Andor.cz - Dračí doupě online

Hostinec? 

Toulavé botky

Ačkoliv povalování doma, v hospodě, na zahradě a podobně je strašně fajn, a v žádném případě tento druh činnosti neodsuzuji, zaznamenal jsem zvýšený zájem některých Andořanů o zdravý způsob pohybu. Proto zde budu zveřejňovat své plány aktivit a pokud bude mít někdo zrovna čas a zájem, může se prostě a jednoduše přidat. Přihlášení potom není povinné, závazné, ani jakkoliv vymahatelné, takže opravdu záleží čistě jen na Vás, jestli se Vám zrovna bude chtít a pokud to na poslední chvíli vzdáte, určitě se na Vás zlobit nebudu a klidně vyrazím i sám.

Jednotlivé výlety budu vytvářet jako akce a budou tak viditelné i v akcích, zde bude celkový přehled a obecná diskuze, pokud by někdo chtěl zveřejnit i vlastní podobné toulky, nemám s tím sebemenší problém a stůl mu také pro tento účel poskytnu.

Budou zde jak výlety pěší, jednodenní, tak víkendové (v takovém případě se pak vyplatí vzít nějaké to vybavení na přespání s sebou) a také cesty na koloběžce (kolo jako vhodná alternativa nevadí). Některé pak budou opravdu nenáročné vhodné i pro děti, ale i víkendové, kdy už se dá urazit slušná vzdálenost (pěšky s krosnou cca 20km/den, na koloběžce pak 60-100km/den, u toho také platí vybavení pro přespání).

Akce budu vypisovat alespoň v několikadenním předstihu, potvrzovat pak den před odjezdem. Kromě nepříznivého počasí, vlastní nemoci, či vlastní lenosti, to může zhatit ještě nemoc některého dítěte, ale snad k tomu bude docházet jen opravdu výjimečně.
Také se budu snažit alespoň trochu naplánovat cestu, určit náročnost a předem sdělit, jestli plánuji jít sám, případně s Martínkem (zvládne i přespání), nebo s Eliškou (pouze nenáročné jednodenní výlety).

Správci stolu

Astorian

zde nemáte právo psát

Astorian - 19. června 2017 18:54
astoriankapka29715.gif
Toulavé botky – Kokořínsko (24.6.)
Někde jsem nedávno narazil na článek Vlakem na Kokořínsko, tak jsem cestu blíže prozkoumal a vyšel z toho malý, nenáročný výlet mírně klesající zalesněnou cyklostezkou, takže ideální pro koloběžku, zvlášť když se mnou pojede malá Eliška. Trasa vychází na dvě a půl hodiny, ale počítám, že to bude přece jen pomalejší a cestou se bude různě zastavovat a třeba i koupat (Harasov).

Start z Prahy speciálním vlakem Sp 1938 Kokořínsko – hl.n 8:31 do zastávky Mšeno, odsud po cyklostezce na Kokořín, Harasov a poté do Mělníka a vlakem zpět do Prahy.

Výlet je nenáročný, určeno pro kolo, nebo koloběžku, vhodné i pro malé cyklisty (beru Martina na kole, Elišku sebou na koloběžce).

akce: odkaz
 
1
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2017 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.051880836486816 sekund

na začátek stránky