Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Únos v Sirilionu

Příspěvků: 101


Hraje se Jindy PODKLADY  Vypravěč Iowa je offlineIowa
 

Ukončená jeskyně!

DružinaObnovit družinu

družina zatím neexistuje
Bimba - 07. června 2017 10:38
800832774060.jpg
Dobrodružství vytaženo z odpadu. Držím vám palce, ať tam znovu nespadnete a dovete jeskyni ke zdárnému konci.
Nezapomínejte, že pokud uplyne 6 měsíců od posledního herního příspěvku, dobrodružství bude bez milosti automaticky ukončeno.

Bimba

 
Warghulf - 03. června 2017 10:24
pokilop(2)9766.jpg
Nezavírat.
Ono to nějak půjde
 
Bimba - 01. června 2017 22:23
800832774060.jpg
Vymetáme pavouky! Vaše dobrodružství spadlo do kolonky "Už se dlouho nehrálo - odpad" a stalo se jedním z nich. Máte-li zájem pokračovat ve hraní nebo vyměnit vypravěče, napište mi to sem jako herní příspěvek. Můžete mi též napsat poštou. Pokud nic z toho neučiníte do dvou týdnů, tato jeskyně bude ukončena a vaše postavy si budou muset najít novou práci.

Bimba

PS: Používejte klasickou poštu, nikoliv herní - k té nemám přístup.
 
Emberas - 05. dubna 2017 21:06
beznzvu2628.jpg
U Starého volka

Okrajově LyraNezdá se, že by moje slova měla vůbec nějaký účinek. U hostí se tomu nedivím, ale hostinského netečnost je zarážející. Přesto, výřečnost nikdy nebyla moje silná stránka, spíš naopak. Možná by stálo za to trochu se pohrabat v papírech obchodní kontroly a připsat pár jmen a adres. Čistě z principu.

Na to tu ženskou nenapadne nic lepšího, než na sebe strhnout všechnu pozornost. Pro mě je to dobře, ale to, co jí bůh nadělil na ženských proporcích jí patrně ukrátil na rozumu. Ale to už není můj problém, že? Vydám se podle plánu směrem ke schodišti, využívajíc toho, že všichni přítomní stočili hlavy směrem k ženě.
Na schodech za mnou začnou dopadat nejrůznější předměty. Bolestivě zavrčím, od bolesti si ulevím několika nadávkami. Přesto mi někde v koutku mysli vytane myšlenka, že ten nůž patrně hodila osoba, která mne sem navedla. Protože po mne letělo velké množství věcí, ale s vrhacím nožem musí jeden umět zacházet. S normálním nožem, který navíc není vybalancovaný je zasáhnout vůbec něco prakticky nemožné. Zásah džbánkem už beru jako nechtěný bonus. Při svém výcviku jsem schytal tolik ran obuškem do zátylku až se divím, že sem neskončil se zlomeným vazem.
Levou ruku mám momentálně chromou, naštěstí první pokoj není zamčený. Zabouchnu za sebou dveře a pokud je to možné, pomohu si nohou přišoupnout nějaký kus nábytku před ně, aby aspoň chvilku dveře blokoval. Chytnu dýku za rukojeť a pokusím se ji vytáhnout z ramene. Pokud se skutečně jedná o vrhací nůž a ne jen o velkou náhodu normálním nožem, tak si jej schovám.
U okna sleduji dění venku spíše proto, abych věděl o pohybu ostatních osob než co se děje s onou ženou. Pořád mi dělá problémy uvěřit, že si vymyslela tolik špatných a hloupých lží.
Pokud je to v mých silách, pokusím se otevřít okno, pokud je pod ním římsa a vydám se po ní naokolo hospody, hledajíc cestu dolů. Balíky slámy, střecha chléva či okap, po kterém bych se mohl dostat na zem. Na okamžik se zastavím pohledem na muži, který zasáhl do dění venku. Uklidnění davu je teď poněkud kontraproduktivní, ale snad ještě budu moci doufat, že si mě nikdo nevšimne. Nesnáším denní světlo....
 
Lyra - 05. dubna 2017 20:00
femaleelfarcher3491.jpg

U Vola s volem v pěkném průšvihu.Trochu jsem čekala, že má slova zaberou víc, ale vše je jinak. Dnešek je prostě hodně špatný den, moje představení nikoho ani neodzbrojilo, ani neuklidnilo, spíš naopak. Jako bych přilila olej do ohně, během chvíle se strhla pěkná mela.

Jo a ten co jsem si myslela, že by mohl být princ na bílém koni, ukázal, že je spíš vůl. Prostě se snažil normálně utéct a bylo mu úplně jedno co se děje se mnou. Zdrhá, ještě vidím, jak za ním dopadají sklenice a nože, ale víc už nic. V tu chvíli mi někdo podrazí nohy a já mám možnost vidět všechny hvězdičky a možná i všechny svaté.
Rána do hlavy je tak silná, že se mi zvedne žaludek a povede se mi elegantně pozvracet jednoho z těch, co mě drží.

Jen mlhavě si vybavuji, že je to neodradilo a vytáhnou mě hrubě ven. Ač téměř v mdlobách je mi jasné co se stane, pokud někdo nezasáhne, ale kdo?
Cítím, jak přicházím o všechny své věci a jak mi strhávají oblečení z hrudi, na holé pokožce mě zastudí chladný vzduch a já se snažím z posledních sil vyškubnout, vzepřít se, udělat cokoliv abych zabránila tomu, co se chystá, ale nemám žádnou šanci.

Pak se ozve nějaký hlas a vše najednou ustane. I když mě hučí v hlavě a vidím vše rozmazaně, snažím se zaostřit pohled na toho, kdo tohle zastavil, ale příliš toho nevidím. Oslabuje mě pulsující bolest v týle a cítím teplou tekutinu, jak mi stéká po krku, nejspíš mi teče krev. Z posledních sil se pokusím vzepřít a vyslovit směrem k neznámému tichou prosbu " prosím, pomozte mi, nic jsem neudělala….“ pak se semnou svět zatočí a já poprvé ve svém životě omdlím.


 
Loretta - 03. dubna 2017 10:10
imageedit_3_64839886766461.jpg

Mlyn


Brol ´


Posmešne pokrčím nosom, keď cudzinec so značnou dávkou irónie označí môj zadok za šľachtický. Keby si ty vedel, idiot... beží mi hlavou a len so zaprením všetkých síl sa mi podarí neprezradiť mu moju identitu. Miesto toho si zahryznem do jazyka a s predstieraným slabým úsmevom čakám, čo sa bude diať. Snáď táto situácia pre mňa nedopadne katastrofálne.

Cudzinec sa akosi rozhovorí. Stále lepšie, ako keby sa mal začať zaháňať svojou šabľou. Historka o mŕtvom mlynárovi sa mi nezdá byť ktovieako uveriteľná a tí dvaja vyzerajú mimoriadne podozrivo. Opäť poblednem v tvári a ťažko si povzdychnem. Tuším, že vnútri čaká ešte jeden, ktovie, či sa už na nás chystá. Ale v tejto situácií, do ktorej som sa sama namočila, nemám na výber. Pohľadom nájdem Brol´a. V mojich očiach môže spozorovať zmes vzrušenia, neistoty a strachu. "V poriadku, v poriadku..." neochotne spravím malý krok k dverám mlynu, "i keď kaluže krvi nie sú práve to, na čo by som sa v tento nádherný deň chcela pozerať. Ak ste sa stali svedkami niečoho tak strašného, asi by bolo na mieste privolať mestskú stráž..." trochu sa vykrúcam, "... a ja som v sedle rýchla, čochvíľa som späť aj s pomocou, ktorá stopy dôkladne prešetrí!"
 
Brandon Blacktree - 02. dubna 2017 12:58
bryndentully32_ikob75349962705.jpg
Starec na strážnici

Zaujímavé, že táto jednota existuje už takú dobu a tak málo sa o nej vie. Počúvam starca a nesnažím sa ho nijak prerušiť. Potrebujem každú informáciu a každú drobnosť, aby som sa posunul vo vyšetrovaní. Ak sa mi to podarí vyriešiť a chytiť, či zneškodniť páchateľov, určite ma veľká odmena od starostu neminie. K tomu, by ma určite povýšili.
"Áno, ešte jednú malú fľaštičku." Odpoviem starcovi, ktorý pýta ešte trochu sladkej medoviny. "Teraz sa musím ísť prezliecť. Mám to namierené do hostinca. U starého volka. Teba prepúšťam a spolieham sa, že sa ti ešte niečo podarí zistiť. Počkaj pred kasárňami, tam ti donesiem trochu tej medoviny." Hlavou kývnem a vytratím sa do chodieb kasární. Najprv som si vyzdvihol ešte trochu medoviny pre starca a potom som sa šiel prezliecť. Civilného oblečenia v kasárňach veľa nie je, ale práve pre tieto prípady tu máme bielu košeľu s koženou vestou a obyčajné vyšívané nohavice, ktoré sú vhodné len do teplého počasia. Rýchlo zo seba spravím obyčajného občana a opustím kasárne. Môj meč a dýku si nechám, človek nikdy nevie. Pred kasárňami predám medovinu starcovi a rozlúčim sa s ním. Vydám sa smerom hostinec.
 
Warghulf - 02. dubna 2017 09:17
pokilop(2)9766.jpg
Železný hrabě

Jenny

Pohled té díky se mi vůbec nelíbí, ale pokud chtějí někoho vyprovokovat, hledají na špatné adrese, víc se bojím jak to bude s Jenny.

Na poznámku o klíči, taky nereaguji, když jsem tu byl před 60 lety, archivní zámek byl v tak mizerném stavu, že by ho prolomilo i dvouleté dítě.
Dojdeme do archivu a chtě nechtě musím přemýšlet, jak začít, jakého data by mohlo být to pravé, taky je možné, že to důležité mají za nějakým úkrytem, budeme hledat od tohoto data, až do data před týdnem, nějak takovéhle by mohlo být rozmezí.
Alespoň se mi přestal ozývat hlas v té hlavě, že by skutečně reagoval na mě, nemyslím...
Řeknu Jenny at začne hledat a já taky začnu, přitom se celou dobu dívám po čemkoliv podezřelém, tajné západce, či co.
Ithenis si nevšímám.
 
Vypravěč - 01. dubna 2017 21:55
beznzvu37782195.jpg
Železný hrabě

Jenny, WarghulfKdyž Warghulf upře svůj pohled na Ithenis, ona mu ho oplatí pozvednutým obočím a úsměvem.
"To jsou ale profesionálové, že? Možná že jestli budeš hlavou městské stráže, jak nám tady tihle dva teď řekli, měl bys jejich řady trošku protřídit a přeorganizovat... to aby městskou stráž nemuselo dělat úplně jakýkoliv trdlo..."

Když se Warghulf rozhodne jít do archivu, Ithenis ho nechá udělat pár kroků a pak na něj zavolá...
"A klíč bys třeba nechtěl? Neboj, nebudeme proti, když tam budete šmejdit a když budete vyslýchat poddaný.. nemáme co skrývat... Doprovodím vás."

Ithenis vás odvedla do archivu. Je to malá místnůstka plná polic a papírů. Starší materiály jsou již pokryty silnou vrstvou prachu, na těch nejnovějších ještě pomalu ani nestihl vyschnout inkoust..
 
Warghulf - 01. dubna 2017 20:59
pokilop(2)9766.jpg
Železný hrabě

JennyTady někdo zapomíná dohody a to dost rychle.
"Ano, tak jsme to měli původně domluvené, ale vzhledem k tomu, že máš zjevně strach chodit po hradě sama, tak se mnou můžeš jít na ty záznamy."

Sakra, Jenny měla bys nejdřív přemýšlet a až pak mluvit.
Kdybych si to mohl dovolit dám si hlavu do dlaní, ale to nemůžu, proto vyrážím k archivu (Je mi 136 takže vím kde co je) Je na Jenny, jestli půjde se mnou.
 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2017 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.051163196563721 sekund

na začátek stránky