Andor.cz - Dračí doupě online

Hostinec? 

Hráč hledá dobrodružství

Vítejte na stole “Hráč hledá dobrodružství“Pokud hledáte dobrodružství, zkuste se nejprve mrknout na Reklam na dobrodružství, projít Kde se hraje a Nová dobrodružství.

Tento stůl slouží jako „Inzertní nástěnka nabídky a poptávky“ můžete zde:
- nabízet sebe jakožto hráče.
- nabízet svou postavu, která je právě bez práce nebo ji chcete předat jinému hráči.
- nabízet/shánět určitý styl, žánr, druh či přímo konkrétní námět na dobrodružství.
(resp. Vypravěče, který jej už vypráví, či bude ochoten vyprávět)
- shánět hráče pro chybějící či osiřelou postavu ve vašem dobrodružství.

Pravidlo koštěte:
- pokuste se odpovídat pomocí Andorské pošty (tak se vaše odpověď jistě dostane k inzerentovým očím)
- pokud už reagujete na stole, zkuste nerozvíjet debaty a hlavně nespamovat.
- pokud píšete nový inzerát, předešlý vymažte.
- pokud inzerát splnil svůj účel, odstraňte jej.
- počítejte s tím, že jednou za čas vytáhnu koště a vymetu pavouky :D

Nevyžádané rady:
- nebuď za ZELENÁČE, měj ikonku.
- než to odešleš, přečti si to po sobě.

S pozdravem, koště Morigu

zde nemáte právo psát

Velanis - 27. května 2024 21:30
velanis9354.jpg

Buďte zdrávi, vážení pánové a dámy :D

 

Po dlouhé době jsem zavítala zpět na Andor s jasným úmyslem vrhnout se zpět z útesů reality do vln fantazie a poohlížím se po někom, kdo by se na cestě plné nesnází dělal společníka.

Hledám někoho na soukromou hru, v níž bychom oba tvořili příběh i svět, k čemuž je, dle mého, třeba i určitá míra komunikace, hodilo by se proto také, kdybyste byli maličko ukecaní - protože já jsem a rozhodně mě bude zajímat, jak se vám vede, mrtvý chat není úplně můj styl :D

Ráda bych se pohybovala ve vlastním světě, který si přizpůsobíme dle potřeby, nejlépe něco na přelomu steampunku a fantasy - jsem však více než ochotna smlouvat, jen mě příliš nebere sci-fi a horrory, jinak jsem víceméně otevřena mnohému. V hlavě mám teď však nápad, který by šel pravděpodobně více zařadit do světa, v němž je magie běžnou součástí života - nebo přinejmenším bývala.

Vzhledem k tomu, že se blíží léto a doba volna, jsem schopna věnovat vytváření světů a příběhů mnoho času, avšak chápu, že ne každý to má stejně, přesto hledám někoho, kdo by dokázal odolat mému věčnému ,,Kdy budeme hrát?" :D

 

Toť ode mě vše, budu ráda, když se ozvete do pošty!

 

S pozdravy

 

Velanis

 

 
Nonette - 25. května 2024 14:27
222225256.jpg
Ahojte

Neplánuje niekto v najbližšej dobe zakladať strategickú jaskyňu alebo jaskyňu zameranú na nejaké normálne historické fantasy?

Chcela by som po dlhej dobe zahrať ako normálna hráčka a nie len PJ, na čo už nemám veľkú chuť a chcem si od toho oddýchnuť.
 
Terenuil - 10. května 2024 22:21
af13b3384bc7b10b66b48a4330da01e5149357888988.jpg
Oprava: namiesto rpg malo byť fantasy XD
 
Terenuil - 10. května 2024 22:07
af13b3384bc7b10b66b48a4330da01e5149357888988.jpg
DÁMY A PÁNI!

Je mi jasné že dosť pravdepodobne si ma nikto nepamätá a nemám šajnu či tu je ešte niekto kto ma pozná ale JE ČAS a vraciam sa na Andor :D
Došlo mi že mám celkom dosť voľného času v poslednej dobe (čo sa dlho nestalo) a že potrebujem miesto kde budem tráviť čas :D
Keby ste teda vedeli o nejakom dobrodružstve kde by som sa mohol infiltrovať tak mi píšte prosím private message :D DIKYYY :D

pozn.: preferujem rpg typ hier ale pokiaľ to bude znieť zaujímavo tak sa pridám do kadečoho iného :D
 
Duran Železný - 05. května 2024 17:24
staen soubor8933.jfif
Zdravíčko měl jsem delší pauzu ale chtěl bych to zkusit znovu. Hledám nějaké dobrodružství které bude odsýpat. Je mi jedno zda to bude skupina nebo budu hrát sám. Nebráním se ničemu ale radši bych bral fantasy středověk. Řecká mythologie atd. záleží na PJ. Co se mě týká jsem schopný odepisovat prakticky denně když mi do toho něco nevleze. Snad se někdo najde. Díky a užívejte zbytek víkendu.
 
Daddys Little Monster - 04. května 2024 14:20
251609_12776.jpg
Pěkný den vinšuji,
- Hledám Vypravěče aka spolupachatele pro nějaké soukromé dobrodružství. Soukromé z toho důvodu, aby hra odsypala v pěkném tempu a protože mi tento styl hraní více vyhovuje. Nějakou menší komorní skupinu bych možná zvažovala, tam by ale záleželo o co by se jednalo, takže nabídku můžete zaslat :)

- A teď je na řadě to, do čeho bych se chtěla vrhnout. Mám slabost pro různé druhy Sci-Fi a hlavně jeho hybridů s Fantasy, i bych zkusila něco s příchutí mechů, Cyberpunk, Steampunk, Dieselpunk a hromada dalších punků je také moje krevní skupina, a na závěr ještě Urban Fantasy. Mohlo by se zdát, že mám ráda všechny druhy Fantasy kromě toho středověkého a DnD a je to asi tak trochu pravda, nemůžu ale napsat, že bych proti němu něco měla. No na závěr ještě zmíní nadpřirozeno až po upíry a vlkodlaky, a jak napovídá ikonka Superhero mi taky není úplně cizí. Radši bych originální svět který se inspiruje těmi populárními, než něco co se vyloženě odehrává v nich už jen proto, abychom nebyli svázáni lorem a případně pak řešili kde co z něho chceme měnit.

-Postavy upřednostňuji nováčky, zelenáče, náhodou zatažené do konfliktu, než zkušené a ostřílené bojovnice, protože tak je mnohem víc prostoru k růstu a prostě mi to přijde zábavnější. Možná čerstvě proměněná vlkodlačka? To by mě celkem lákalo a nějak jsem se k tomu zatím nedostala.

-Jako hráčka můžu poskytnout 2-3 reakce týdně, teoreticky i více ale vždycky je lepší mít rezervu než slibovat, a myslím že jsou i vždy adekvátně dlouhé. Rozepisuji se ráda, když je o čem psát ale nehledím na počet znaků a nenatahuji je zbytečně filozofickým monologem o snídani.

Děkuji za pozornost, užívejte víkend :)
 
Reversal - 30. dubna 2024 18:08
default.jpg
Čau,
hledám hru nebo se nabízím jako PJ.

Tak jako tak, hraju pouze v menších skupinkách (max 4 lidi včetně PJ) a chci, aby hra rychle odsýpala a skončila nejpozději do cca 3 měsíců.
Ideálně bez pravidel, nebo pravidla co nejmenší možná.

Mám rád hlavně fantasy, poslední dobou mě inspirovaly ATLA (animák s vládcem vzduchu Aangem) a navazující Legenda o Koře.

Připravené nemám nic, musel bych improvizovat za běhu :]

Zájemci pište do SZ, díky :)
 
RedRam - 17. dubna 2024 13:20
oig111111111118834.jpg
Dobrý den,

hledám dobrodružství. Prostě si chci zahrát. Jsem ochoten vytvořit postavu, podle jeskyně. V psaní jsem velice aktivní, a nedělá mi problém odpovědět nejdéle do 3 dnů, ale většinou odpovídám do jednoho až dvou dnů. Prostě si chci zahrát.

Budu se těšit na společné dobrodružství.
Díky za pozornost, Red
 
Joker007Cz - 09. dubna 2024 16:07
desktop-wallpaper-the-dark-knight-joker-epic-car5040.jpg
"Dobrá tedy, Rozhodl jsem se trošku pro změnu, vyčlením 10.000 zlatých a v horách postavíme menší hrad s tím, že tam založíme cech, tento cech bude nazýván Hassasííni a budou to naši nejlepší nájemní vrazi a špioni. Takže vyčleňte 10.000 na stavbu a nábor a výcvik tohoto cechu. Tento cech bude samostatný a my jim budeme dávat kontrakty. Budou mít hrad, který si sami budou bránit, tudíž nemusíme posílat žádnou armádu, aby to tam hlídala, také bude jen úzká přístupová cesta, kterou budeme vědět jen my a oni, tudíž to moc nerozhlasujte, nechci aby to vědel kdokoliv jiný."
Zamračeným pohledem se podívam po všech v místnosti.
 
Banty - 02. dubna 2024 02:21
lamia24594.jpg
Naervon 20. března 2024 14:14
Zajímavé postavy, kdyby je šlo nakombinovat do jedné, šel bych do toho. Schopnosti Richarda a podoba Alexeje.
 
Naervon - 20. března 2024 14:14
death_s_carousel_by_sandara_dcf2hav-pre9959.jpg
Zdravím, Triskelion se porozhlíží po někom, kdo by se ujal těchto osiřelých postav. Alexej byl ve hře krátce, je možné jej přizpůsobit, Richard už má nějakou historii vztahů a akcí.

Alexej Pavlovič Markov, Rusko - alternativní realita, upír
Věk: 122 let (narození 9. září)
Vzhled: Výška 183cm, váha 73kg, vlasy středně dlouhé, špinavě blond. Oči červené. Postava štíhlá a pevná, pleť velmi bledá a studená na dotek. Výrazné ostré špičáky.
Dovednosti: Gramotnost. Všestranný bojový výcvik. Jízda na koni. Tanec. Hra na klavír, harfu. Příprava kávy. Z jazyků angličtina, ruština, francouzština.
Schopnosti: Hypnóza, feromony, strach, iluze, krátkonosný teleport
Slabosti: Nutnost živit se pravidelně krví. Hluboké popáleniny při kontaktu s přímým sluncem či světelnými schopnostmi Nadaných. Oheň. Symbolika abrahámovských náboženství (svěcená voda, kříže, modlitby). Vlkodlačí kousnutí způsobuje otravu. Sklony k predátorskému chování. Alergická reakce na česnek. Averze k tvrdému alkoholu. Neplavec, obavy z hluboké vody, zejména umělých vodních nádrží. Estetická fixace (občas dokáže hodiny obdivovat krásu, ať už ji nalezne v čemkoliv, a trpí v dle jeho soudu neestetickém prostředí). Může být ovládnut pomocí reanimace (má jeden protihod na obranu).
Obrázek

Richard Neumann, USA
Věk: 23 let (narození 9. prosince)
Vzhled: Výška 195cm, váha 89kg, krátké tmavé vlasy, hnědé oči, světlá zlehka opálená pleť, svalnatá postava. Křídla (odkaz).
Díky práci s organickou hmotou je schopen se 'proměnit' do bojové formy, povolat rohy, ostré zuby a drápy, černočerné oči vidící ve tmě, ocas, a fialovou pokožku schopnou chameleoních mimiker odkaz.
Dovednosti: Gramotnost, plavání. Všestranný bojový výcvik. Řízení (auto). První pomoc. Základy policejní teorie a praxe. Z jazyků angličtina, němčina.
Schopnosti: Manipulace s kovem, organickou hmotou, feromony, Léčivý dotek, reanimace, rituální okultismus
Slabosti: Vznětlivost, naivita, žárlivost, násilnické/neurotické sklony. Špatné snášení nudy a vnucených autorit.
Obrázek
 
irminsul - 17. března 2024 00:21
0_1480.jpg
SUPERNATURAL

Zdar vespolek,

není tomu poprvé, co jsem propadl Supernaturalu a znovu zhlédl prvních 8 sérií. V minulosti jsem tady tu a tam zaregistroval jeskyni na toto téma, ale nenašel jsem žádnou v současnosti aktivní. K Lovcům duchů se opakovaně vracím už dobrých 10 let, mám k nim neuvěřitelně nostalgický vztah a mohu tak zaručit, že bych se jen tak nevypařil, kdyby se ji někdo opravdu rozhodl založit. Nejsem momentálně aktivní ani v žádné jiné jeskyni a cokoli na téma Supernaturalu by tak mělo mou plnou pozornost.

Pokud by se tu našel PJ ochotný vést jeskyni na tohle téma, ať se mi určitě ozve. A byť bych nechtěl být vypravěčem sám, mohu nabídnout jak rozsáhlé znalosti tohoto univerza, tak docela dobrý skill v rámci grafiky (to kdyby se tu našel nějaký perfekcionista, co by své vyprávění chtěl obohatit o vlastní novinové články, deníkové zápisky apod.).

Věřím, že závislostí na tomto seriálu tu nejsem postižen jediný a budu doufat, že se nás tu najde dostatek, aby jeskyně opravdu vznikla.
 
BlackBunny - 02. března 2024 22:12
vestal6351.png
Zdravím, hledám buďto nějaké fantasy dobrodružství i třeba plně rozjeté, kde by se zrovna hodila nová krev, nebo někoho na svižnější soukromou hru, mohu nabídnout cca 2 příspěvky týdně.
Nemám vyloženě žádné preferované povolání či rasu, ráda zkouším různé kombinace nebo podle nálady a prostředí, takže pokud hledáte i něco specifického můžete nabídnout. V hlavě momentálně mám i pár idejí.
Pokud jde o kulisy, jsem pro vše od klasického středověku, lehčího steampunku i po exotičtější jako například Japonsko, atmosférou spíše naturalistickou a realistickou, přesněji tím mám na mysli prostředí které není jen vyloženě temná a depresivní ale ani nonstop růžová pohádka. Co moc nemusím je sci-fi, superhrdiny, a hraní v známých světech.
 
Shodo-Phan - 28. února 2024 23:29
dwarfcrest9498.jpg

!!!Průzkum zájmu!!!

Chtěl by si někdo zahrát brůžo na téma Atack on Titan? Jsme aktuálně dva.

 
anna.b - 21. února 2024 20:05
4324c13f16cef3e5ae7b7fcd63f4e0cf--lee-pace-thranduil-a-thin9806.jpg
Ahoj, hledám někoho do své jeskyně na téma Harry Potter. Pár by byl buď Harry/Severus, nebo Severus / nějaký student Zmijozelu.

Pokud by někomu vadila hra tady na Andoru, hraji i na messengeru a nebo na discordu.

Nápad: Byla by vyřčena nová věštba. Její znění říká, že zelená a červená se spojí a přemůže velkou temnotu. Severus ví, že jde o něj a o Pottera a protože Durleyovi jsou mrtví a na ministerstvu se hromadí žádosti o opatrovnictví, Brumbál zasáhne a Harry a Severus by se vzali. Harry by tak byl v bezpečí a chráněný, protože Severus je mnohem mocnější, než se na první pohled zdá a než všichni tuší.

Hledám někoho, kdo by dokázal zahrát Harryho Pottera a nebo studenta Bradavic, který by chtěl více poznat Severuse a dostat se mu pod kůži.

Co hledám:
- někoho, kdo se umí rozepsat. Chápu, ne vždycky to jde, ale post o třech řádcích, nebo jedné větě ztrácí trochu význam. Nehledě na to, že se
na ně hůře odepisuje
- hledám někoho na dlouhodobou hru
- když Vám téma rpg nesedne, nebojte se to říct. Vždy se lze nějak dohodnout, ale s hráčem, který hraje mrtvého brouka a nekomunikuje je to
těžší.

Co nabízím:
- nejsem tady 24/7, ale když mám čas, zvládnu poslat celkem dost postů
- spoustu nápadů na rpg, fantasy, moje nápady, nápady inspirované filmy nebo anime

V případě zájmu neváhejte zanechat komentář nebo napsat sz.
 
Skylark - 29. ledna 2024 17:11
crow8427.jpg
Čauky,

poslední dobou zjišťuji, že bych uživil ještě jedno nebo dvě dobrodružství, ale moje stálice mají plno (ale mám je i tak rád a není to tak že bych za ně hledal náhrady - kdo ví, ví). Zkusil jsem se zabavit psaním si pro sebe, ale velmi brzo mi začal chybět další člověk a akorát jsem si odnesl hromadu nápadů na světy, postavy a zápletky, ze kterých mi akorát tak pukne hlava za chvíli.

Zkusím to vzít rychle, ať to lidi mají šanci dočíst:

O mně - Na Andoru hraju víc let, než se mi chce přiznat. K tomu paralelně pár let hraní na discordu, anglických fórech a dalších sociálních sítích. Nebudu si hrát na držitele Pulitzerovy ceny, ale rád si říkám, že se moje psaní dá číst. Celkem rád si se spoluhráči pokecám i mimo hru, rozhodně se pak lépe domlouvá na čemkoli kolem hry... ale povinné to není. Nevadí mi být vypravěč, ani hráč, ale upřímně mám nejraději, když je to kolaborativní a tak nějak ten příběh i svět tvoříme spolu.

Kvantita - Mířím alespoň na dva příspěvky týdně, když to alespoň trochu jde. Trochu to kolísá, zpravidla když mě chytne buď začátek hry, nebo něco konkrétního ve hře, jsem schopnej plodit několik příspěvků denně - ale slibovat to nechci a nemůžu. Dva příspěvky týdně je tedy moje minimum, ne vaše. Pokud máte radši spíš tempo jednou za dva týdny nebo jakékoli libovolné jiné, je to úplně v klidu. Chci se zrelaxovat u hry, ne se vzájemně stresovat termíny - toho mám dost v práci, nechci si to tahat ještě do koníčků.

Kvalita - To by asi museli posoudit jiní a Andor zatím nezavedl recenze, takže mi budete muset věřit. Pokud za kvalitu považujete počet slov v příspěvku, snažím se mířit na pět odstavců, pokud je na co reagovat. Občas víc, občas míň.

Témata, nápady, postavy - Toho je fakt hromada a nechce se mi to sem všechno vypisovat. Mnohem raději budu, když se mi ozvete a spolu se domluvíme, na co máte chuť vy a co by nám tak mohlo sednout... a společně to upravíme, jak se nám bude chtít. Celkově mám poslední dobou chuť na něco temnějšího, možná s nějakými road trip prvky? V podstatě jsem ve stavu, kdy dokážu asi vytáhnout nějaký hrubý nápad na cokoli od striktně historické hry, přes fantasy prvky v minulosti i současnosti až po scifárny všeho druhu.

Nejvíc bych ale preferoval vybudovat si vlastní svět. Nebráním se fandomům s nějak velkou vervou, ale prostě mi přijde vlastní svět s vlastními pravidly mnohem zajímavější.

Snad je to vše a snad to dává smysl, pokud máte zájem tak bezva, hoďte mi zprávu a uvidíme co dál!

Váš Skřivan!

Obrázek

 
anna.b - 28. ledna 2024 14:20
4324c13f16cef3e5ae7b7fcd63f4e0cf--lee-pace-thranduil-a-thin9806.jpg
Ahoj, hledám někoho na hru. Jednalo by se spíše o fantasy.

1. nápad: Základem je anime jménem The Titan´s bride (Titánova nevěsta). Moje postava je student druhého ročníku střední školy a svůj den tráví učením, když je najednou přenesen do úplně jiného světa. Do světa titánů. Je zmatený a vyděšený a neví, proč tam je. Princ titánů mu vysvětlí, že osud určil, že bude jeho nevěstou, což se mojí postavě tak úplně nezamlouvá. Navíc princ nechce čekat, až se lépe poznají a nejraději by měl dítě hned. Co když se ale bude chtít moje postava vrátit do svého světa a na tento svět a zkušenost zapomenout? Pustí ho pric zpět nebo ne?

(můžeme dát, že by spolu uzavřeli nějakou dohodu a že by si na sebe postupně zvykali. Moje postava by se do něj pak mohla zamilovat a rozhodla by se tam zůstat, i když by se mu po čase začalo stýskat po jeho světě.)

2. nápad: Dala bych něco na styl harému. Aby moje postava mohla splatit dluhy po svém otci, vstoupí do harému panovníka. Není z toho nadšený, ale chce splatit dluhy a mít klid. Snaží se nebýt moc na očích a hledět si svého. Jenže harém není zrovna bezpečné místo a vše se ještě zkomplikuje, když si ho panovník vybere a začne s ním trávit čas. Mladík neví, jak reagovat. Chtěl jen splatit dluhy, nechtěl se stát královým oblíbencem. Ale nemůže nic dělat, slovo panovníka je rozkaz, a tak musí poslechnout.

(někdo z harému, třeba králův bývalí oblíbenec, by mohl žárlit a pousil by se mladíka odstranit, aby se dostal zpět k panovníkovi. Nejen, že by se mu to nepovedlo, ale ještě by na to král příšel a nadšený by z toho nebyl.)
 
Deirre - 21. ledna 2024 12:12
ikona-drak5664.jpg

Hledá se fantasy dobrodružství


Hola, hola!
Jsme dva a hledáme fantasy jeskyni, kde by se nás ujal zkušený PJ! Ideální počet hráčů 4, max. 5.

A teď proč nás vzít?


- umíme to! Jsme léty sehraná dvojka, která vás bude bavit! Můžeme se zbožňovat i nenávidět, a vždycky je to prča.

- jsme aktivní. Jasně, máme i reálný životy, ale dvakrát týdně příspěvek zvládneme.

- je s náma sranda. Když máme zrovna dobrej den, dokážeme oživit diskuzi a debatovat nad nesmrtelností chrousta.

- umíme improvizovat a vybruslit z kde jaký srágory. Ne v reálným životě, ale za klávesnicí jsme fakt machři.


Co nechceme


Snad jsme vás už dost navnadili, abychom si mohli určovat podmínky. Máme vlastně jenom jednu. Nehledáme soukromou jeskyni, kde se budou řešit jenom vztahy. Chceme něco se zajímavým příběhem, kde bude co řešit a bude to třeba i tak trochu nervák. Páč vypjatý situace, to je naše!

Těšíme se na nabídky!
D.
 
Caro-Kann - 16. ledna 2024 18:58
img_20240518_2143473562.jpg

Obrázek


ObrázekPRŮZKUM ZÁJMUANIME | PVP | PSYCHOLOGICKÝ | THRILLER | HORROR | 18+


Tomodachi Game je hra postavená na principu podobném hrám jako je trochu známější "Squid Game". Skupina přátel je unesena do neznámé lokace, a musí soutěžit v různých hrách proti sobě navzájem s cílem vydělat co nejvíce peněz. Nemusíte se ale bát - všechny hry jsou koncipované tak, že jste přeci přátelé, a můžete si pomoci. Násilí navíc není obvykle povoleno. Stačí si jen věřit a spolupracovat.

Tak na co čekáte? Možnost vydělat je jen na Vás.

Jediné na čem záleží jsou Vaše preference - přátelství, nebo peníze?Pokud máte o hru zájem, neváhejte mě kontaktovat skrze poštu.Pro jaký typ lidí je hra vhodná

ObrázekBudu se na Vás těšit.


 
anna.b - 10. ledna 2024 21:35
4324c13f16cef3e5ae7b7fcd63f4e0cf--lee-pace-thranduil-a-thin9806.jpg
Ahoj, hledám někoho na hru. Téma by bylo Ai no Kusabi. Hledám někoho, kdo by dokázal zahrát chladného Blondieho, já bych si vzala Mongrela. Základní reálie jako planetu Amoi, Jupiter, Eos atd. bych ponechala.

Mám na toto téma dva nápady:
1. Moje postava by se jednoho dne zatoulala do Tanagury, města Blondie. Mířila by k jednomu pekaři, který čas od času nechával nějaké pečivo Mongrelům. Jak by tak procházel uličkami, narazil by do Blondieho, doslova. Spadl by na zadek na zem a až by se podíval nad sebe, uviděl by nad sebou stát nejvýše postaveného Blondieho.

(můžeme dát třeba, že by ho Blondie nechtěl předat policii a rozhodl by se, že by si ho nechal jako svého pet)

2. Blondie by si chtěl vybrat pet a proto by zamířil do jedné ze škol pro pet. Tam by mu ukázali spoutu hochů a dívek. Žádný by se mu však nelíbil. Nakonec by si všiml, že v jedné třídě někdo chybí a chtěl by toho studenta vidět. Ředitel by ho tedy zavedl do sklepa, kde by byl jediný pokoj pro studenty, kteří byli potrestáni. Tam by byla moje postava spící na posteli po trestu s obojkem kolem krku. Blondie by byl fascinovaný tím, že je Mongrel a zželelo by se mu ho. Moje postava by se tak probudila až u něj v bytě.

(tady můžeme dát, že by se moje postava pokusila samozřejmě v první řadě o útěk. A když by to nevyšlo, jakože nevyjde, byl by drzý a vzdoroval by Blondiemu. Toho by to chvíli bavilo, ale potom by se rozdhodl, že by si z něj chtěl udělat své pet, a proto by ho musel převychovat.)

V případě zájmu zanechte koment, nebo mi rovnou napiště do sz. Nedělá mi problém hrát, jak na Messengeru, tak na Discordu. :) :)
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2024 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.065413951873779 sekund

na začátek stránky