Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Star Wars: Nové příběhy

Příspěvků: 848


Hraje se Denně dle časových možností PJe  Vypravěč asasin je offlineasasin
 

DružinaObnovit družinu

 Postava Myara je offline, naposledy online byla 27. ledna 2021 23:34Myara
 Postava Taldar Orteni je offline, naposledy online byla 27. ledna 2021 21:11Taldar Orteni
 Postava Aatron Ja`arak je offline, naposledy online byla 27. ledna 2021 22:33Aatron Ja`arak
 Postava Artemis De´Vrick je offline, naposledy online byla 27. ledna 2021 21:43Artemis De´Vrick
 Postava Darth Cronus je offline, naposledy online byla 27. ledna 2021 21:11Darth Cronus
 Postava Della Blackthorne je offline, naposledy online byla 27. ledna 2021 23:39Della Blackthorne
 Postava Jath Thraker je offline, naposledy online byla 27. ledna 2021 20:29Jath Thraker
 Postava Lady Silver Argenti je onlineLady Silver Argenti
 
Artemis De´Vrick - 20. ledna 2021 15:59
162579554e62634fa7de52ee34b2de12–kopie2626.jpg

Gunganský vodní pán


Držela jsem ruce tak, aby na ně viděli, dokud nám neřekli, že máme jít za jejich šéfem. Oklepala jsem se a stáhla ruce k tělu, přesto jsem přikývla a nechala jsem se bez potíží vést. Jestli je musíme žádat o pomoc a informace, budeme potřebovat aby nám věřili.
Elegantně jsem se vládci gunganů uklonila a zadívala jsem se na něj. Trochu mi z něj šel mráz po zádech. Obrovská ropucha na prameni…
„ Jsem Artemis De´Vric, chráněnka krále Taldara. Vracela jsem se z Kalindry, ze své rodné planety v jeho doprovodu, když jsme přijali zprávu, že na Naboo řádí nějaká nemoc, která napadá vše živé, včetně Gunganského podvodního národa. Král Taldar se rozhodl, že osobně vše prověří a mne vyslal požádat o pomoc. Při svém návratu jsme se pokusili vyhledat obyvatele jedné gungaské vesničky na souši, byla naprosto prázdná, jako by ji opustili v náhlém spěchu.Také jsme tam zjistili rušení našich vysílaček, což v tomto okolí není běžné a rozhodli jsme se jej prozkoumat. Přepadli nás cizí droidi a zbytek mých ochránců povraždili…“
Podívala jsem se na kapitána.
„ Kapitán byl zraněn. Hledáme pomoc.“
Sklouzla jsem pohledem zpět na zavalitého gungana a zadívala jsem se mu do očí.
„ Opravdu se na Naboo rozmohla nějaká nákaza?“
Naklonila jsem hlavu zlehka na stranu. Z jeho předchozích slov prozradil, že tu byl někdo další. Kdo tu sakra byl? Kdo narušil klid tohoto překrásného místa.
Naklonila jsem se ke kapitánovi.
„ Zmínil, že tu nejsme první…“
Špitla jsem k němu.
 
Otec - 20. ledna 2021 11:01
fatherswe24519.jpg
Artemis - Naboo - Průzkum Naboo

Gunganská stráž se na vás zkoumavě díval a snažil se najít asi význam ve slovech, které jsi vyřkla. Chvilku poklepával prsty na rukojeť svého kopí.
"Jména vzduchodýchačů nám moc neříkat. Vy muset za šéfem, šup šup."
Pobídl vás kopím. Velitel se jen zamračil a šel až po tobě. Za vaše záda se přiřadili další tři Gunganští strážní a jeden vás vedl. Procházeli jste krásnými částmi bublinového města, které se dokonce některé části prolínaly vodou a nebyly vůbec propojené vzduchovými kapsami. Kdyby vás nepopoháněla Gunganská kopí na rozhovor s jejich místním hlavounem, tak by to byla i docela zajímavá poznávací procházka.
Nakonec jste stanuli ve velké kruhové síni, kde bylo několik volných křesel a na tom uprostřed seděl veliký zavalitý gungan, který připomínal svým vzhledem spíše ropuchu. Velká papula a odulé tváře i těžkopádné pohyby napovídaly, že se bude jednat o jiný poddruh, než jsou gungani, kteří vás přivedli.
"Kdo být VY?!"
Na slovo vy dal gungan velký důraz a podezřívavě se na naklonil směrem k vám, jako by těch pár centimentrů pomohlo na vás něco více rozpoznat.
"Proč VY přijít bez pozvání za Gungani? Co ještě vzduchodýchači chtít?"
Netrpělivě zabubnoval Gungan prsty o opěrku svého pohodlného křesla.
 
Artemis De´Vrick - 22. prosince 2020 22:44
162579554e62634fa7de52ee34b2de12–kopie2626.jpg

Gunganské podvodní město


Stáhla jsem se, když prohlásil, že to budeme muset zvládnout sami, pokud nám nebudou moct pomoci zvenčí. Jestli sem sestra přiletí i s osádkou mediků a bez ozbrojeného doprovodu… Zachvěla jsem se strachem. Pohled mi sklouzl k meči a k vodě. Sevřela jsem ho a přitiskla jsem si ho k hrudi. Jediové jsou odolní. Taldar si poradí a my musíme taky… Pohled mi od hladiny sklouzl ke Kapitánovi, bylo v něm cosi odhodlaného, něco co se v mých očích zatvrdilo.
„ Zvládneme to. Už kvůli Taldarovi, mým sestrám a hlavně kvůli svobodě Naboo.“
Připevnila jsem světelný meč na svůj opasek, raději jsem ho ještě jednou zkontrolovala, abych si byla jistá, že ho v temnotách vody neztratím a potopila jsem se stejně jako Kapitán.
Popravdě tady dole mě přepadal až nepříjemně stísněný pocit, temná voda mohla být plná nejrůznějších příšer, které by si na nás smlsly ani bychom nemrkli a vůbec… Přijmou nás vůbec Gungani? Jak budou reagovat na to, že jsme vstoupili bez povolení? A jak se vůbec takové povolení získává? Je to přeci jen jiný národ… já.. já nikdy nemusela vyjednávat. A teď….?
Držela jsem se poblíž kapitána, i když jsem mu v plavání nestačila ani zdaleka, ale snažila jsem se. Světla města mě překvapila ve chvíli, kdy už jsem skoro šilhala únavou, ale strach mi nedovolil zastavit, tady dole jsem se cítila opravdu velmi zranitelná. Nechala jsem se vést až ke kopuli, kterou se dalo projít, unavená, zadýchaná a rozhodně nepřipravená na to, že na mě někdo bude mířit zbraní, ačkoliv jsem věděla, že zrovna ochránci města z naší nenadálé neohlášené návštěvy nebudou nadšení.
Velmi pomalu jsem zvedla ruce v obranném gestu, když na mě namířilo několik guyanských zbraní. Naznačila jsem, že bych si ráda odepla helmu, abych se mohla nadechnout čerstvého vzduchu a udělala jsem to, pokud mi to dovolili. Pokud ne, pokusila jsem se udržet ruce zvednuté, aby na ně viděli a šetřila jsem vzduchem, jak se jen dalo.
„ Jsem… Jsem Artemis De´Vrick, Při… přišli jsme požádat o pomoc, na … Naboo se děje něco… špatného.“
 
Otec - 03. prosince 2020 08:48
fatherswe24519.jpg
Silver - Coruscant - Únos

Zahlédla jsi zklamaný výraz ve tváři holohlavého muže následovaný nespokojeným mlasknutím.
"Takže pořád hrajeme tuhle hru? Doufal jsem, že to nebude zapotřebí."
Zavrtěl hlavou s kyselým úsměvem.
"Hrát své role jsi se naučila věru dobře, ale je bláhové myslet si, že obelžeš někoho, jako jsem já......ahhhh jsi tak nepozorná. Tolik z tvých schopností šlo do útlumu, když ses rozhodla je sama skrývat."
Usmál se vědoucně a přecházel kolem tebe, jako hladový Lothanský vlk.
"Ušla jsi dlouhou cestu, že princezno Thalio? Nebo snad doktorko Ann?"
Zvídavě pozvedl obočí a zadíval se ti do tváře.
"Ano cítím Sílu, kterou skrýváš, abys unikla pozornosti Jediů i kohokoli jiného. Ale.....k tvému štěstí jsem velice dobrý, jak v jejím ukrývání, tak v jejím odhalování má drahá."
Medová slova, která se však prořezávala pod kůži, jako bodnutí světelným mečem.
"Stále je zapotřebí hrát tu tvou šarádu?"
Spokojenost z toho, jak má nad tebou navrch z něj jen čišela.
 
Lady Silver Argenti - 25. listopadu 2020 00:57
siilver1122.jpg
Silver - Coruscant - SPROSTÝ ÚNOS

Kto by si dával takúo prácu s únosom bezvýznamného kultúrneho atašé?
“Som len úbohá, bezbranná žena. Aký zmysel by malo klásť odpor?” poviem pokojne no s nádychom cynizmu a povytiahnutý obočím, keď nastupujem do pristaveného speederu, niežeby som mala veľmi na výber. Samozrejme, mohla by som sa pokúsiť so strojom uletieť, avšak to by ma pripravilo o možnosť spoznať toho, kto sa o mňa tak zaujíma.
Únosca, ten bezcitný darebák, sa mi prihovorí zo svojho miesta tesne pred tým, než ma zasiahne modrý výboj. Svi-

Prebratie sa bolo pomerne bolestivé, každý sval sa úporne pripomína a ani poloha, v ktorej visím, sa mi nepáči.
Môj hostiteľ už čaká a zjavne má niečo na srdci. Hneď po jeho úsmeve a úvode mi po chrbte prebehnú zimomriavky. Presne na takých ako som ja? Čo on len môže vedieť - ?
Očividne toho vie dosť.
“Neviem o čom to hovoríte,” prehodím pokojne. “Som Silver Argenti, diplomatka a ataśé v službách Republiky. Ak ma hneď pustíte a odveziete späť do civilizácie, nepodám na vás trestné oznámenie,” pomaly vpletiem do vyrovnaného tónu trochu neistoty.

 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2021 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.12951612472534 sekund

na začátek stránky