Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Amaltheo, k noze!

Příspěvků: 8


Hraje se Jindy  Vypravěč Chňachma je offlineChňachma
 

Ukončená jeskyně!

DružinaObnovit družinu

družina zatím neexistuje
Bimba - 25. května 2017 07:53
800832774060.jpg
Tvé dobrodružství jsem bohužel musel ukončit kvůli dlouhodobé neaktivitě. Aby se to příště neopakovalo, doporučuji přečíst si Pravidla pro dobrodružství a dodržovat je. Pokud budeš v budoucnu opět nucen(a) k dlouhodobé neaktivitě, napiš výrazně do jeskyně důvod a datum, kdy opět začnete hrát. Jestliže se ti nebude zdát reálné dobrodružství nadále zachovat, využij, prosím, svých možností Vypravěče a sám(sama) ho ukonči. V případě jakýchkoli nejasností se neboj zeptat mě nebo kohokoliv z online pomoci.

Bimba

 
Bimba - 04. května 2017 15:11
800832774060.jpg
Vymetáme pavouky! Vaše dobrodružství spadlo do kolonky "Už se dlouho nehrálo - odpad" a stalo se jedním z nich. Máte-li zájem pokračovat ve hraní nebo vyměnit vypravěče, napište mi to sem jako herní příspěvek. Můžete mi též napsat poštou. Pokud nic z toho neučiníte do dvou týdnů, tato jeskyně bude ukončena a vaše postavy si budou muset najít novou práci.

Bimba

PS: Používejte klasickou poštu, nikoliv herní - k té nemám přístup.
 
Im madafaka psychopath! - 12. ledna 2017 01:19
03ad38796212ab5b155c21fd323f4f794924.jpg

HITOŠUNG A MAXOMING
stalkeři k pohledání

STALO SE PŘEDTÍM

Faust nervozně přecházel po místnosti s rukama za zády.
" To si ze mě dělaj prdel.....ti dva pošuci si myslí, že si tu hrajeme na nějakou podělanou bromanci z korejskýho BL seriálu." Poslední část věty vyštěkl a ulítlo mu pár slin.

Přešel k oknu a přes zahradu pohlédl na okna protějšího domu s opráskanou omítkou.
Ale já je zničím..... Rozhold a v oku, které směřovalo blíž k oknu se zableskla jiskřička osvícení.

Řekni mi o nich všechno co se ti doteď podařilo zjistit. Faust zašmátral v kapse po krabičce a zlostí se třesoucíma rukama si vnořil do úst .....mallborku......

ObrázekSTALO SE PŘEDTÍM !
"...jsou to prakticky profesionální stalkeři. Špehování ostatních lidí je spojuje a posiluje jejich moc.Jejich pohlaví ani národnost není zcela jistá, ale tématicky ujíždí především na BL romancích. Jde o šílené shippery a slashery. Zatím všechno nasvědčuje tomu, že si pronajali/y dům hned vedle našeho cíleně. Také jsem zjistil, že so předplatily/i několik gay kanálů na kabelovce, včetně porna. Do našeh domu se jim podařilo instalovat několik skrytých kamer. Jen dvě byly ve sprše a další tři v ložnici....Všechno své mění utrácí za občasné cesty do Thajska, na místo zvané " ráj neřesti", před přáteli však tvrdí, že jezdí do Indie za kulturou a památkami. V photoshopu proto falšují fotografie z cest. Lidé si o nich dál myslí, že je to slušný pár!

Faust vyprskl, pak ale hlas nápadně ztišil "Ti mahoři si myslí, že spolu něco máme?!" Zamával cigaretotu ve vzduchu, a teď nás poslouchají?"
" Ne, podařilo se mi všechna zařízení vyřadit z provozu....


STALO SE PŘEDTÍM ! ! !
Faust zabodl prst doprostřed plánu, který se rozprostíral na stole. Na zdánlivě nelogické kognitivní mapě a fixy různých barev načrtnutých čarách byly rozmístěny figurky z kinder vajček. Zatímco Maxoming byl zastoupen taťkou šmoulou, Hitošunga tu představovala nyan cat.
"Takže si to zopakujme....Já příjdu do ložnice tudy." Zabodl prst do mapy, "za předpokladu, že nás Hitošung a Maxoming budou sledovat odtud, prst směřoval po kolmé čáře vzhůru k bodu, který představoval zeď oddělujcí jednotlivé místnosti domu," což je nejvíc pravděpodobné místo v celém domě, vzhledem k tomu, že si do obrazu v ložnici předvrtaly/i otvory..."
Skláněl se nad mapou a vypadal odhodlaně jako generál před bitvou. Pravačka zamířila mezi rozevřený zip kožené bundy a zasunula se mezi něj v typicky napoleonské pozici...
Zničím ty dva stalkery jejich vlastními zbraněmi.
Dopřeji jim tolik slashe, že oba vykrvácí z nosu!


Zobrazit SPOILER
 
Im madafaka psychopath! - 23. prosince 2016 17:08
03ad38796212ab5b155c21fd323f4f794924.jpg
CENZUROVANÉ SHRNUTÍ ÚVODNÍHO PŘÍSPĚVKU PRO FANOUŠKY

Dějství prvé:

Chlapcova ústa se s nadšením plní slinami zatímco mu muž trpělivě vysvětluje průběr nadcházející hry. S dětskou nevinností nakonec návrh přijimá: "ano, udělejme si to spolu!"
Muž vytahuje z kapsy hračku, "uděláme to s tímhle" vysvětlí a pobaveně sleduje směsici nejistoty a zděšení zračící se v tváři svého spoluhráče.


Dějství druhé:

Mezi každým ukazováčkem a palcem trčí provázek, který se zařezává do jeho prstů. Okolo každého je nadvakráte obtočený a jako pavučina vybíhá s geometrickou přesností do stran směřujících ke zpytku prstů v rozevřených dlaních.
Můžu to od tebe příjmout? Ptá se nejistě.
Muž na něj pohlédne přes spletitou síť mezi nataženými prsty a přikývne. Výraz na jeho tváři je soustředěný. Mlčí. Skoro nedýchá, když chlapec bázlivě přejede prsty po napnuté nitce.
Nepodělej to, už jsme fakt daleko. Tak daleko jak jsme nikdy nebyli.
Takže mám prsty prostě vnořit co nejhlouběji do .... díry? Ujišťuje se a posunkem naznačuje techniku úchopu nitek ke které se chystá přikročit.
Muži na čele pulzuje žilka, už to dál neudržím. Dělej...
A tehdy. V nesnesitelném napětí se k němu skloní....

Zadrží dech.

Napnuté nohy a hlava zakloněná dozadu.

Už!


TO BE CONTINUED....


Příště se můžete těšit na rozuzlení! Podařilo se oběma aktérům dohrát v pořádku prstovou hru na přebírání provázku?

Zobrazit SPOILER

 
Im madafaka psychopath! - 20. prosince 2016 02:13
03ad38796212ab5b155c21fd323f4f794924.jpg
Příběh, který zde bude vyprávěn je pokusem o alternativní uměleckou tvorbu.

Jedná se o projekt profesionálních umělců.

Společně se ponoříme do hluboké tvůrčí deprese.

Toto dílo vznikne v témné a nevětrané místnosti, bez přístupu k základním životním potřebám. Askezí vybičovaná mysl dohnaná na pokraj příčetnosti nám bude tou nejvyší inspirací.

Výstupy z díla budou vydraženy na chudé (čti zbytek Andoru).
 
 
1
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2017 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.05188512802124 sekund

na začátek stránky