Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

World of Illea

Příspěvků: 26


Hraje se Denně  Vypravěč ACSt0rm je offlineACSt0rm
 

Ukončená jeskyně!

DružinaObnovit družinu

družina zatím neexistuje
Bimba - 20. ledna 2017 10:08
800832774060.jpg
Tvé dobrodružství jsem bohužel musel ukončit kvůli dlouhodobé neaktivitě. Aby se to příště neopakovalo, doporučuji přečíst si Pravidla pro dobrodružství a dodržovat je. Pokud budeš v budoucnu opět nucen(a) k dlouhodobé neaktivitě, napiš výrazně do jeskyně důvod a datum, kdy opět začnete hrát. Jestliže se ti nebude zdát reálné dobrodružství nadále zachovat, využij, prosím, svých možností Vypravěče a sám(sama) ho ukonči. V případě jakýchkoli nejasností se neboj zeptat mě nebo kohokoliv z online pomoci..

Bimba

 
Bimba - 01. ledna 2017 20:34
800832774060.jpg
Vymetáme pavouky! Vaše dobrodružství spadlo do kolonky "Už se dlouho nehrálo - odpad" a stalo se jedním z nich. Máte-li zájem pokračovat ve hraní nebo vyměnit vypravěče, napište mi to sem jako herní příspěvek. Můžete mi též napsat poštou. Pokud nic z toho neučiníte do dvou týdnů, tato jeskyně bude ukončena a vaše postavy si budou muset najít novou práci.

Bimba

PS: Používejte klasickou poštu, nikoliv herní - k té nemám přístup.
 
Claus von Stauffenberg - 11. října 2016 22:45
claus7654.jpg

Soutěže



Turnaje jsou velice náročná činnost avšak nádherná. I tento turnaj mohl ukázat mnoho obrazů rytířské cti, odvahy a také válečného umu. A ačkoliv vítězem může býti jen jeden, tak všichni účastníci skvělý výkon předvedli.

Soutěž ve střelbě:



Soutěž ve střelbě byla časově nejkratší disciplínou a co se na pohled týče, tak asi i nejméně atraktivní. Možná právě proto se někteří z šlechtických hostů přidali během turnajové slavnosti až na soutěž v jezdeckém závodu. Lukostřelba byla zahájena symbolicky upuštěním zdobného šátku. Ten nedržel samozřejmě nikdo jiný než mladá lady Guildame.

Jako první se před své terče postavili sir Gustav z Úmoře a sir Damien Lokarez z Valionu. Oba skvělí turnajoví harcovníci. Souboj byl vyrovnaný avšak prvním kdo sestřelil všechny terče byl Sir Gustav z Úmoře, který tak získal první body dne.

Další se na svá místa postavili sir Lyam Thyssen a sir Bartoloměj z Kozlího Hrádku. Tito dva svou střelbou příliš neokouzlili. Střelba nebyla příliš rychlá a ani středů nebylo zasaženo mnoho. Nu nakonec vyšel vítězně sir Lyam Thyssen.

Třetím párem se stali sir Alexandr de Hauptville a sir Andrej z Lokerenu. Tento střet byl poněkud jednostranný. Zkušený kapitán stráží mladé lady za velké podpory přihlížejícího lidu sestřelil své terče ve velké rychlosti, kdežto jeho soupeř nebyl ni ve dvou třetinách.

Čtvrtým párem byli sir Bořivor Zevilský a sir Ferdinand des Frichte, kteří taktéž svedli vyrovnaný výkon a o pouhé dva terče zvítězil sir Ferdinand a to pouze proto že jeho soupeři vyklouzl šíp z prstů když jej vytahoval z toulce.

Pátí byli sir Harold z LaMut a sir Lukáš z Lokerenu. Mladý sir Lukáš se zde příliš nepředvedl. Jeho střelba byla nepřesná a během své střelby dokonce třikrát minul. Šíp, kterým jeho soupeř srazil svůj poslední terč, byl pro mladého rytíře vysvobozením.

Posledním párem pak byli sir William z Galenu a sir Rogers de Logere. Tito dva rytíři vyvážených schopností se skutečně ukázali býti mistry lukostřeleckého umění. Jejich střelba byla skoro totožná. A poslední šípy se do svých terčů zabodli téměř ve shodný okamžik a porotci se museli notnou chvíli radit, než usoudili, že vítězem tohoto střetu se stal sir Rogers.

Když všechny páry skončili, musela se porota odebrat aby se poradili a vyhlásili vítěze soutěže. Porada trvala několik málo minut, ale nakonec bylo rozhodnuto. Vítězem lukostřelecké soutěže se stává sir Rogers de Logere. Ten poté za potlesku publika, převzal od lady Anny svou cenu.

Obrázek

Luk vyrobený speciálně pro tuto slavnost

 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2017 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.049479961395264 sekund

na začátek stránky