Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Zachraňte trpaslíka!

Příspěvků: 4


Hraje se Jednou týdně  Vypravěč Torpe je offlineTorpe
 

Ukončená jeskyně!

DružinaObnovit družinu

družina zatím neexistuje
Bimba - 16. března 2017 19:39
800832774060.jpg
Tvé dobrodružství jsem bohužel musel ukončit kvůli dlouhodobé neaktivitě. Aby se to příště neopakovalo, doporučuji přečíst si Pravidla pro dobrodružství a dodržovat je. Pokud budeš v budoucnu opět nucen(a) k dlouhodobé neaktivitě, napiš výrazně do jeskyně důvod a datum, kdy opět začnete hrát. Jestliže se ti nebude zdát reálné dobrodružství nadále zachovat, využij, prosím, svých možností Vypravěče a sám(sama) ho ukonči. V případě jakýchkoli nejasností se neboj zeptat mě nebo kohokoliv z online pomoci..

Bimba

 
Bimba - 01. března 2017 07:22
800832774060.jpg
Vymetáme pavouky! Vaše dobrodružství spadlo do kolonky "Už se dlouho nehrálo - odpad" a stalo se jedním z nich. Máte-li zájem pokračovat ve hraní nebo vyměnit vypravěče, napište mi to sem jako herní příspěvek. Můžete mi též napsat poštou. Pokud nic z toho neučiníte do dvou týdnů, tato jeskyně bude ukončena a vaše postavy si budou muset najít novou práci.

Bimba

PS: Používejte klasickou poštu, nikoliv herní - k té nemám přístup.
 
Petr kesen - 15. ledna 2017 20:05
fox242619.jpg

Začátek nového příběhu, hospoda


Vejdu do hostince a rozhlédnu se po lokále. Na dubových lavicích u těžkých stolů sedí různorodá, ale nejspíše pochybná společnost. V lokále sedí tolik dobrodruhů, že je až s podivem, že tam zatím nevypukla, žádná bitka a na lokále je vidět, že různé bitky a souboje, v něm probíhají celkem běžně. Obrázek

Sám do této společnosti poměrně dobře zapadám. Jsem oblečený o čarodějnického šatu, který očividně zažil lepší časy. Teď je ze záplat a prachu vidět, že jsem už nějakou dobu na cestách. Velký zaprášený grimoár mne snadno identifikuje, jako učence a nebo mága. Malý meč u pasu, jasně říká, že mám nějaké zkušenosti i mimo svět knihovny. Stejně tak chladný a pronikavý pohled říká, že vím co hledám a kam jdu.

"Dal jsem to i na vývěsku, ale hledám dobrodruhy, co mi pomůžou zachránit trpasličího vyslance.
Neplatím předem, ale za to je odměna dvakrát taková. Trpaslíci zaplatí za svého vyslance v diamantech velkých jako vaše pěst!"
doufám, že moje slova přitáhnou pozornost všech hamižných v lokálu. Po informaci, že nedávám zálohu, spoustě lidem zájem opadne. Právě proto jsem zvolil slova, tak jak volil. Nestojím o osoby, jenž shrábnou zálohu a pak zmizí.

Zamíří k nějakému volnému stolu u kterého se usadím a čekám jestli někdo zareaguje na moji výzvu. Svůj grimoár položím na stůl před sebou a začnu jím číst. V odrbané knize by nikdo nehádal poslední střípek mého bádání, který zatím neshořel. Čtu si kouzla, jenž mi zůstali a trochu mne štve, že tucet kouzel je jediné, co zbylo s mnoha měsíců bádání.
 
Pan trpaslík - 09. ledna 2017 20:26
img_20170109_2030121474.jpg
Milí Andořané, vítám vás v zemi, kde je vše možné...tedy téměř vše. Nebráníme se však mezirasovému křížení, omamným látkám, děvkaření a podobně.
Zachraňte trpasličího vyslance ze skřetího vězení a bohatá odměna vás nemine. Je to totiž druhorozený syn krále a král milerád vyplatí tučnou odměnu. Je tu však malé varování, vyslance je trpaslík otravný až běda. Mnoho štěstí všem, kdo se ho pokusí zachránit!
 
 
1
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2017 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.051128149032593 sekund

na začátek stránky