete přijít - před ukončením je zálohujte!) Dobrodružství mizí ze všech seznamů a je nadále přístupno jen skrze přímý odkaz, tj. dostanete se na něj i ze svých záložek. V dřívějších dobách se ukončená dobrodružství dala přesunout do "Kroniky", kde si je mohl kdokoliv přečíst; v současnosti se s ukončenými dobrodružstvími neděje nic.
Změnit jméno jeskyně - přejmenuje dobrodružství. Nevkládejte prosím do jména tagy, páchá to škody v seznamech dobrodružství i jiné potíže.
Zapsat termín příští hry - lze sem mimo termínů zapsat také cokoliv, co by podle vás měli mít hráči na očích. Co sem vložíte, zobrazí se v hlavičce hned vedle četnosti hraní.
Dále lze změnit četnost hraní a změnit úroveň hraní (tím se myslí úroveň zkušeností postav, pro které je dobrodružství určeno).
Hledat PJ pro převod - první krok při převodu vašeho dobrodružství na jiného uživatele. Napište zde jeho jméno (nick) nebo část jména a stiskněte tlačítko. Objeví se vám roletka se seznamem jmen, která odpovídají vašemu zadání; z nich vyberte to správné a potvrďte změnit PJ. Systém vám ohlásí úspěšný převod, navíc vy i nový Vypravěč obdržíte zprávu do pošty.
Ukončit verbíře - zavírá verbířskou kancelář, pokud byla doteď otevřená. V opačném případě ji tu můžete otevřít - zadáte počet přibíraných hráčů, připojíte komentář a kliknete na obnovit verbíře.
Zobraz hody kostkou - v novém okně otevře seznam hodů všech postav.

U seznamu postav dobrodružství najdete několik speciálních ikonek, které vidíte jen vy jakožto Vypravěč daného dobrodružství. Kniha otevře v novém okně deník postavy, žlutým křížkem postavu vyřadíte z dobrodružství, červeným křížkem ji zabijete (tj. postavu vyřadíte a zároveň ji smažete - neprovádět bez předchozí konzultace s hráčem!)
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2024 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.07916784286499 sekund

na začátek stránky