Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Pavlačové drbny: Epizoda III – Pomsta drben

Příspěvků: 465


Hraje se Dvakrát týdně  Vypravěč Malevolent je onlineMalevolent
 

DružinaObnovit družinu

 Postava Lída Dobrovská je offline, naposledy online byla 24. června 2017 18:57Lída Dobrovská
 Postava Jake Garson je offline, naposledy online byla 18. ledna 2017 21:11Jake Garson
 Postava paní Jarmila Levá je offline, naposledy online byla 18. ledna 2017 21:11paní Jarmila Levá
 Postava Mercedes Natalya Wrakowa je offline, naposledy online byla 24. června 2017 21:02Mercedes Natalya Wrakowa
 Postava Josef Macháček je offline, naposledy online byla 24. června 2017 15:21Josef Macháček
 Postava paní Dagmar Šípková je offline, naposledy online byla 24. června 2017 22:06paní Dagmar Šípková
 Postava Hana Adler-Löblová je offline, naposledy online byla 22. června 2017 9:03Hana Adler-Löblová
 Postava Nikolas Růžický je offline, naposledy online byla 24. června 2017 23:53Nikolas Růžický
 Postava pan docent Slavoslav Hájek Karásek je offline, naposledy online byla 24. června 2017 23:53pan docent Slavoslav Hájek Karásek
 Postava Světlé Zítřky je onlineSvětlé Zítřky
 Postava Filip Horáček je offline, naposledy online byla 24. června 2017 16:30Filip Horáček
 Postava Ondřej Macháček je offline, naposledy online byla 24. června 2017 16:30Ondřej Macháček
 Postava Matěj Valenta je onlineMatěj Valenta
 Postava Annie Gerardová je offline, naposledy online byla 24. června 2017 22:40Annie Gerardová
 Postava Chad Morgan je onlineChad Morgan
 Postava Richard Klíma je onlineRichard Klíma
 Postava Grace Chambers je offline, naposledy online byla 24. června 2017 22:40Grace Chambers
 Postava Petr Karel je offline, naposledy online byla 01. června 2017 18:30Petr Karel
 Postava Milada Adamová je offline, naposledy online byla 24. června 2017 18:57Milada Adamová
 
Filip Horáček - 24. června 2017 09:54
9884cba1822ba7d3f315bb70c393be6742931155.jpg

Pán jeskyně, kapitola druhá - Hostina pro hrdinuSledoval jsem svůj oblíbený britský seriál a vychutnával si musaku. Snažím se ochutnávat různé kuchyně, pestré chutě, rozličné pokrmy. V tomhle směru jsem velký experimentátor. Jistě, mám svá oblíbená jídla, své oblíbené podniky, ale takřka pravidelně zkouším objevovat nové chutě.
Trochu si vybírám i podle hodnocení lidí na různých stránkách zasvěcených "gastroturistice".

Mobilní telefon položený na pohovce vedle mě zavibroval.
Nikolas? Je to dost dobře možné vzhledem k tomu, že jsem mu před chvilkou odepsal.
Přečetl jsem si jeho zprávu.
Přijít za mnou? Proč? Stalo se něco? Překvapilo mne, že tak najednou mne chce vidět. Že by měl nějaké problémy s bratrancem?

Pár minut jsem střídavě koukal n displej mobilního telefonu a na seriál v televizi.
Dospěl jsem k názoru, že by mohlo být nezdvořilé jej odmítnout, když k tomu nemám žádný závažný důvod. I když jsem nějaký důvod podvědomě chtěl mít, protože bych ho pak mohl odmítnout...Bohužel jsem byl nějak vychován a tomu se nevzepřu.

Přijď tak za 20 minut. To už budu po jídle. Filip
Odeslal jsem Nikolasovi zprávu a pokračoval v koukání na seriál a večeření.
Myslím, že ještě jednu epizodu bych mohl stihnout.
 
Nikolas Růžický - 22. června 2017 20:44
ec6297f7d61e6dd96bc2c49fe0577f0e9719.jpg

Večeře spolu?


Chvíli jsem čekal a nechal pizzu chladnout. Pak jsem upil piva, které jsem si před chvílí otevřel a stále očekával zprávu od Filipa. Copak se stalo? Proč nepíše? Jde už snad za mnou?
Odpověď přišla a já hned sáhl po mobilu lačný po každém písmenku.
Večeří? No jistě, to je pochopitelné. Zrovna jí. A já taky. Mohly bychom jíst spolu. Možná, něco jako rande. Proč ne?
Alespoň zjistím, jak to s ním je doopravdy. Tedy, ne že bych si nebyl skoro jistý, ale i tak. Musím to vědět, abych mu sehnal ideální holubičku.

Přečetl jsem si odpověď ještě jednou. Napodruhé mi zněla trochu chladně. Je na mě naštvaný? Zlobí se snad, že jsem mu ani nenapsal? Vždyť jsme kamarádi. A já ho nechal být. Poslední dobou jsem na něj kašlal. Ale, byl jsem na nervy a pak zas ne a pak jsem se za sebe styděl.
A proto mu napíšu další zprávu.

A můžu za tebou přijít já? Rád bych tě viděl.
Nik

Položil jsem mobil na stůl a snědl první díl. Neodolal jsem. Je výborná, úžasná, dokonalá. Lahodná. Spoustu sýra... Opravdová pizza... Lahoda největší.
Zajímalo by mě, co večeří Filip. Hádal bych to na něco, co si někde koupil, když zrovna přišel domů, jak psal.
 
Milada Adamová - 22. června 2017 19:59
istock_000017586561xsmall978.jpg

Návštěva mladé slečny.Ona Dášenka je na mě někdy trochu rychlá. Dříve než si stihnu vychutnat ten dobrý čaj a sníst všechny její sušenky, které určitě koupila v Lídlu ve slevě, už mě žene směrem do horních pater, abychom se seznámili s tou naší novou sousedkou.
Mé klouby sice už nejsou to co dříve, nechci se ale nechat zahanbit a tak Dášu následuji až nahoru ke dveřím té Dobrovské. Snad to aspoň bude stát za to.
"Ty něco slyšíš?" Dáša se tváří, jako kdyby měla každou chvílí dostat infarkt a já musím nakonec i přiložit ucho na dveře, abych zaslechla to, co ona. Sodoma Gomora! Ty zvuky! To může být jediné! To si tak rychle našla šamstra? A co její dceruška, chudinka, tu tam má taky? "To by mě teda zajímalo s kým..."

Zvuky ale najednou ustanou a změní se ve slova, která nedokáži rozluštit. Najednou se ale dveře otevřou a já mám co dělat, abych neškobrtla a ještě si neublížila. S hrůzou v očích hledím na ty dvě individua, která nám akorát všem dělají ostudu. Ten Američan s tou svou...ani nenacházím slušná slova.
"pro Pána Boha..." Mumlám si pro sebe a ještě se pokřižuji, snad jako kdybych viděla skutečného ďábla. A ti dva by i pekelníci býti mohli, vždyť to co provedli Haničce mluví samo o sobě!

Nejsem si úplně jistá, co se tam děje, je to na mě všechno příliš rychlé, soudím však, že se jedná o nevydařenou návštěvu. Nebo...nebo snad něco jiného? Co když...oni všichni...dohromady.... Uh, z toho se mi dělá trochu špatně, co když se nám sem přestěhovala další jim podobná?
"Co za orgie tam prováděli?" zašeptám směrem k Dáše a opět se pokřižuji. To už nás ale zvou dovnitř a i když se děsím toho, co tam na nás čeká, jsem taky i trochu zvědavá. Navíc ta Lída vypadá, jako kdyby plakala. Snad jí nijak neublížili, chudince.
"Dala bych si trochu čaje, děvenko zlatá. Je ale všechno v pořádku?" Pomalým krokem se vydám směrem do jejího bytu a všechno si začnu pořádně prohlížet, abych si mohla udělat obrázek o koho tu jde. "Máš to tu pěkné...a dobrý den, pane policisto. Vy jste přišel tady paní Dobrovské s něčím vypomoci? To je od vás strašně laskavé, asi to není jednoduché být na všechno sama, co, Liduško?" Tak je sama nebo není? Nebo si jí sem nechal nastěhovat Macháček? Snad to není nějaká jeho kolegyně - pokud dělá ten striptýz, kdo ví co nás ještě čeká.
 
Lída Dobrovská - 15. června 2017 21:25
sd9165.jpg

Otřesená


Josef, ti dva odcházející a dvě stařenky přicházejícíSlzy se mi kutálí po tváři a nedokáži je zastavit. Držela jsem to dlouho, ale jejich chování je prostě neúnosné. Sice se zvednou a konečně se mají k odchodu, díky Josefovi a jeho slovům, ovšem ten Američan si neodpustí dovětek, který mě skoro až vyděsí. On to není vůbec ošklivý chlap, to se mu musí nechat a jindy bych byla třeba i polichocena zájmem, to by se však nesměl chovat způsobem, kterým se chová. Máma mi sice nedávno říkala, že jakmile se na obzoru objeví nějaký parchant, hned mu skoro klečím u nohou, tady je to ale rozhodně jiný případ. Tenhle Chad v ženách nevidí nic jiného než jenom nástroj jeho uspokojení a to není nikdo pro mě. Ne když si myslí, že jsem nějaká milfka!

Jen ať už se prosím nevrací. Nejradši bych jim přála, aby získali trochu toho rozumu, na zázraky jsem ale už věřit přestala, takže musím doufat jen v to, že je uvidím co nejméně. Mám ale takový dojem, že nikoliv.
"D...děkuji, Josefe." Vydám ze sebe a snažím se utřít si mokré tváře. "N...nevím c...co bych tu sama dělala."
Musím se ale trochu vzchopit, ne? Vždyť jsem si pozvala návštěvu, přeci mu tu nebudu brečet jako nějaká malá holka!
"U...už odešli?" Pomalu se vydám ke dveřím, snad stále se strachem, že tam budou stát a čekat na mě. Ale ne. Jsou pryč. Díky Bohu.
Za to tam ale stojí někdo jiný, dvě staré paní, pravděpodobně naše sousedky. "Oh" Tohle je ta nejméně vhodná doba, kdy mohli přijít na návštěvu. "Moc se omlouvám za ten povyk, ale..." Jak to vysvětlit, aniž bych někoho urazila? "ale teď už to bude snad v pořádku. Asi chcete jít dál, že? Jen pojďte a posaďte se, udělám vám něco k pití. Čaj, kávu?" Stále jsem celá otřesená, ruce se mi klepou a musím vypadat vskutku zoufale, přeci ale ty dvě stařenky nevyženu zase zpátky, ne? Když už se tak snaží.
 
Chad Morgan - 11. června 2017 13:43
chad59139.jpg
Byt MILFky - Lída Dobrovská, Josef Macháček, Mercedes

Právě se chystám na to s Mercedes vlítnout, když MILFka řekne něco o tom, že gauč je špinavý od psa.
"No fuj, jako fakt? To si toho čokla nemůžete držet někde na zahradě nebo co? Určitě má i blechy!" zhrozím se. Fakt se nechci válet v nějakých psích sračkách, chlupech nebo čemkoliv jiném. To jako ani neslyšela vysavači nebo co? Nejspíš je moc chudá na to, aby si na to najala nějakou mexickou uklízečku, ty jsou nejlepší, jak na uklízení ta uklízení v posteli, jestli chápete, co tím myslím. Hlavně Juanita, ta byla teda pěkný číslo.
"Ale dobrý, my se teda osprchujem a přesunem se k tobě do postele, ta snad od toho čokla zasviněná není-" řeknu, to už se do toho ale vloží ten fízl. "Tak hele, jestli se tady někdo neumí chovat, tak seš to ty. Dyť sem ti říkal, ať jdeš pro to latté, ne? Tak co tady ještě děláš?" Ten fízl nám nedá pokoj a tak to tady nemá cenu. A to jsem doufal v trojku s MILFkou. "Ale ok, tak teda jdem. Vidím, že se bojíš, že ti tady přeberu buchtičku. Chápu, že pro blbýho a smradlavýho fízla je moc těžký někoho sbalit, maximálně tak ze soucitu. Tak ti bránit nebudu. Pojď bejby." vezmu Mercedes za ruku a vyšlu ji napřed. Já ještě zůstanu tam, přijdu k Lídě a pošeptám jí do ouška tak, aby to Mercedes neslyšela.
"Hele kotě, až to skončí s tím fízlem, přijď ke mě, aby sis spravila chuť. Ukážu ti, proč mi říkaj kalifornskej hřebec." usměju se na ni, plácnu ji po zadku a potom ihned vyběhnu ven na Mercedes, cestou se vyhnu té babce s těma sušenkama, co tam tak postává.
 
Josef Macháček - 11. června 2017 13:16
staensoubor319.jpg
U Lídy - Lída, Chad, Mercedes

Lída vypadá, že se rozbrečí a já se jí nedivím, tedy divím se jí, ale jenom proto, že ty dva odtud vyhazuje až teď. Jak ti dva vůbec dokázali přežít, to se divím. Je to jako kdyby dvacet let žili v nějakém skleníku nebo co a společenské zásady jim unikají. Když mě tedy Lída požádá o pomoc, neváhám a chopím se toho. "Slyšeli jste Lídu, návštěva je u u konce, tady vám nikdo pro nic na nákupy chodit nebude a když se neumíte slušně chovat, tak tady být určitě nemůžete." Odejdu ke dveřím a otevřu je dokořán. "No tak, ven. Tady pro vás nic není." Pokud by snad nesouhlasili, zařídím se podle toho.
 
Lída Dobrovská - 10. června 2017 23:31
sd9165.jpg

Tragédie u mě v bytěSnažila jsem se. Vážně jsem se snažila být na ně milá, shovívavá a tolerantní. Chtěla jsem jim dát tu druhou šanci, kterou si všichni zasloužíme. A vlastně klidně i tu třetí či čtvrtou, odpustila bych jim jejich chování před týdnem i jejich nadávky a hrubá slova, ale tohle - tohle je na mě už moc. Cokoliv vypustí z úst mě uráží a už jenom při pohledu na to, co dělají na pohovce, kde si normálně hraje moje dítě, se mi chce zvracet.
Nejradši bych někam utekla, schovala se a předstírala, že je to jenom nějaký zlý sen a nic takového se neděje. Pravda je však taková, že ti dva velmi špatní lidé sedí uprostřed mého bytu a chystají se na věci, které by v mém bytě dělat neměli.
Seber se, holka a vyžeň je. Jenže jak? Jsem oproti nim naprosto bezmocná a nenapadá mě jediný způsob, jak je odsud dostat.
Ta bezmoc mě nakonec dostane a z očí mi vytrysknou slzy. Tohle jsem nechtěla. Tohle se nemělo stát. Tohle měl být nový začátek, nový start klidného, spokojeného života -
"P...prosím, můžete odejít?" Uvědomuji si, jak pateticky musím vypadat a to mě rozbrečí snad ještě více. Má poslední naděje je směřována směrem k Josefovi. "M...mohl b-bys je prosím odsud..d-d-ostat?" Nechci vyvolávat konflikt, nevidím však jediný způsob, jak se z této situace dostat.
"A...a...ta p..pohovka je chlupatá od p...psa. Snad ne...nemáte alergii." Marný to způsob, jak je přesvědčit, aby laskavě odešli, ovšem zrovna slepička jako Mercedes by se mohla vylekat. Omlouvám se, že jsem zlá, ale...ale ať už prostě odejdou! To má za ta slova, že jsem v přechodu. Vždyť mi je jen 26!
 
Grace Chambers - 02. června 2017 09:35
grace1670.jpg
Drama na ulici vrcholí
„Ano je alfa samec tady je to vidět.“ prohlásím a mávám telefonem tak aby to všichni viděli. Tohle mi chybělo připomíná mi to tu televizní show Podvodníci kdy nakonec ten chlap napadl moderátora a to vše v živém přenosu, když jsem ho pak navštívila v nemocnici jistě ho potěšilo že zatímco do něj ten muž bušil jeho pořadu ohromně vzrostla sledovanost.
Tedy aspoň jsem si to myslela, ale on mi místo toho začal nadávat a já se dala na strategický ústup. A tohle rozhodnutí se ukázalo být prozíravým potom co po mně hodil bažanta a další věci patřící k inventáři pokoje.
Některým lidem se zkrátka nezavděčíte.
Ale to už ten alfasamec leží na zemi a ječí. Rozhodnu se tuhle chvíli si zvěčnit pro svou osobní potřebu, no možná bych to taky mohla dát na facebook s nadpisem Tak se krotí alfasamci, ale vím jak se Josef tvářil u těch předchozích fotek a tak by mi nejspíš nepoděkoval. A potom se do toho vloží ta Mercedes a já se už chci zeptat jestli Mercedes ví že v ruce drží hřeben než mi dojde že ta žena které se chci zeptat bude nejspíš její matka. I já zažila jak se někdo snažil přepadnout mé oblíbené bistro s kukuřicí v kapse a nejspíš by se mu to i povedlo kdyby se nakonec své role nevžil tak že tu kukuřici vytáhl z kapsy a chtěl vystřelit. Nakonec Mercedes skončí stejně jako Chad a oba odjíždějí na místo kde toho budou muset hodně vysvětlovat.

*

Od této doby je opět klid,tedy aspoň nějakou dobu. Pak se začnou po našem domě procházet divní lidé kteří vypadají jako mafiáni, nebo vymahači a někdy je v noci a často i přes den slyšet vážně divný křik, ale možná si jen někdo pustil nahlas Mlčení jehňátek. Navíc jak se blíží vánoce tak schopnosti studentů klesají (i když ne po takové křivce jako u nás) což dokazuje i to že když vycházím z kabiny najdu opět nelichotivý nápis psaný rtěnkou na zrcadlo. Ignoruji ho potom se ve svém kabinetu přezuju z žabek, obléknu si sako i kabát a vyrazím domů. Možná bych mohla opět zavolat Nikolasovi i přes mé obavy naše první rande proběhlo v přátelském duchu.
Očekávala jsem že se neukáže nebo že bude hned očekávat sex.
Po cestě narazím na obchod s kanadskými vtípky a neodolám abych se tam nezastavila. Připomene mi to ten rok strávený na střední škole a pak obě vysoké kde jsem si vydobyla pověst Fantoma kanadských vtípků. A vnitřek obchodu mně skutečně mile překvapí protože se tam setkám se svými oblíbenými věcmi od žertovné svíčky která nejde sfouknout přes smrduté bombičky po umělý sliz a zvratky. Nakonec se rozhodnu že si ještě koupím něco na jídlo a takto obtěžkaná se vydám do svého bytu. Potom co vše uklidím mně napadne že bych mohla navštívit Nikolase. Zvoním tentokrát jemněji abych opět neodrovnala zvonek a počkám až mi Nikolas otevře:
„Ahoj napadlo mně zda by jsi nechtěl opět někam zajít.“ oslovím ho když otevře a usměji se na něj.
 
paní Dagmar Šípková - 01. června 2017 23:03
meanoldlady9265.jpg
U mě doma -> U Lídy Dobrovské - Milada, Lída, Chad, Mercedes, Macháček

"Ó ano, to máš pravdu, drahá." přitakám, když začne mluvit o tom Macháčkovi. "Možná není tak špatný, ale je to striptér a tedy nežádoucí živel. A fuj, Miladko, že se nestydíš, takto mluvit o takovém gaunerovi." vyplísním ji. "A ano, taky se mi to nezdá, navíc si ani nepamatuji, že by nosila snubní prsten. Nejlepší bude, když tam zajdeme hned a o všem se přesvědčíme na vlastní oči!" rozhodnu, vezmu tác s napečenými sušenkami a spolu s Miladou (snad) vyrážíme k Dobrovské na návštěvu.
Sotva ale zaklapu na dveře bytu té Dobrovské, uslyším zevnitř nějaké divné hekání.
"Sodoma gomora." zašeptám a pohlédnu na Miladu. "Co... to co za orgie to tam mají!" Tác se sušenkami křečovitě svírám v rukou. Jestli mi otevřou tak se děsím toho, jaké hrůzy se mi vyjeví.
 
Chad Morgan - 01. června 2017 22:41
chad59139.jpg
Na gauči u Lídy - Mercedes, Lída, Macháček

Dozvím se, že prý nemaj latté. Co je to za lidi, když ani latté nemají?
"No, co čekáš, kotě. Je to přece jen země třetího světa, tak není divu že tu nemaj základní věci." mávnu nad tím rukou, potom se podívám na Lídu s policajtem. "Tak honem, jeden, do krámu koupit latté a sušenky, když už budete venku tak mi můžete ještě přinést nějakej borůvkej smoothie, my se tu zatím holt zabavíme sami, ok?" Jsem si jistý, že než se MILFka s fízlem vrátí z krámu tak stihneme aspoň deset čísel. Mercedes už mi sahá do trenek a začne se svým sexy tanečkem, už chci tu předehru ukončit, když si všimnu, že ti dva tam pořád jsou a pro to latté d krámu ještě nešli.
"Hele, co to tam kvákáte? A co ste ještě nešli? Nevíte, kde to prodávaj nebo co? Jako, vím že fízlové jsou tupý a ženským po přechodu měkne mozek, ale tohle snad ví každej, ne?" zeptám se dost naštvaně. "Jako fakt, musím říct, že pohostinnost v týhle zemi je fakt bída."
 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2017 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.099020004272461 sekund

na začátek stránky