Andor.cz - Dračí doupě online

Hostinec? 

Hráč hledá dobrodružství

Vítejte ve stole Hráč hledá dobrodružství
(aneb postava hledá hráče)


Tento stůl slouží jako „Inzertní nástěnka nabídky a poptávky“ k doplnění funkce verbířů.

Jakožto Hráč zde můžete:
-Nabízet sebe jakožto hráče.
-Nabízet svou „vymazlenou“ postavu, která je právě bez práce nebo ji chcete předat jinému hráči.
-Shánět určitý styl, žánr, druh či přímo konkrétní námět na dobrodružství.
(resp. Vypravěče, který jej už vypráví, či bude ochoten vyprávět)

Jakožto Vypravěč zde NOVĚ můžete:
-Shánět hráče pro KONKRÉTNÍ (scházející, odejitou, určenou k převedení) POSTAVU ve vašem existujícím dobrodružství. Nejedná se o duplicitu

Reklam na dobrodružství, zde jsou přípustné jen reklamy na POSTAVY.

Pravidla stolu (Aneb čím bychom se měli řídit, aby nám tu bylo dobře)


Co před tím? (Aneb co udělat než se vůbec začne psát inzerát)


Jak na to? (Aneb jak sepsat inzerát, který by mohl zaujmout)

S pozdravem a přáním příjemného hraní, vaše koště Morigu

zde nemáte právo psát

Owlhouse - 24. července 2021 21:22
sarah-rhox-owlbearcub5264.jpg
Zdravím,
jako mnoho lidí hledám na Andoru nějakou jeskyni ať už jako hráč nebo vypravěč. Preferuju buď nějaké Urban fantasy stylu Supernatural nebo nějaké Sci-fi podobné Mass Effectu, ale s dobrýma lidma se dá hrát cokoliv.

Za sebe mohu nabídnout hru minimálně 2x týdně, jakž takž úctyhodnou znalost gramatiky a pozitivní energii :D (Smajlík na důkaz pozitivní energie).

Kdyby byl zájem, neváhejte se ozvat.
 
KillerBee - 11. července 2021 20:12
whitebeard5826.jpg
Zdravím Andorstvo,

mám pocit, že je to trošku prokleté téma, ale našel by se mezi vámi vypravěč, který by byl ochotný vést jeskyni s tématikou Vampire the Masquarade nebo Mage the Ascension, ideálně za využití pravidel a ještě ideálněji takový, co by daný projekt nezabalil po týdnu přípravy postav a třech kolech příspěvků?

Předem děkuji.
 
Beqi - 11. července 2021 16:55
969625.jpg

ObrázekZ gifů se koukám přesedlalo na obrázky... tak dobrá, snad zaujal ;)

Takže ahoj! Zas jednou hledám někoho na hraní. Je léto, horko a já mám volno od školy (byť od práce úplně ne), takže bych ocenila nějakou hru, do které sypat svoji kreativitu, kterou zatím věnuji jen povídkám, které si stejně nikdy nikdo nepřečte :)

Skoro bych teď raději preferovala nějaké fantasy, potažmo moderní fantasy. Nebráním se sci-fi, ani reálnému životu, ale hledám teď něco, u čeho můžu vypnout a přemístit se do nějakého klidnějšího, hezčího světa... prostě takový únik před realitou, znáte to. I proto bych byla raději, kdyby to bylo spíš takové soukromější a vztahové... temnějším tématům se nevyhýbám, jsou třeba pro příběh. Ale pro teď bych se opravdu ani nebránila čisté romantice dvou postav (na jejich pohlaví vlastně až tak moc nezáleží ;)), vím že to je tady na Andoru neoblíbené klišé... ale prostě to je to, co chci hrát no :)

Z toho tedy i vyplívá, že zápletky mám sice vymyšlené, ale dost hrubě, raději bych si je s váma prošla - a ještě raději budu, když přijdete s vlastním nápadem či postavou co byste chtěli hrát, máte chuť zkusit... a tak všeobecně :)

B.
 
Tiara - 03. července 2021 21:16
reg674.gif
Zdravím všechny.
Do již chvilku běžícího (mnoho se toho zatím ještě neuhrálo) dobrodružství Zakletí zám ku Elles hledáme někoho (muž nebo žena, na pohlaví hráče, tak úplně nezáleží, nikomu se přece nedá nařídit, jakého pohlaví má hrát postavy), kdo by se ujal z časových důvodů osiřelé dějově klíčové postavy (bez ní to fakt nejde).
Jedná se o tuto dívenku.

Obrázek

Tady nadete něco o ní:
Zobrazit SPOILER
 
Královná Kira - 25. června 2021 19:56
girl2324.jpg
Ahoj.
Hledám dobré fantasy :)

Minimálne:
3x do týdne
2 hráči + PJ

Ideálne:
každodenní psaní
5-6 hráčů + PJ


Tak prosím jestli někdo něco začína ráda se přidám. Děkuju :)
 
Josef614 - 24. června 2021 21:15
brother82587344.jpg
Zdravíčko.

Nové dobrodružství v systému DnD (e5) čeká jen na vás. Zcela nová země, řídce osídlena, skrývající mnoho tajemství). Mnohá nebezpečí a nepřátelé čekají až se s nimi někdo utká. Dokážete v tomto drsném prostředí přežít?


Obrázek


Jeskyně: odkaz
Verbíř: odkaz
 
anna.b - 19. června 2021 09:21
4324c13f16cef3e5ae7b7fcd63f4e0cf--lee-pace-thranduil-a-thin9806.jpg
Ahoj, hledám někoho na rpg na téma Ai no kusabi. Svět by byl úplně jiný než v anime a postavy také. Jen mi jde o zachování toho páru Blondiem x Mongrel. Pokud by měl někdo zájem hrát, neváhejte mi napsat sz.

S pozdravemanna.b
 
Tiara - 14. června 2021 13:55
reg674.gif
Zdravím.

Vzhledem k olivu hráčů (z různých důvodů) se nám v dobrodružství Zakletí zámku Elles opět uvolnila řada míst k obsazení.

Hráči, kteří se budou o místa zajímat by měli vědět že:

1. Hráč může být i začátečník, ale postava by neměla být úplným začátečníkem

2. Nehrajme podle žádných známýh, ani méně známých pravidel (čísla, tabulky, životy, staty, v převážné většině i házení kostkou). Ha je spíš o RP postav, soudnosti a zdravém rozumu a až poté...ojediněle...o nějakém házení kostkou.

3. Není nutné, aby měla postava vyplněný deník a vypsané všechny dovednosti atd, ale je nutné, aby měla vytvořený životopis (pokud možno, ne formou dotazníku) a to nejlépe i včetně prožitého dětství (umožní to PJ pracovat s minulostí postavy, jejím rodinným a ostatním zázemím, a lépe jí ak situace v ději udělat...no...řekněme..."na míru").

4. Postavy disponují svým vlastním (jediným) životem. Mají vlastní povahu, city, přdnosti, nedostatky. Vyvíjejí se a učí i během cesty, komunikací a interakcí s okolím, s ostatními, s cizími postavani ve hře (i to, zda pozdravíte pocestného, který vás s pozdravem míjí, nebo pomůžete někomu v nouzi i sebemenší, kopnete do žebrajícího, toulavého psa, nebo jej pohladíte a třeba mu dáte kousek z vlastího jídla, může vaši postavu ovlivnit, byť i ne nijak zásadně pro další děj v daném příběhu), nejen při nějaké "akci". Jsou unavitelné, zranitelné, mohou onemocnět....mohou i zemřít.

5. Ikonka vaší postavy by měla ukazovat, jak postava vypadá, ale neměla by mít ambice ukázat z pstavy co nejvíce ( jinými slovy: žádné nudlovité, nebo nadměrně velké ikonky nejsou třeba, spíše naopak)

6. Snažíme se ve hře spíč vyhýbat barevnosti tetu, než ji vyhledávat (zabarvení popisu slovy totiž není to samé jako barva textu, kterým popisujete).

Co za postavy nám momentálně chybí:

Inu....skoro všechny.

Některé ale víc.

Hodil by se mág, na úrovni zkušeností alespoň středně pokročilého mistra (mág zkušený praxí, ale ne myslící si, že je všemocný)

Také bychom nepohrdli Léčitelem, či Chodcem (záměrně nezmiňuji hraničáře, ti v mém světě opravdu, se psi, stráží hranice), Bardem, nebo i třeba šikovným Zlodějem.

Rádi uvítáme také pána Rytíře, nebo i prostého Žoldáka, zhrublého a zoceleného, ovšem zaručeně nezbohatlého, léty vojenské služby, bez povýšení nebo jen s malým povýšením.

A v neposlední řadě by se hodil i Zaklínač, troufne-li si někdo ho hrát (hlavně žádná kopie Geralta z Rivie, prosím).

Tak....to je asi tak všechno.
Pokud jste byli nabídkou zaujati a dočetli až sem, vše ostatní se lze dozvědět po liknutí na tento odkaz, kde si přečtete HomePage a pak úplně první příspěvek v ději.

A pokud vás neodradí ani ono čtení (příběh je v prvním příspěvku spíše jen naznačen a vypadá to, že se jedná o pátrání po dědici při pterém vás další příspěvek pole na nějaké místo srazu pátračů...není tomu tak), poprosím o vytvoření postavy a její následné přihlášení zde: odkaz

(Text ve verbířích už číst nemusíte, je dlouhý a nic nového v něm není)


Děkuji za pozornost a přeji příjemné hraní (snad i u mě :-D ).

Tiara

 
RexSparrow - 13. června 2021 19:31
37099560.jpg

-{☼}- Představení se -{☼}-

Zdravím všechny, co odpovídají na Vrabčákovo volání! Rychle se dostanu k nabídce hry, ale předem, abyste vůbec věděli, co jsem zač... Pána Jeskyně různých dobrodružství dělám už asi 6 let, ale nenechte se tím zmást, RPG nehraju jako PJ. Spíše než, abych to pojímal jako hru, snažím se o takové... kolaborativní psaní příběhu, kde ani jeden pořádně nevím kam to povede a o to zajímavější může být onen výsledek. Snažím se o detailní psaní, realismus (do jisté míry), smíchaný s humorem i temnotou... jaký už život konečně umí být.


-{☼}- Co ode mě můžete čekat -{☼}-

No, to je trochu troufalá otázka, ale budiž. Kdo se moc ptá, moc se dozví, ovšem nebezpečné není množství, ale o jaké vědomosti se jedná.

Hraní o víkendu: Pracuji na plný úvazek, tudíž odpovědi během týdne jsou poněkud vzácné. Občas se mi podaří napsat jeden nebo dva příspěvky během týdne, ale to není norma, spíše se to stane když mám trochu volno a potřebuji se vypsat.

Příspěvky s pointou: Nenechte to co jsem před chvíli psal aby vás odradilo. Když odepisuji, odepisuji s nějakým důvodem. Pokud se na to necítím, nebo nevím kam příspěvkem mířím, dám si chvíli čas, abych se do toho zase dostal než se ke hře vrátím. Nikdo nechceme abychom hraním vyhořeli, že?

Kvalita před kvantitou: Můj příspěvek většinou mívá tak tři odstavce, ale to se samozřejmě může měnit na základě několika faktorů, jako třeba zájem, kolik do toho dává můj partner a jak moc je ta hra záživná.

60 příběh / 40 sex: Tak asi vypadá poměr sexu a příběhu v mém hraní, nicméně to se dá samozřejmě upravit a rozhodně to záleží na partnerovi a na hře. Pokud chcete hrát čistý sex, jen mi to rovnou řekněte, ať se můžu rozhodnout, protože většinou nehraji erotiku jen abych hrál erotiku.

"Spicy" vanilka?: Jsem docela vanilka když přijde na erotiku, ale mám rád koření v tom jak ji píšu: reálná, silná a aby do příběhu seděla (psát čisté porno je konečně nuda, co si budeme povídat). Abych tu nepohoršoval nevinné mladé duše, otevřeme na tohle debatu až se budeme domlouvat na hře.

Dlouhý vztah: Co dodat, táhnu to na dlouho... pokud si to neřekneme hned na začátku, hru s vámi bych rád na delší dobu. Nevadí mi kratší příběhy, ale raději se pořádně vžiji do našich postav a prostředí, ve kterém žijí nebo umírají.

Povídání na objednávku: Rád si s partnery povídám i mimo hru, ale nutné to není. Pokud rádi plánujete, povídáte si o svém dni a nebo se chcete navzájem lépe poznat, oba budeme spokojení. Pokud raději prostě hrajete a nepovídáte si, nevadí mi to. Jen mi řekněte o co vám jde a já vám posloužím.
-{☼}- Co čekám od vás -{☼}-


Gratuluji! Dostali jste se celkem daleko, takže už teď máte můj zájem! Nyní jistě přemýšlíte nad tím, co já hledám ve svém partnerovi, tudíž čtěte dál!

Hraní mrtvého brouka: Lidičky, já to chápu. Věci se stávají, život se komplikuje. To je v pohodě. Pokud potřebujete pauzu nebo ztratíte zájem, napište mi. Mám pochopení a trpělivost. Když mi řeknete co se děje, nejen že vám dám co potřebujete, ale rád si vás vyslechnu a nechám vás si postěžovat, pokud by o to byl zájem.

Hraní si na boha: To je celkem jednoduché. Pokud potřebujete aby moje postava něco udělala nebo se někam pohnula, řekněte mi a já to zařídím.

Obrázky: Obrázky vašich postav jsou pro mě důležité. Chci totiž vědět, jak si vy představujete svou postavu. Pro tu svou vždy budu mít obrázek a ocenil bych, kdybyste i vy měli. Až použijeme pár postav, míst a oblečení, možná i založím novou nástěnku na Pinterestu!

Gramatiku, prosím: Jak bych to... Podívejte, aspoň to zkuste. Já to chápu, taky Češtinu nesnáším, ale lepší už to nebude. Chyby očekávám, obzvláště pokud píšete z mobilu a nevadí mi, dokud jste se alespoň snažili.

Jeden příspěvek týdně: Doslova, jeden příspěvek s alespoň trochou snahy je vše co potřebuji ke štěstí. Pokud je mezi příspěvky déle jak týden, svět nekončí, ale rozhodně bych preferoval jeden týdně. Ty příspěvky nemusí být romány, ale rozhodně by neměly mít jen jeden řádek. Pokud potřebujete další háček nebo nějak nakopnout, dejte mi vědět a já už něco vymyslím.

Původně jsem zde chtěl napsat ještě mé nápady na dobrodružství, ovšem... už takhle je tento příspěvek nestvůrně dlouhý. Tudíž jen řeknu, že se hlavně jedná o fantasy, ale všeho je tam dost a rád s vámi něco vymyslím! Pokud jsem vás jako spoluhráč zaujal... nu, budu se těšit na vaši zprávu!

Obrázek

 
Lia_S - 13. června 2021 12:56
default.jpg
Ahoj Všem :) !

Před pár týdny jsme s kamarády ukončili jednu jeskyni kterou jsme hráli dlouhodbě, ale příběh po dvou letech dovršil zdárného konce.

Nejdřív jsem hrdinsky myslela, že mi hraní nebude scházet ale protože jsme hráli několikrát v týdnu, po čase se mi velmi zastesklo.

Proto bych ráda našla novou herní skupinu, ať už psanou a nebo voice formou ( s naší skupinkou jsme hráli na discordu).

Mám zkušenosti s DnD i s několika druhy nástavbových pravidel.

Jedinou mojí podmínkou je připojení se k nově vznikajícímu příběhu. Nerada bych se připojovala do již rozehrané hry.

Pokud někdo připravuje novou hru, budu ráda když mi napíše. Ráda se připojím, popřípadě můžu předat kontakty i na některé známé, kamarády, kteří hráli s námi ( i když respektuji že konečné slovo ve výberu, ostatně jako ve všem :D má PJ )

Děkuji za přečtení a těším se na nabídnuté hraní.
 
Abaram - 05. června 2021 18:06
97974208-15de-48f2-a6ac-abd7423843b9113.jpeg
Zdravíčko!

Rád by som si po dlhšej pauze na Andore zahral zaujímavú a hlavne s pohodovým tempom nejakú súkromku s tématikou vojny, výpravy, apokalypsy a.p. Obdobie by mohlo byť kľudne +- 50 rokov tomu dnešnému roku, čiže sa nebránim ani nejakej modern (future) post-apo. Obecne hrávam iba mužské postavy, ak by ste teda mali nejakú ideu a trvali by ste na ženskej, tak sa kľudne môžeme na niečom dohodnúť.

Ak by mal niekto chuť na niečo podobné, ozvite sa mi do pošty. :)
A.

Obrázek

 
majkyodinson - 04. června 2021 21:11
aec1212f627f097479118ef475edace98998.jpg
Obrázek

Hledá se hráč na dost specifickou hru. A to někdo kdo by si troufl hrát Winter Soldiera. :) Příběh si přizpůsobíme, nápadu mám celkem dost. Takže pokud někdo z vás má zájem, klidně mi napište, budu ráda když se tu najde někdo na tohle téma. :)
 
Gorax - 04. června 2021 03:13
r54333997.jpg
Zdravím,
zjednoduším to: Hledám aktivnější Survival či post apo. ;)
Klidně i dle nějakých systémů a pravidel.
 
Královná Kira - 29. května 2021 15:43
girl2324.jpg
Ahoj.

Hledám nějakou aktívni hru :) Píšu hodně a často. Mám ráda něco nebezpečnýho ale kde se dá i hodně kecat :)
Nevadí mi taky brutální 18+ témata.

Prostě jsem teď volná tak mi prosím někdo napište. :) :)
 
anna.b - 19. května 2021 23:49
4324c13f16cef3e5ae7b7fcd63f4e0cf--lee-pace-thranduil-a-thin9806.jpg
Ahojky,
hledám někoho na hru na téma Junjou romantica. Vzala bych si Misakiho. Najde se tady nějaká dobrá duše, která by si vzala Usagiho? Nehrálo by se úplně podle anime, ale drželi bychom se několika hlavních bodů. Neváhejte zanechat reakci nebo sz :) :)
 
Grigorij - 08. května 2021 03:54
328_753248.jpg

Superhrdinská jeskyně
temná stránka bytí nadčlověkem


Ilustrační důchodce

Toto je poptávka po hře na určité téma a nabídka mne jako hráče.

Co hledám?

V mé sociální bublině a asi ne jen tam získaly na popularitě superhrdinské seriály s o něco temnější zápletkou, než bývá zvykem. Existují jistě i originální komiksy a knihy, ale "já si v knižní podobě píchám trochu jinej šit". To že si v nich nalévají trochu čistšího vína o tom co by pro společnost výskyt nadlidí znamenal momentálně nadšeně hltám a rád bych si podobnou zápletku střihnul jako hráč v jeskyni.

Takže pokud znáte seriály jako Legion (ten byl už trochu moc psycho, ale hezky k tomu hráli), Invincible (přestal jsem jezdit metrem), nebo Jupiters Legacy (co Netflix nenatočil jako by neexistovalo), pojďme si promluvit o nějakém tom RPG.

Co nabízím?

Sebe jako aktivního hráče, kterému interpunkce dělá problémy jen od půlnoci do šesti ráno. V diskuzi shitpostuji tak středně, věřím v nutnou konsenzuální míru násilí hráč-PJ a nezlobím se na spoluhráče, kteří mi lžou a podvádí mě a ze všeho nejdůležitější, dělám to pro memíčka.
Co od Vás potřebuji?

Nějaké ty zkušenosti, neplést s expy.
Vůli a trpělivost vézt jeskyni pro zhruba 2-5 hráčů, což je myslím hratelný stav, ještě lépe pokud nejsou vždy všichni pohromadě.
V nejlepší případě originální, nebo volně inspirovaný svět.
Nehledám soukromku a nemyslím si, že Vypravěči jsou tu od toho aby mě bavili zatímco sedím na zadku.

Svůj zájem a dotazy nějak projevte, překvapte mě, pošlete holuba, ZAPALTE SIGNÁLNÍ OHNĚ!
 
Naira - 06. května 2021 21:50
5fcf9a4f-3886-43c8-92bb-41eb7746f0a26873.jpeg
Zdravím :)
Po dlouhé době náročného hraní bych ráda šla do něčeho klidnějšího, uvolněnějšího. Nejlépe tedy soukromka 18+, ale nebráním se ani nějakému volnému fantasy a tak :)
Jestli máte někdo nějakou takovou jeskyni, do které bych se mohla přidat, budu ráda za jakoukoliv odezvu :)
 
majkyodinson - 05. května 2021 14:23
aec1212f627f097479118ef475edace98998.jpg
Ahoj! Jsem zde staro/nová. :) Ráda bych sehnala rpg které bude aktivní a budou se na něm podílet všechny strany. K tématu? Fantasy, Survival, nadpřirozené ale občas i tématika seriálů a filmů pokud mě to zaujme. Jsem ve hraní dost přizpůsobivá takže pokud máte nějaký návrh, klidně mi napište budu moc ráda. Spolu něco vymyslíme, děkuji.
 
Kewlar Bell - 23. dubna 2021 04:46
kewlar7836.jpg

Zdravím všechny hráče.

 

Opět píši inzerát, kdy hledám hru s upíří tématikou v milostném duchu s potenciálním prvkem proměny mé postavy. Ráda bych si zahrála ženskou postavu nejprve s rasou člověk, která se více sblíží se starou postavou charakterního upíra tak, aby na základě toho mohlo dojít k její proměně a mohla ta hra dál pokračovat - coby dva upíři. Ráda hraji do hororovějšího duchu hry a ve smyslu romantismu (ve smyslu tohoto literárního směru, ne ve smyslu kýčovité romantiky, ačkoliv se jí v jistých fázích zase až tak nebráním). Nevadí mi násilí, nevadí mi sexuální scény, nevadí mi vlastně nic, co je součástí RPG. Nemám ráda hry na znásilnění, hádky a podobné věci. Hledám hráče, který je schopen hrát, tj. že se hra nestane čekárnou na velmi krátký odpis jednou za týden (v lepším případě) a současně někoho, kdo se na základní škole naučil gramatiku. Sama občas chybu udělám, ale když je v krátkém postu hned patero hrubých gramatických chyb, tak to už bohužel je i na mne moc. Patřím mezi dlouhotexté hráče a hledám také dlouhotextého spoluhráče. Vhodná by byla i intenzivnější non-RPG komunikace, protože bez ní hře jednoduše vždy něco chybí.

 

Upozorňuji, že nehledám porno-hru zaměřenou hlavně na to, aby se pořád dokola opakoval jen sex, ale příběh, zápletku byť s možnými sexuálními scénami, ale ne jako gro samotné hry.

 

Raději bych tedy holku spoluhráče, protože až na jednu výjimku jsem se nikdy nesetkala s tím, aby kluk hrál tak, abych s tou hrou byla spokojená. To, prosím, pánové neberte nijak zle, ale asi jde prostě jen o jiný způsob myšlení, kterým se muži od žen odlišují.

 

Hledám tedy spoluhráčku, která umí psát dlouhé posty tak, aby byl nejméně jeden za 1-3 dny (nejlépe mnohem častěji), která o něco více komunikuje, která chápe, že hrát upíra je charakterní otázka a postava by měla být propracovaná a ne jen nick hozený od boku a člověk s nasazenými zuby. Facy mám vlastně vybrané, ale jsem ochotná se domluvit na obměně. Pokud je tu někdo, kdo by dokázal takto se mnou zkusit začít hrát, tak budu ráda za zprávu a můžeme to zkusit.

 

Kew

 
Tiara - 20. dubna 2021 12:06
reg674.gif
Zdravím.

Do dobrodružství Zakletí zámku Elles, se hledá postava mága (ne kouzelník, ne čaroděj, ne druid...opravdu mág), muže, nebo ženy. Na pohlaví mága nezáleží.
Neměl by to být mág nijak velemocný. Ale také žádný nezkušený studentík magie, kterému se začal zajídat život v akademickém prostředí a rozhodl se zdrhnout.
Potřebujene mága zkušeného, trochu už obroušeného životem, který ale není žádný povýšený akademik, ani z patra na ostatní pohlížející mág ve službách panovníka nebo vsoko postaveného šlechtice.
Taky by to neměl být jedinec, praktikující nekromancii (nic takového ve světě, kde se hraje, není).

Na druhou stranu mágové ve světě, kde se dobrodružství odehrává, nejsou mágové z DrD (ani jiného herního systému), nepodléhají předem stanoveným a číselně ohodnoceným dovednostem, neřídí se žádnými pravidly a tabulkami ani hody kostkou (povětšinou) a nejsou to fyzicky slabí jedinci, kteří mají pouze magii a jinak nic jiného, kloudného (třeba bojovat) neumějí.
Mág v tomto světě nekouzlí slovy, ani pomocí předmětů (jak funguje magie v tomto světě povím zájemci osobně v poště, když mi napíše).
Také může používat zbraně (samozřejmě nelze zároveň kouzlit a máchat mečem, nebo bojovat tyčí, či střílet), umět i jiné užitečné věci (vařit, používat sekyru ke zpracování dřeva, luštit záhady, vést skupinu, obvazovat rány, lovit, rybyřit, znát houby, nebo lesní plody, přežít v přírodě, nebo, já nevím...třeba zahradničit atd.....) i neužitečné věci (třeba plést, vyřezávat nebo malovat....).

Mág, který bude mít zájem být přijat, by měl mít:

1. Propracovaný životopis a ochotu k jeho drobným úpravám.
2. Ikonku jako hráč i jeko postava (ideálně každou jinou :-) )
3. Ochotu a trpělivost hrát a schopnost psát příspěvky delší než odstavec o deseti řádcích, používat interpunkci a nepoužívat barvy.

Pokud jsem vás tím neodradila, prosím přečtěte si před přihlášením Homepage dobrodružství: odkaz
Aby jste byli trochu v obraze, než se přihlásíte.
Pro následné přihlášení poté použijte tento odkaz: odkaz
A do zprávy pro vypravěče uveďte slovo Mág.

Pro ostatní hráče: Hledám samozřejmě i jiné postavy. například by se hodil i chodec (prosím, ne hraničář...ti v mém větě opravdu se psy stráží hranice mezi některými zeměmi).
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2021 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.059279918670654 sekund

na začátek stránky