Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Bystrozoři: Ústředí Praha

Příspěvků: 95
Hraje se Jednou týdně  Vypravěč Zeronin je offlineZeronin
 

Ukončená jeskyně!

DružinaObnovit družinu

družina zatím neexistuje
Bea Kašpar - 13. července 2023 21:31
beakas495.jpg

První ostráFrantišek & Bea
13.9. 2023
Šumava
Celá tahle situace dostane dostávat jiné obrátky, když promluví jezinky. "On jako píchal jezinku?" Vytřeštím oči a otočím se na Lojzu, řeknu to hlasitěji než jsem chtěla. Obrátí se mi žaludek při té myšlence jak to muselo asi vypadat, oklepu se jako bych chtěla ty obrázky z hlavy vytřást. Je na mě znát znechucení, které nepotlačuji. S napětím čekám co z lékouzelníka vypadne a čím nás ještě překvapí. 
Norbert Vodička - 03. července 2023 06:31
received_1136628467026731668.jpeg

Letaxové humoresky


13.9. 2023, Praha - Ministerstvo Kouzel - Kopidlno

Jasmína

Já vím jak ségře znechutit snídani, ale ať mě kopne do zadku testrál jestli kecám! Nic z toho jsem si nevymyslel a vše se stalo. Bylo to jedno opravdu blbé ráno. Takhle jsem mohl jenom sledovat, jak ségra zvrací a čekat, až jí to přejde. Díky tomu, že má vlasy ostříhané na krátko jsem jí je ani nemusel držet. Což je výhoda krátkých vlasů.

"Už jsi ok? Asi napíšu žádost, ať tenhle sajrajt stáhnou. Nevím, jak to někdo může jíst a nepoblejt se."

Zeptám se ségry ve chvíli, kdy z ní už nic nejde. Což je problém, protože bude trošku nerudná.

"V Kopidlnu. Lipová 364. Přemístíme se na náměstí v Kopidlnu a pak už to dojdeme pěšky. Radši se mě chytni, já nás přenesu."

Proč zrovna na náměstí je správná otázka, ale byl to jediný obrázek který jsme našel a který se nemění. Ostatně ulice a podobně jsou jiné pořád, ale málo kdy se něco změní na náměstí. Takže, když se mě ségra chytí, tak se otočím a s prásknutím zmizíme. Možná nás viděl nějaký bezďák, který v parku lil pančovaného Sklepmistra, ale ten na nás tak akorát víte co...

***

Měl jsem velké štěstí, protože jsme se přemístili přesně mezi zaparkovaná auta, která nás zakryla, ale taky jsme měli štěstí, že jsme jim nezaparkovali na střeše. Rozhlédl jsem se kolem a snažil se zorientovat aspoň podle mapy co jsem si našel.

"Pojď. Musíme támhle jak je ta hospoda U Tomáše a pak až k čistírně a tam odbočíme. Štve mě, že to není nějaká extra samota, ale budeme doufat, že se dostaneme dovnitř a potom už to bude jedno, kdyby něco."
 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2024 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.072551965713501 sekund

na začátek stránky