Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Operation: Rogue

Příspěvků: 105
Hraje se Dvakrát týdně  Vypravěč Dawnbringer11 je offlineDawnbringer11
 

Ukončená jeskyně!

DružinaObnovit družinu

družina zatím neexistuje
Bimba - 13. července 2022 16:24
800832774060.jpg
Dobrodružství vytaženo z odpadu. Držím vám palce, ať tam znovu nespadnete a dovedete jeskyni ke zdárnému konci.
Nezapomínejte, že pokud uplyne 6 měsíců od posledního herního příspěvku, dobrodružství bude bez milosti automaticky ukončeno.

Bimba

 
Benjamin Harkness - 03. července 2022 22:02
rsz_29e3efe180eff3b32470ef99ddf19fc349017.jpg
PJ tu nebyl, ale věříme že se vrátí a případně si ukončí sám :) Děkujeme za návštěvu.
 
Bimba - 03. července 2022 19:56
800832774060.jpg
Vymetáme pavouky! Vaše dobrodružství spadlo do kolonky "Už se dlouho nehrálo - odpad" a stalo se jedním z nich. Máte-li zájem pokračovat ve hraní nebo vyměnit vypravěče, napište mi to sem jako herní příspěvek. Můžete mi též napsat poštou. Pokud nic z toho neučiníte do dvou týdnů, tato jeskyně bude ukončena a vaše postavy si budou muset najít novou práci.

Bimba

PS: Používejte klasickou poštu, nikoliv herní - k té nemám přístup.
 
Bimba - 11. května 2022 09:40
800832774060.jpg
Dobrodružství vytaženo z odpadu. Držím vám palce, ať tam znovu nespadnete a dovedete jeskyni ke zdárnému konci.
Nezapomínejte, že pokud uplyne 6 měsíců od posledního herního příspěvku, dobrodružství bude bez milosti automaticky ukončeno.

Bimba

 
Vypravěč - 01. května 2022 16:20
vyprav1_iko9381.jpg
Jakmile skončí maturita, zkusíme to rozjet znovu. Pokud to nevyjde, setnu to sám :)
 
Bimba - 01. května 2022 10:11
800832774060.jpg
Vymetáme pavouky! Vaše dobrodružství spadlo do kolonky "Už se dlouho nehrálo - odpad" a stalo se jedním z nich. Máte-li zájem pokračovat ve hraní nebo vyměnit vypravěče, napište mi to sem jako herní příspěvek. Můžete mi též napsat poštou. Pokud nic z toho neučiníte do dvou týdnů, tato jeskyně bude ukončena a vaše postavy si budou muset najít novou práci.

Bimba

PS: Používejte klasickou poštu, nikoliv herní - k té nemám přístup.
 
Maya Lubotzky - 03. března 2022 09:43
mechajea4071.jpg
Jídelna

Do hovoru se klasicky ani v pozdější fázi nezapojuji. Jak se ale zdá, nálada se lepší a s tím je čím dál příjemnější i můj výraz. Ve chvíli, kdy je mi doneseno jídlo, se zatvářím nejvíc spokojeně a chci se pustit do jídla, aniž bych zpytovala svědomí, jestli porci sním, nebo ne, jenže dojde na přípitek.
Nenechám se tím rozhodit.
Obsah zvednuté sklenky mě dvakrát neláká, ale protože jsem to dneska přežila, rozhodnu se si cucnout.
Proslov Brimstone je zdravě kritický, líbí se mi, že stojí nohama pevně na zemi a neopakuje nám tady nějaké tisíckrát omleté motivační fráze. Na ten popud zvednu sklenku ještě o něco výš.
“Na další úspěchy! Na nás!“ přidám svou skromnou trošku.

Jestli už nikdo nechce nic říct, usrknu si, ale s nehraným šklebem se od skleničky odtáhnu a nabídnu ji k dopití ostatním. Byla by škoda, kdyby se to vylilo. Uh.. fuj.

Za to jídlo, to je jiná.
Nadšeně se pustím do své obří porce a strašně přitom doufám, že dneska už nebude žádný další poplach, protože nevím jak bych to v Echo Danger s plným pupkem zvládla.

“Co s tím názvem?“ chci si do pusy nacpat další sousto, ale vidlička zůstane viset ve vzduchu, “Měli bychom něco vymyslet do další mise, když už jsme oficiálně spolu. Nebo.. nemusíme, ale bylo by to hezký.“
 
Benjamin Harkness - 03. března 2022 06:26
rsz_29e3efe180eff3b32470ef99ddf19fc349017.jpg

Ještě jíme!"Tak mladej pokud jsi neměl žádný očekávání, tak to je super. Aspoň nebudeš zklamanej, když se něco posere. Já jsem prostě přišel a řekl jsi budu Odbojář, protože IMC tak nějak úplně nefungovala s rodinným byznysem, tak jsem si říkal, že já nebudu fungovat s IMC."

Mladej je zvědavej a tak mu trošku naplníme uši. Rozhodně je potřeba vědět, že ne každý je šílený zapálenec, ale prostě jsou tu i nasraní mladí muži. Spokojeně tlačím do hlavy, protože Bobovo jídlo je prostě famózní. Když má člověk blbou náladu, tak prostě jeho jídlo zvedne všechno a co nezvedne Bob, to zvednou holky z jídelny. Ta co nám přinesla pití by rozhodně stála za hřích a zvedla nejeden..."věc". Každopádně s pitím se Bob překonal. Ta vůně! Bobovi zamávám, ale víc neříkám, protože už mluví Brim a když už mluví, tak jí nechci přerušovat.

"Na další vítězství! Máš pravdu, drobeček to nebyl. Všichni jsme přežili, stroje se opraví, takže sakra úspěch! Na další úspěchy!"

Každopádně to byla asi nejdelší řeč co jsem od Brim slyšel mimo misi. To se taky počítá!

 
Brimstone - 25. února 2022 19:28
brimstone26534.jpg

Jídelna"Páni, to si nechám líbit," uznale kývnu hlavou když nám přinesou pití. Na jídlo jsem se docela těšila, ale tohle všechno překonává. Možná to přeci jenom bude slavnostní chvíle.

Postavím se, uchopím sklenku a pozvednu jí. Úplně si nejsem jistá co říct, ale něco bych plácnout měla když už jsem tedy velitelkou. "No, takže asi na nás. Na novou jednotku téhle organizace. Myslím, že jsme si jí slušně vybojovali. Ten kaiju nebyl zrovna nejmenší a i když jsme utrpěli nějaké poškození zvládli jsme to dobře. Co říkáte?" podívám se na ostatní a na tváři se mi objeví slabý úsměv.
"Možná nemáme ještě pořádné jméno, ale to by nemělo zabránit tomu to zapít. Takže na nás a další vítězství," pronesu přípitek. Možná to nebyla nejlepší řeč jakou jsem mohla mít, ale co už. Já zrovna o post velitele nestála a vzhledem k okolnostem to mohlo dopadnout i hůř.
 
Vypravěč - 21. února 2022 17:47
vyprav1_iko9381.jpg

Dobrou chuť!


Bob si očividně velmi užíval Benjiho prupovídky a vesele přivítal mladého nového pilota. "Takhle mladá slečna, ale s takovým apetitem, to se mi líbí!" Pokýval hlavou na vaše objednávky a šibalsky mrknul na Benjiho. "Určitě se něco najde," dodal se zubatým úsměvem. A pak už s lehkostí, kterou by jste k někomu jeho velikosti nečekali ani ve snu, vyrazil do kuchyně. Ostatní v kantýně na vás ještě chvilku koukali, hodili k vám pár úsměvů a mávnutí, ale brzy se všechno vrátilo zase k normálu a vy jste měli pokoj od přehnané chvíle slávy.

"No.. Vlastně jsem nijak velká očekávání neměl. Ale rozhodně mě to tady nadchlo, tolik skvělým lidí a tolik talentů!" rozhlížel se Ray kolem kantýny jako by byl malý kluk, který je poprvé v planetáriu, ohromený tím úžasným množstvím zářících hvězd. Chvilku mu trvalo, než se z omámení vyhrabal, ale potom pokračoval: "Co vlastně vedlo vás k odboji? Sláva? Nebo ten adrenalin z boje? Nebo snad vás taky k tomu dohnaly okolnosti?" začal se ptát mladík. Mezitím se vrátil Bob a přinesl dva talíře, každý s velikým flákem nádherně vonícího vepřového, jeden talíř s hutnými vošouchy a největší talíř ironicky pro nejmenší pilotku. Bylo toho fakt hodně, ale vypadalo to úžasně. Zrovna když se Benji začal rozhlížet po chybějícím léku na žízeň zpoza ohromného Boba se objevila malá, ale velmi pohledná slečna. Mohlo jí být tak kolem devatenácti, ale její úsměv by ji mohla leckterá mladší slečna závidět. Zdálo se, že měla i dost dlouhé černé vlasy, ale ty momentálně byly skryté pod kuchařskou síťkou. Krása nekrása, vlasy v jídle nikdo nechtěl.
Pěkně se usmála na vás všechny a přinesla čtyři sklenky po starých sudech vonící tekutinou. Netrvalo vám dlouho usoudit, že se jedná o nějakou dobrou whisky a Bob vaše souzení brzo potvrdil: "Tak na vás přátelé! Jedna z nejlepších whisky, co máme. A pokud mě omluvíte, musím se věnovat i ostatním. Ale kdyby cokoliv, zavolejte tady Rachel, ta vás s radostí obslouží." Ještě jednou se klukovsky ušklíbl a pak zase zmizel v kuchyni.

Oslavování rozhodně bylo omamné, ale nikdo z vás nevěděl, kdy vám přijde další mise. Mohli jste zůstat a slavit až do rána nebo se vrátit na pokoj a odpočinout si trochu jiným způsobem. Volba byla jen na vás.

 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2022 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.076358795166016 sekund

na začátek stránky