Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

School of Art

Příspěvků: 830


Hraje se Jednou týdně

Úterý | 16:00 - 17:00 | (září)

 Vypravěč Alexandra Alex Gary je offlineAlexandra Alex Gary
 

DružinaObnovit družinu

 Postava Penelope *Penny* Grant je offline, naposledy online byla 27. června 2017 16:17Penelope *Penny* Grant
 Postava Anabel Fox je offline, naposledy online byla 29. června 2017 9:50Anabel Fox
 Postava Sandra Nordin je offline, naposledy online byla 28. června 2017 22:10Sandra Nordin
 Postava prof. Thomas Wilde je offline, naposledy online byla 27. června 2017 16:17prof. Thomas Wilde
 Postava Barbara Bjørnsen je offline, naposledy online byla 29. června 2017 8:44Barbara Bjørnsen
 Postava Elizabeth (Líza) Greensback je onlineElizabeth (Líza) Greensback
 Postava Aria Kido je offline, naposledy online byla 28. června 2017 17:08Aria Kido
 
Sandra Nordin - 01. května 2017 19:20
0505kopierecovered2kopie75.jpg
bazén
Elizabeth, Anabel, Thomas

Držím se okraje a sleduji profesora. Kraul jsem už párkrát naštěstí plavala, sice nic moc, ale vím jak na to. Evidentně však Elizabeth neví. Neodpustí se jednu lehce vtipnou poznámku a už profesor startuje. Inu vypadal jako větší kliďas. Na jeho stížnost, která bezesporu byla mířena ke mě jsem jen lehce zarudla v tváři. Ale já nechci nikomu nic ukazovat... Jen nemám jiné... postesknu si pro sebe.

O chvíli později nám dá povel k plavání. Sotva se ale odrazím od kraje do bazénu, zase svůj povel ruší. „Tak co tedy?“ ozvu se tiše, takže mě uslyší maximálně člověk vedle mě. Konec? Už? překvapí mě slova tělocvikáře. Inu tak konec. Než vylezu, zazní dotaz Elizabeth, který se týká i mě...
 
Elizabeth (Líza) Greensback - 20. dubna 2017 09:53
elizabeth11309.jpg
Prachatý spratek vrací úder
Nejsem jediná komu předvádění plavebního stylu přijde vtipné což profesor poněkud nelibě nese.A když mu potom položím otázku kterou myslím skutečně vážně tak jí pochopí poněkud jinak.Jistě chápu jak se asi cítí,ale šlo to vyřešit i jinak.
Vybaví se mi profesoři ze střední školy kteří nechápali proč rodiče dali svou rozmazlenou dceru zrovna sem.
Potom své schytá i Sandra i když její plavky jsou docela v pořádku.No rozhodně jsou větší a zakrývají to co mají zakrývat,tedy ne že by to u mých plavek bylo jinak.Vrhnu uklidňující pohled na Sandru a zatímco profesor hodinu ukončí vylezu z bazénu.Právě se to hodí protože profesor zřejmě čeká na otázky a doufá že žádné nebudou aby mohl odejít ve spravedlivém rozhořčení nad tím jaká je dnes mládež.
To za mých mladých let nebývalo,my jsme byli jinačí atd.
„Promiňte,ale to nebyl vtip.Jen jsem se tento plavecký styl rozhodla přirovnat k tomu co mi připomíná protože Pobřežní hlídku nesleduji a z olympiády jsem většinou viděla jen olympijskou vesničku když táta něco sponzoroval.Ale mohla bych mít taky otázku?Co je na našich plavkách špatně?Vím že jsou poněkud menší,ale zakrývají to co mají zvláště u Sandry.Možná to netušíte,ale móda se od devatenáctého století poněkud změnila.“
Ano u poslední věty mi to nedalo abych si nerýpla a i když s ním souhlasím tak na těch plavkách budu trvat i kdybych měla jít za ředitelem.
Opět,některé věci se zřejmě nemění.
 
Vypravěč - 11. dubna 2017 19:54
bde090adea_41267584_o21396.jpg
bazén
Elizabeth, Sandra, Anabel a možná ještě někdo...

Jak profesor předváděl styl, někdo se neudržel a rozesmál se. To profesor přešel jen významným pohledem z kterého jasně vyzařovalo jediné – „tebe si budu pamatovat“. Jenže to by nebyly prachatí spratci, aby se neozval někdo další. Tentokrát dívka. A tentokrát se profesor, tedy spíše asi jen tělocvikář, neudržel.

„Tak vy si ze mě budete dělat srandu mladá dámo.“ zvýšil hlas a zamračil se. Předváděčka byla konečně ukončena. Došel ke kraji bazénu až k místu, kde zatím jen dívka (Elizabeth) šlapala vodu. Podíval se na ni. „Přijdete si sem v plavkách, které jsou dobré jen ke slunění a ještě máte řeči?! A vy, co vy? Vy také musíte mít plavky, co nám vše ukazují?“ to se pootočil k další dívce (Sandra). „Milé dámy, příště se bude plavat a já si dám zatraceně dobrý pozor na to, kdo se snaží a kdo ne. Když už jste tady, tak to budete dělat pořádně!“ dodá, přičemž jeho vztek se do slov přenáší jen jako chlad.

„A teď plavte.“ řekne zase klidným tónem po chvilce ticha. Přejde vás pohledem a ten mu poté sklouzne k zápěstí a vodotěsným hodinkám. „Sakra...“ zaslechnete jeho tentokrát tichý hlas. Ten nebyl určen vám a asi ani nikomu jinému. „Bando, přetáhli jsme to s exkurzí. Už máme končit...“ vysvětluje. „Za tři čtvrtě hodiny zamykám a kdo tady bude potom, zůstane tu až do rána.“ dodává s poťukáním na hodinky a pokud nikdo nebude mít dotaz, odebere se pryč.
 
Elizabeth (Líza) Greensback - 29. září 2016 15:21
elizabeth11309.jpg
Začínáme
Naštěstí se mé obavy ani tentokrát nesplnily a i když se plavky poněkud posunuly tak pořád nic neodhalují.Ne že by mi to vadilo,ale nechci profesora posadit na koně.
Proč mně ta myšlenka vzrušila když v ní nebylo nic dvojsmyslného?
Místo toho si upravím plavky pořádně si utáhnu všechny šnůrky protože jistě povolily a čekám co bude dál.Jsem skutečně ráda že to nebude šlapání vody.Počkám až profesor popíše co to vlastně kraul je a potom nesměle zvednu ruku.Až si mně profesor všimne tak se ho ne zrovna jistě zeptám.
„Promiňte kraul to je ten styl kdy to vypadá jako by jste se topili?“
Jistě vím co si o mně teď profesor pomyslí a taky že tím pobavím ostatní což jsem však rozhodně v úmyslu neměla.Myslela jsem to skutečně vážně protože Pobřežní hlídku nesleduji a sportovce na olympiádách jsem viděla většinou jen v olympijských vesničkách když táta něco sponzoroval.
Jo já vím,ale nemusím být přece u všeho.Navíc do těchto míst se obtížně dostává technika a vidět upravený záznam není to pravé.
Ale to už začínáme než se ozve písknutí a my jsme připraveni postoupit na vyšší úroveň.Profesor přejde na druhý konec bazénu a potom co nám začne vysvětlovat co po nás vlastně chce.Začne to i předvádět na suchu takže to vypadá jako když zhasíná špatně střelený srnec.Je to docela zábavný pohled a tak ho chvíli sleduji a potom se dívám na ostatní než se do toho pustím taky.
 
Aria Kido - 11. srpna 2016 11:32
ariakido7968.jpg
Netrpělivý člověk

Vyjdu ke dveřím a otevřu a uvidím dívku..
"Ahoj, copak se děje?" Zeptám se a i se dívám se kolem. "Jestli chces at jdu dolů tak nejdu. Nemám energii tam byt
 
Vypravěč - 11. srpna 2016 06:08
bde090adea_41267584_o21396.jpg
koleje: pokoj Arie
Aria

Chvilku po tom, co se venku rozezní zvuky nástrojů se rozezní zvonek u tvých dveří. Jasně a hlasitě s krátkým přerušováním. Na druhé straně je evidentně někdo netrpělivý.Pokud se podíváš kukátkem můžeš na chodbě zahlédnout mladou středně vysokou blonďatou dívku v krátkých bledě modrých šatech. Zvoní a zvoní.


bazén
všichni kdo jsou na hodině plavání

„Tak studenti, teď trochu klidu, V prvním týdnu budeme trénovat kraul. Pokud by náhodou někdo nevěděl, co to je, tak se jedná o plavecký styl, který je nejrychlejší, nejúčinnější, ale také poměrně vyčerpávající. Plavou jím záchranáři na moři i sportovci na olympiádách.“ vysvětluje tělocvikář na břehu nahlas, aby ho všichni slyšeli i přes šplouchání vody v bazénu. „Základním klíčem k úspěchu je synchronizace pohybu těla a dýchání. Vzhledem k tomu, že jste téměř celou dobu obličejem pod vodou, je potřeba se nadechnou v přesnou chvíli.“ začne s vysvětlováním techniky.

„Začneme pohyby nohou, kterými se pohybuje takto...“ začne předvádět rukami pohyb nohou plavce. „Chyťte se okraje a dejte se do trénování.“ vydává příkaz. O minutu či dvě později přeruší „plácání“ vody lehkým písknutím na píšťalku. „A teď přidáme ruce a dýchání. Postavte se podél hrany tak, aby měl každý dost místa kolem sebe.“ chvilku počká a přejde na druhý vzdálenější břeh od vás. „Ruce se klademe před hlavu a zabíráme vždy jen jednou. Druhou mezitím natahujeme vpřed. Hlavu máme vždy nakloněnou na stranu nezabírající ruky, vytočenou lehce nahoru a po nádechu ji musíme ponořit a přetočit na druhou stranu...“ vysvětluje další sekvenci pohybů a snaží se to názorně předvést na suchu.

Cesta dolů a ven
Johnny Collins

Když se vydáš dolů můžeš cestou po schodech zahlédnout, jak jedna blonďatá dívka v modrých šatech vytrvale zvoní dveře. V ruce, která nedrtí zvonek drží obal na housle. Pokud si jí nebudeš všímat a půjdeš dál dolů, vyjdeš před budovu kolejí, kde je už dav spolužáků. Všichni sledují partu která se pustila do hraní. Mezi nimi vyčnívá jen jedna starší osoba a to paní ve středním věku. Zády se opírala o stěnu budovy a s potěšení ve tváři sledovala výkon studentů. Pak zničeho nic začala hrabat v kabelce z které vytáhla telefon. „Pane řediteli, mohl by jste se přijít podívat zezadu ke kolejím?“ ... „Ano, poměrně to spěchá.“ ... „Myslím, že by to mohlo stačit.“ můžeš zaslechnout část rozhovoru, protože žena musí mluvit více nahlas, aby ji na druhé straně telefonu bylo vůbec rozumět.
 
Johnny Collins - 30. července 2016 07:41
images49525.jpeg
Na škole
Pokoj

Začal som si vybaľovať veci, pretože som tu len prvý deň. Oblečenie ako čiapka, mikina, šál, tričká, kreťase a nohavice som si uložil do skriny. Takmer som ju tak zaplnil, že sa skoro rozpadla. Fííha.. Povedal som si. Pozrel som sa cez balkón, videl som tam dole spolužiakov. Nevedel som, či mám ísť ku ním ale nechal som to tak. Pretože ma tu asi ešte nikto nebude poznať. Tak sa predsa vydám na chodbu a idem po schodoch ku ním. Riadieľ a ostatný boli na plávaniu alebo niekde tam .. Chcel som sa niečo riaditeľa spýtať, ale nevedel som ho nájsť.
 
Vypravěč - 29. května 2016 12:05
bde090adea_41267584_o21396.jpg
před budou kolejí
všichni mimo ryb

Zatímco jste každý dělal ve svém pokoji na svých maličkostech, či jste jen ak lenošili, venku se sešli tři mladí studenti. Pokud někdo z Vás koukal z okna mohl spatřit tři kluky jenž se sešli pod stromem s červenými listy. Jeden si přinesl kytaru, druhý trumpetu a třetí má malý buben. Chvilku se bavili navzájem až se na něčem dohodli.

dva údery do bubínku a jedno přejetí strun. Pak bubeník začne udržovat tišší rytmus načež se připojí kytarista, Trumpeta na svou příležitost ještě čeká. Jeho chvíle se vyskytuje až po chvilce. Přesněji až po krátkém sólu kytary.

Stačí minuta nebo dvě a mají publikum tvořené asi pěti studenty. Nakonec se připojí i elektrická kytara z jedno balkonu...
 
Sandra Nordin - 13. dubna 2016 19:37
0505kopierecovered2kopie75.jpg
bazén
ryby

Thomase jenž nás provokuje z vody si příliš nevšímám. Čekám, až do vody skočí holky. Teprve po nich vylezu na blok a skočím krátkou ale technicky celkem dobrou (snad) šipku. Z rozhovoru Sandry a Elizabeth mě přijde, jako že si to Elizabeth přímo přeje, aby ji plavky spadly ke dnu. Mám prostě takový pocit...

Ani tentokrát se jí nepoštěstilo a zůstali jí na těle. Pravda trošku jinde než byli, ale stále nic neodhalovaly. Však i já jsem si spodek o chlup povytáhla zpět. Budu si muset pořídit lepší plavky. Jinak ... bude jednou trapas usmyslím si a dávám si to za úkol na dnešní večer.
 
Elizabeth (Líza) Greensback - 02. dubna 2016 13:22
elizabeth11309.jpg
Plavání
„Jo jsem si jistá že by to někdo i uvítal.“odpovím pak Anabel.Jsem si jistá že Thomas by byl nadšený z pohledu který by se mu zde naskytl i když ten profesor asi méně (nebo by možná předstíral spravedlivé rozhořčení).Pořád nevím jestli si předtím nedělal legraci,ale v těchhle věcech jsem se nikdy nevyznala.
A taky bych zde musela najít někoho kdo by se mi pro ty plavky potopil abych to nemusela dělat sama.
Potom se podívám na Sandru možná bych se mohla zeptat na její příjmení a pak bych jí jistě našla.Nebo by mi pomohly jiné program když bych využila to co jsem nahrála v jídelně.Ale je vážně dobrá,mnohem lepší než Leo.
Skoro bych jí uvěřila že není jednou z nás.Skoro ...
Když do bazénu skočí Thomas jenom vzhledem k jeho stavu si odpustím poznámky o berlích pro jeho pokulhávající humor.Rozhodnu se ignorovat i prohlášení Anabel a přitom se podívám na Sandru.
Jsem si jistá že ve slovníku by u slova stud byla její fotka.
Ale abych nezdržovala tak nohou nejdříve vyzkouším vodu když dostanu nápad.Co poněkud rozvést její nápad i když profesorovi se to zřejmě nebude líbit.
„Pozor,vodní bomba.“
Pak se rozeběhnu a při skoku obejmu rukama nohy aby to při dopadu pořádně šplouchlo.Doufám že to plavky vydrží,pro všechny případy ihned potom co se zvedne gejzír se pustím a snažím se vyplavat.Nad hladinou se potom nadechnu a vytřu si vodu z očí,
 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2017 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.12270092964172 sekund

na začátek stránky