Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Operation: Rogue

Příspěvků: 67
Hraje se Dvakrát týdně  Vypravěč Dawnbringer11 je offlineDawnbringer11
 

DružinaObnovit družinu

 Postava Maya Lubotzky je offline, naposledy online byla 23. října 2021 18:54Maya Lubotzky
 Postava Benjamin Harkness je offline, naposledy online byla 23. října 2021 23:04Benjamin Harkness
 Postava Brimstone je offline, naposledy online byla 23. října 2021 12:01Brimstone
 
Brimstone - 21. října 2021 17:09
brimstone26534.jpg

PsiskoTak to plně dobře nevyšlo, ale jak se říká. Každý plán jde do hajzlu s prvním výstřelem. Echo Danger nedopadne nejlépe. V první chvíli znovu pozvednu samopal, ale pak si to rozmyslím. Střílet mu do těla by mohlo jenom víc poškodit stroj v těsné blízkosti. Bude na to potřeba jít trochu jinak.

"Mayo, drž se. Jsme na cestě," promluvím do vysílačky aby věděla, že tu není sama. Pak zvýším výkon reaktoru, probudím k životu všechna serva a motory, co jich Root má a rozběhnu se co nejrychleji k bojující dvojici.
Jsem dostatečně vzdálená abych nabrala dostatečnou rychlost. A rychlost znásobená sama sebou plus hmotnost mého stroje, to už je pořádná síla když na to přijde.
Plnou silou narazím do kaiju abych ho odhodila co nejdál a získala tak čas, aby se Maya mohla sebrat a odstoupit a připravit se k dalšímu boji pokud Benji tu potvoru další ranou neuzemní.
 
Maya Lubotzky - 17. října 2021 20:12
mechajea4071.jpg
Na zemi

Nestihnu vůbec nic. Ani se rozmyslet, ani postupovat podle případných nápověd systému. Najednou se čas zpomalí a já vnímám všechno tak neuvěřitelně detailně, čistě a děsivě, až se z toho tají dech, dokud všem prostor neztratí kontury i ostrost a nepropadne se do nepříjemné temnoty. Připadá mi, že chvíle selhání, kdy se mnou Kaiju hodí jako s panenkou trvá neuvěřitelně dlouho a ještě méně uvěřitelné je, že mě to nijak nevyburcuje k lepšímu výkonu nebo rychlejším reakcím.
Jen si to uvědomím – a to se už nade mnou tyčí, zubatou tlamu dokořán.
Poplašeně zamrkám, abych rozehnala mžitky, jenže jsem stále mírně dezorientovaná a strojový hlas ke mně doléhá tlumeně a ještě k tomu zkresleně.
Teď… umřu?
Žádné hrdinské pokřikování, ani z čista jasna se objevivší příval energie a chuti bojovat, doplněné o řádnou dávku správných rozhodnutí. Slétnu očima k ovládání a pokusím se co nejvíc sladit s Echo Danger. Klidná mysl, klidné spojení. Třeba to vyjde.
Žádný světoborný plán mě ale nenapadá. Odstrčit, podříznout.. nechat umřít.
 
Vypravěč - 11. října 2021 21:45
vyprav1_iko9381.jpg

První prolitá krev

Boj na farmě


Breaker dunil stále vpřed a s každým zemtřesoucím krokem ve vás víc a víc pumpoval adrenalin. Boj, který nyní byl v plné proudu, zboural většinu zábran a vaše spojení s kovovými titány začalo být čistější a přirozenější, to vše aniž by jste si to vlastně uvědomovali. Ale nebyl čas jásat nad soulad s vašimi gigantickými partnery. První salva od Benjamina zasvištěla ostře vzduchem a nespočet ran se zakousl hluboko do boku rozzuřené bestie. Salva, která by kovový tank změnila v doutnající cedník, však neměla tak silný účinek, v jaký pilot těžkého Skeriona doufal. Breaker běžel dál a ani další zásahy z Rootových bojových systémů jej v tom nezastavily. V místech všech zásahů však začala tryskat toxicky zelená tekutina. Nebezpečně vypadající spršky dopadaly na zem a nechávaly za sebou spálenou půdu a rozežrané stromky. Pramínky potu tekly po čele snad každému z pilotů, když běsnící Kaiju pokračoval dál. Nikdo z vás si nechtěl ani představit, co by se s vámi mohlo stát, kdyby jste se dostali téhle potvoře na dosah. Naneštěstí pro Mayu, ona si to dlouho představovat nemusela.

Spojení na okamžik zavrávoralo. Možná to bylo tím neskutečným stresem, kterému Maya čelila, možná to bylo pouhou nehodou. Tak jako tak couvající Echo na moment zastavil. Nestál však příliš dlouho, běžící Kaiju se o tom postaral. Vzduchem prolétla tlaková vlna, jak se Titánovo brnění prohnulo a celý kolos se proletěl několik desítek metrů zpět (Echo utrpí 5 poškození). Ráz projel celým strojem, když dopadl na zem. Obr měl jen pár vteřin na oddechnutí, než na něm přistál Breaker a začal neúprosně cvakat nepříjemně velkými čelistmi.
"Pohotovostní režim aktivován. Jsem s tebou Pilote." zabzučelo mezi mnoho dalšími upozornění směrem k polonepřítomné Maye. Ta jakoby byla po nárazu vyražena z vlastního těla. Černo před očima, všudypřítomný tupý hluk... Zpátky do vědomí jej naštěstí vtáhl varovný hlas pomocného AI. To se mezitím urputně snažilo bránit se smrtelnému sevření čelistí, ale bez duší přítomného Pilota to byla bitva bez jakékoliv vidiny vítězství. (Maya hod na mobilitu)

Skerion a Root viděli, jak dopadl Echo Danger a jak zoufale se brání před ohromným trhačem v podobě zraněného Kaiju. Zelená krev kapala na promáčklé pláty a pomalu se prožírala dovnitř. Skerion byl příliš daleko, aby se dostal do kontaktní blízkosti, ale měl docela čistou mušku, zaměřovací systémy ukazovali šanci na zásah Echo menší než pět procent. Root na druhou stranu se svojí bojovou rychlostí měl možnost se dostat Breakerovi na kobylku a setnout ho pěkně zblízka. Avšak další zranění by způsobil jen větší proudy toxické kapaliny, která by si brzy mohla provrtat cestu i skrz ochranné plátování Echo Danger.

Root konečně zachytil pomocí svých skenerů signál blížícího se Titána. Nejednalo se o Phantom ani Reclaimer, signál však svědčil o tom, že to není ani jednotka IMC. Jednalo se o typ Striker a blížil se rychlostí, která vám dával ještě dobrých pár minut vyřešit váš problém s rozhněvaným psíkem.
 
Benjamin Harkness - 18. července 2021 05:35
rsz_29e3efe180eff3b32470ef99ddf19fc349017.jpg

První momenty boje,
Farma"Takže Breaker jo? No na začátek to mohla být menší kunda než tenhle bastard, ale to by jsi Benji chtěl moc."

Kroutím si hlavou, když si rychle pročítám specifikace tohohle zmetka. Střelbu na něj budu muset hodně nechat počítači, protože vypočítat předsazení a správný náměr bude celkem humus. Plus jsem rozhodně nechtěl, aby se dostal na Mayu a seznámil jí se svými čelistmi. Rozhodně bych nechtěl, aby se Echo začal rozpouštět a Maya s ním. Když ten parchant sestřelil sýpku, tak mi uniklo zaúpění. Tohle! Nám rozhodně doma potom omlátí o hlavu, takže musíme prvně vyřešit tohle a potom no to třeba zkusit nějak zflikovat?

Na radarech se objevil další kontakt v podobě mecha. To teď nebyla moje starost a pokud vše proběhne jak má, tak se dá vyřešit později. V hlavě mi sice naběhly nějaké scénáře, které nejsou úplně skvělé, ale teď na ně nebyl čas. Pořádně jsem zaměřil toho bastarda, nechal počítače dělat svoji práci a s uspokojením jsem mačkal spoušť.

"Chcípni a neotravuj!"
 
Maya Lubotzky - 17. července 2021 23:32
mechajea4071.jpg

První momenty boje,
FarmaNepřipadám si jako já. Mohla bych slavit částečný úspěch, že jsem tu potvoru na sebe dokázala nalákat, ale farmáři přišli o sýpku. Vlastně.. mohla bych být sebevíc lidumilná, ale v tuhle chvíli je mi sýpka u prdele. I když to byla součást mise. Zničit toho co nejmíň.

Ještě vstřebávám detailnější informace o Kaiju, které nám nabídla AI, a přitom sleduju, jak se za mnou řítí to monstrum. Proč to nemůže být jednodušší? Chtěla bych zatnout zuby a najednou být co k čemu, ale i s tím vším adrenalinem v krvi jsem z části paralyzovaná strachem. Zmůžu se tak jen na spěšné couvání, přičemž si hlídám, abych nikomu nevlezla do rány, ale připadá mi, že to nemůžu zvládnout.
Mít v týmu někoho, jako já, není zrovna výhra.
Vzchop se. Vzchop se.
“Já ho prostě střelím znovu,“ zahlásím do vysílačky nejistě, protože ať ustoupím kamkoliv, v téhle rychlosti moc šancí na dlouhý úprk nemám. Koutkem oka zahlédnu další signál, ale pro tuhle chvíli ho vynechám a zkontroluji, jestli můžu během ústupu znovu pálit.
 
Brimstone - 27. června 2021 10:57
brimstone26534.jpg

První momenty boje,
FarmaSýpka to odnese a zůstane po ní jenom prach a zbytky zkrouceného plechu, ale svůj účel to splnilo. Odlákali jsme ho dál od farmy.
"Skerion pal!" dám Benjimu rozkaz jakmile má volné palebné pole. "Dostaň toho hajzla na kolena."
"Echo danger udržuj rychlost, hlavně se nenech chytit a dávej pozor na střelbu," připomenu ještě Maye jak tohle psisko nebezpečné. Sama se přesunu víc stranou aby moje projektily neohrozily budovy a případné lidi a pak také vypálím dávku ze své hlavní zbraně. Potřebujeme to ukončit dřív než sem dorazí IMC, které o tuhle legraci také nechce přijít.
Moje projektily však neškodně proletí nad hřbetem pohybujícího se monstra. Nemám tak dobrou pušku jako Skerion a SMG se na tuhle vzdálenost příliš nehodí, ale lepší to zkusit než pak litovat.

Znovu přepnu kanál na vozy sedláků. "Stáhněte se do bezpečí. Pomozte raněným pokud nějaké máte. My se o něj postaráme," řeknu jim co dělat pokud jim to ještě nedošlo. Nepotřebujeme aby se tu zrovna teď motali. Možná je využijeme později jinak, ale právě teď pro ně nemám žádné uplatnění.
Titán co se blíží je ještě docela daleko, ale i tak nechám Root zkoušet senzory zjistit o jaký typ a se jedná jak nebezpečný může být a také ke které straně patří. Bylo by hloupé kdyby to byl James, který nás přišel zkontrolovat a my ho uvítali palbou.
 
Vypravěč - 26. června 2021 13:48
vyprav1_iko9381.jpg

První momenty boje,
Farma


Vaše AI konečně řádně identifikují o jakého Kaiju se jedná. Jelikož jejich výskyt na Harmony není nic nemožného, IMC si zřídilo slušnou databázi všemožných druhů a kategorií Kaiju. A odboj si tu databázi nenápadně vypůjčil. Exemplář, který si s vámi chtěl velmi kontaktně hrát byl jedinec kategorie IV., tedy poměrně slušná výzva. A označení "Breaker" také vypovídalo své. V databázi jste rychle našli, že se jedná o poměrně rychlého Kaiju, jehož obratnost je překvapivá vzhledem k jeho mohutnosti. Další informace, která možná trochu rozhodila Mayu, vám prozradila, že pokud se Breakovi podaří zakousnout do své oběti, enormní síla čelistí a téměř lávové sliny se o pancíře či končetiny postarají velmi snadno.

"Tady Der-il-il-il Bracket, díky Bo-hu-hu-hu, že js-te-te ta-ta-dy-dy..." Ozvalo se obecným kanálem na výzvu Brimstone. Jejich vysílačky pravděpodobně byly silně poškozené, což se ukázalo na přenosu audia. Sensory vašich titánů vyhodnotili, že tři z pěti pozemních vozidel farmářů jsou poškozená nebo zničená, šance na přežití jejich posádek téměř nulové. "Naštěstí" to byly zatím jediné škody, které Breaker farmě způsobil. I když si to nyní štrádoval přímo k farmě.

Rozkazy byly uděleny a tak se vaše trojice titánů dala do pohybu. Skerión našel mírnou vyvýšeninu jen pár kroků nazpět a tak za pár dlouhých vteřin měl svou útočnou pušku zaměřenou na Breakera. Bojové systémy začaly kalkulovat trajektorii běžícího monstra, ale prozatím čekaly na rozkaz ke střelbě. Root společně s Brimstone ustoupil krok či dva zpět a připravil se dát do pohybu, kdyby se cokoliv pokazilo. Třiceti metrový mech vypadal stál v pohotovosti, zatímco jeho sensory ustavičně kontrolovaly stav a přenášely aktuální informace k jeho pilotce. A jeho parťák, trochu nižší a černě zbarvený kolos stočil své tělo a dal se do pohybu, pilotka lehce ve stresu z úkolu, který byl na jejích bedrech. Avšak jakmile se Echo Danger přesunul na místo, které výpočetní systémy uznaly za nejlepší, kolos se zastavil a v pohotovém postavení pozvedl levou paži směrem k běžícímu monstru. Kovové předloktí obnažilo kanón slušné ráže a vzduch protrhl první výstřel proti Breakovi. A věřte tomu nebo ne, pejsek se opravdu obrátil za hozeným míčkem. bohužel, přestože se Maya se snažila, její titán měl jen omezený čas na přesun, než bylo nutné vystřelit a tak se podařilo stočit dráhu Kaiju jen do určité míry. A bohužel jedna ze sýpek zůstala v cestě. Mohutný běs se s malou sýpkou vůbec nepáral, dokonce to vypadalo, že si překážky ani nevšiml. Ubohá budova si srážky s příšerným kolosem všimla, rozletěla se jak domeček z karet. Udělaly jste, co se dalo. Tohle byla prostě přirozená ztráta.

A své překvapivé rychlosti vás Breaker opravdu přesvědčil, když po minutí farmy svůj běh téměř zdvojnásobil. Echo Danger stál prozatím v dostatečné vzdálenosti, ale hrozilo, že pokud se nepohne, Breaker si asi zahraje na beranidlo. Skerión už však měl čistý výhled a nehrozilo, že by nějaká zatoulaná dávka zasáhla farmu. Čas běžel a bylo třeba se rozhodnout. A v tom veškerém chaosu boje jste na skenerech zaznamenaly blížící se signál. Titán.
 
Maya Lubotzky - 25. června 2021 23:16
mechajea4071.jpg

Stále kolem druhé odpoledne,
FarmaRozkazy dostaneme a bude nejlepší se jimi řídit. Jenže bych lhala, kdybych tvrdila, že mi to nenahnalo strach. Sleduji běžící monstrum a vůbec se mi nelíbí představa toho, co se tady za chvíli odehraje – a už vůbec si nejsem jistá, tím, jak to dopadne.
Nechám systém vypočítat nejvhodnější místo na přesun tak, abych odlákala monstrum co možná nejdál od farmy a pokud možno se vyhnula i vozidlům, a vystřelím. Jenže i přes další výpočet, který za mě provede někdo chytřejší, si nejsem vůbec jistá, jestli to bude mít ten správný účinek.
 
Benjamin Harkness - 11. června 2021 06:41
rsz_29e3efe180eff3b32470ef99ddf19fc349017.jpg

Stále kolem druhé odpoledne,
FarmaByl jsem rád, že někdo velí. Upřímně i po tom driáku byla moje hlava dost mimo na to, abych s čistým svědomím mohl velet jiným lidem, i kdybych o to stál. Brim se toho chopila pevně a já jsme zvědavej, co je to za vozidla, která si hrála na myš a veeeeeelkého psa s tím Kaiju. Jestli se ozvou jako vozidla IMC tak se celkem naseru, pač ty zachraňovat fakt nehodlám. No mám tu velkou zbraň a vždycky se dá trefit vedle.

"Dle rozkazu madam!"

Houknu ještě do vysílačky a stočím Skeriona k nejbližším pahorkům, abych se tam mohl pěkně uvelebit a najít si dobrou střeleckou pozici. Na stranu druhou bych se spíše hlásil jako návnada, protože toho vydržím víc, kdyby se něco posralo, ale kdo jsem já, abych se hádal? Vůdce je tu někdo jiný a pokud vše půjde jak má, tak to nebudeme zjišťovat. Mám tu ze všech asi největší zbraň, tak snad to vyřešíme stručně a rychle.
 
Brimstone - 10. června 2021 14:32
brimstone26534.jpg

Stále kolem druhé odpoledne,
FarmaVypustili nás ven a my si to šineme krajinou jako na nějaký výlet. Nemám problémy ovládat Root takže sleduji hlavně jak jsou na tom ti dva se mnou. Na sžití nebylo mnoho času a bojím se, že by to mohlo ještě někde drhnout. Stále mám živě v paměti co se stalo při útěku ze skladu. Kdo ví jakým obtížím budeme čelit nyní. Je potřeba být soustředěný a vědět co dělat. Je zkrátka cítit, že máme málo zkušenosti, tak to doháníme alespoň nadšením a i ten malý kousek než dorazíme k farmě pomůže si víc zvyknout na zátěž, které pilotování představuje.

Když uvidím monstrum před námi jenom si odfrknu. To by mohlo jít. Pokud je tu skutečně jenom jeden. Dál svými senzory zkoumám okolí aby se nám tu něco dalšího neplížilo kolem a nechtělo si na nás pochutnat. Nelze tu však jenom stát a nečině přihlížet, je také potřeba nějaká akce.
Přeladím na obecný komunikační kanál. "Neznámým vozidlům. Tady útočná jednotka Odboje, prosím identifikujte se," vyšlu k nim zprávu. Ráda bych věděla zda to jsou farmáři nebo někdo jiný ať víme jak moc se jim vyhýbat až dojde ke střetu.
A nyní tedy rozkazy. To bude legrace.

"Echo Danger," oslovím Mayu, "přilákej ho na sebe. Vystřel po něm, ale zatím se ho nesnaž zasáhnout. Začni pak obcházet farmu a snaž se ho dostat dál a udržuj si odstup." Uvidíme zda se pejsek rozběhne za hozeným míčkem.
"Skerione, dostaň se výš a zaujmi pozici s dobrým výhledem odkud budeš moci pálit až bude příležitost," dám úkol i Benjimu a já? J8 se stáhnu kousek dozadu a jsem připravená vyběhnout Echo Danger na pomoc pokud bude potřeba, případně hasit tam kde to zrovna začne hořet.
 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2021 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.40890407562256 sekund

na začátek stránky