Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Batman: House of Cards

Příspěvků: 22
Hraje se Domluvený termín  Vypravěč Caro-Kann je onlineCaro-Kann
 

Ukončená jeskyně!

DružinaObnovit družinu

družina zatím neexistuje
Sběratel - 03. června 2023 16:17
beznzvu4433.jpg

Strach


Deadshot
Red Hood,,Dobře mladej, pokud teda chceš tančit tohle" řekl Harvey Dent, dívaje se na Red Hooda, a palcem vystřelil minci nahoru. Usmál se.
A než mince dopadla na zem, světla v celém Arkhamu zhasla.

--------------------------------------------------------------------------

odkaz


,,Co se to právě stalo?" hřměl Sběratel, a přecházel po místnosti. ,,Ztratili jsme elektrický proud. Někdo vyřadil rozvod v celé věznici. Jsme slepí, počítače nefungují" ozval se Hugo Strange, který rychle klepal do klávesnice. ,,Batman!" zařval vztekle Sběratel, a bouchnul ohromným hákem do stolu. ,,Musí být už ve věznici. Sežeňte Nigmu, ať odblokuje naše počítače. Okamžitě. Já jdu dovnitř. Vyřídím si to s ním ve věznici osobně" řekl Sběratel. Už se měl k odchodu, když v tom naskočil jediný monitor uprostřed místnosti. Scarecrow, doposud klidně opřený o zeď, se zakuckaně uchechtl. Monitor snímal hlavní halu.----------------------------------------------------------------------------

odkazHlavní hala byla plná vězňů. Ti se ale neprali, ale naopak, ozbrojovali se. Organizovaně. ,,Noste sem všechno ze zbrojnice" zahřměl Bane, suverénně největší muž široko daleko. Ruce měl od krve. Doslova. Nebylo složité si domyslet, jak si získal respekt. ,,Poté se vydáme k Poison Ivy" zahřměl následně. ,,Pokud nás někdo dostane ven, je to ona". Vězni jen vyjukaně přikyvovali. Jiní se zlověstně usmívali. Bylo to právě v ten moment, kdy k Baneovým nohám donesli velitele stráží. Byl zbitý, a opuchlý. Ale při vědomí. Bane se k němu sklonil.
,,Pane veliteli" zeptal se jej přerývaným vlasem. ,,Jakpak se k slečně Ivy dostaneme? Jistě mi to řeknete. Jste rozumný muž" řekl Bane, a položil prostě svojí ruku na rameno velitele. Byla téměř stejně velká jako jeho hlava. ,,Nebo snad chcete, abych Vám vyrval páteř?" zeptal se Bane klidným, slušným tónem. Jakoby to bylo něco běžného, co dělat nechce. Otravná část práce.

,,Já..." zakuckal se muž, a v tu chvíli světla zhasla.

Bane zvedl oči, a začal se rozhlížet po stropě. ,,Co to sakra?" zavolal jeden z vězňů. ,,Něco tam nahoře je!" zavolal další. A skutečně, s rychlým zašuměním se cosi pohybovalo po stropě. Velkou rychlostí.
,,Palte kurva! Palte!" Vězni začali panikařit, zatímco Bane stál ledově klidný. Štěkání samopalů lemovalo halu, a světlo střelby osvětlovalo místnost. Hrozba byla neznámá. Jako stín. ,,KURVA!" vyjekl jeden z vězňů, zatímco zmizel do tmy.
,,Bože, do prdele, neeee!" vyjekl další a zmizel se štěkáním samopalu pryč.

,,Je tady" řekl Bane, zatímco se místností ozývalo syčení. Bane přimhouřil oči. ,,Nemějte strach vy hlupáci. Batman je slabý. Vždyť ani nezabijí" dodal následně hromovým hlasem. Uvědomil si ale, že ho určitým způsobem pálí v puse. A v očích. Bane byl cvičený zabiják. Poznal, když s jeho tělem, které tolik budoval, něco není v pořádku. Cítil, jak se mu stahuje hrdlo. Ale proč? Cítil zápach. Podivný zápach. Nějaký plyn? pomyslel si. Sledoval, jak vězni kolem něj přímo šílí. Křičí, močí, a kálejí se strachy, utíkajíc z místnosti. ,,CO TO K SAKRU JE?" zařval Bane, a začal se rozmáchavat kolem sebe. Připadal si jako slepý. Ne, byl přesvědčený o tom, že je slepý. Znovu jako v té díře. Znovu je slabý. Znovu nedokáže nic, jenom hledět na světlo nad sebou. Ale tady už žádné světlo není. Je sám. Všichni kolem něj ho chtějí zničit.
,,Já nevidím! Zatraceně! Já nevidím! Kde to jsem?" zařval Bane frustrovaně.

,,V pekle" ozvalo se ze tmy, zatímco z ní vyskočil ne člověk, ale démon v lidské podobě. A vzal si Banea i jeho skupinu sebou.

------------------------------------------------------------

,,CHACHACHACHA" smál se Scarecrow na celé kolo, sledujíc monitor, což znejistilo všechny ostatní v kanceláři Huga Strange. Scarecrow byla velmi nepředvídatelná osobnost. ,,Je dobrý. Je opravdu dobrý!" řekl s téměř dětským nadšením. ,,Použil samozřejmě starší recept, ale přesto, s takovou efektivitou!" zavolal pobaveně.

,,Už jsi se dosmál Scarecrowe? Máme tu totiž práci. Za mnou" řekl Sběratel. A Scarecrow se s jedním posledním zachechtnutím za ním vydal.

------------------------------------------------------------

Ztráta světla způsobila chaos v uličce, ve které byla Harley Quinn, Red Hood, Deadshot, a Two-Face. A dala vězňům šanci proti Red Hoodovi. Ten sice vypálil do tmy, ale trefil pouze Harveyho Denta. (37%) Vzhledem ke tmě nebylo jasné, kam přesně zasáhl, ale Dentův hlasitý skřek to potvrzoval. Dent ovšem nehodlal odejít bez boje. ,,Zkurvenej mladej zázrak!" zařval vztekle, zatímco šlápl na minci, která dopadla černou barvou nahoru. ,,Vymlátím z tebe duši jako Joker!" zařval následně a vrhnul se vpřed ve tmě. Red Hood sice stačil zapnout noční vidění, ale Dent mu zároveň stačil ocelovou tyčí vyrazit zbraň z ruky (54%). Ta navíc přistála k nohoum Deadshota (92%). ,,Sejmi ho Lawtone!" zařval Dent, zatímco se ze všech sil snažil přetahovat s Red Hoodem o jeho druhou ruku s pistolí. Díval se přitom přímo na Red Hooda. Zdálo se, že je velmi bledý. Ať už ho Red Hood trefil kamkoliv, někam to bylo, a jeho tělo postupně přecházelo do šoku. Na druhou stranu, zraněná zvířata jsou nejnebezpečnější.

 
Red Hood - 28. května 2023 17:29
jasontoddfirstlookscaled3375.jpg

Hnus a hnus...
Arkhamská věznice - ve sra*kách

ObrázekPravda, měl jsem za zadkem nasraného mutanta, ale jak zmerčil jsem stopy, bylo to jako když prostě něco přepne..
V tu chvíli jsem naprosto všechno vytěsnil ze své hlavy a to bych klidně mohl mít i hlaveň u ní a bylo by mi to naprosto jedno, protože jakmile najdu stopu vedoucí třeba jen k jednomu z těch šašků, je to jako by svět kolem přestal existovat.
A sledovat tuhle stopu bylo jednodušší než bych si kdy představoval. Zřejmě nečekala, že v kanálu narazí na mě..
A i když bylo tu jisté poškození, tak i tak podařilo se mi napojit na ´rodinný´ kanál, abych věděl jak daleko Netopejrovci vlastně jsou. Barbie se činila a brzo navazovali další.. další Zázračný kluk, kterého jak štěně Bruce našel na ulici a pan Dokonalý Kokot.. a samozřejmě by se to neobešlo bez Jeho dozoru.. cirkus tak mohl začít..
Jo, nejenom ten jejich, protože jsem našel místo, kudy bych se mohl dostat dále..

A tahle nevábná cesta dovede mě nakonec ku poněkud sladkému cíli.
Zdrhače, který chtěli využít situace a přičuchnout k svobodě. Jakmile jsem zahlédl prvního z nich, okamžitě jsem namířil svoje zbraně jejich směrem. Z téhle vzdálenosti, je asi velmi malá pravděpodobnost toho, že bych se netrefil.. i když ono je jenom málo co co bych nedokázal trefit..
"Seru ti na náhody.. Tady není žádná možnost volby... kromě té, že odejdete s kulkou.. vlastně, neodejtede.." namítl jsem.
 
Floyd "Deadshot" Lawton - 21. května 2023 01:34
snmekobrazovky202303212043527763.jpg

Výstřední společnost

[/b][/u]


Arkhamská věznice - standardní mužská sekce (severozápadní křídlo)
Arkhamský ostrov
22:55
Gotham
Harley Quinn a Red Hood


Znáte ten pocit, když se plazíte o svůj život k nejbližší trubce, když v tom za vámi přiběhne totálně cákla slečna s jehlou v ruce a problémy, které bych fakt (ne)chtěl mít? Ne? No pak můžete mluvit o neskutečné smůle. Jaká je totiž pravděpodobnost, že v situaci, kdy vám jde o kejhák, budete nevěřícně čumět na Harley Quinn, která ještě k tomu vylezla ze záchodové mísy patřící tomu největšímu špekounovi této věznice? Každopádně...
"Moment, kotě..." Škrábu se urychleně na nohy s trubkou v ruce, jen abych předvedl, že kdybych nebyl nejlepší zabiják, byl bych pravděpodobně ještě lepší neurochirurg. PRÁSK! "Tomu říkám rozsáhla lobotomie, hahah!" Vycením na toho sráče zuby a už jen koukám, jak se kácí k zemi.

Pád 10 z 10, ale konec srandy. "Tak, cože si..." Ještě ani nedopovím otázku a z hajzlu vyleze další podivín, kterého si ovšem nejsem schopen nikam zařadit."Tvůj kamarád?" Dotážu se Harley, ovšem pro jistotu si připravím pálku. Jestli to je její parťák, tak je to nahovno. Dalšího šílence, abych pohledával. Jestli to ale parťák není. Pak je to kolosální a navíc nespláchnutelný průser. Zabijáka poznám na první pohled a tenhle má hodně hezkou výbavičku, ačkoliv na můj vkus krapet přitroublou. Co s nim? Doběhnout k němu nestihnu. Mrsknout po něm tyč je asi zbytečné. Hm... Možná bych mohl Harley použít jako štít. Nah, za ty problémy s jejím šamstrem to nestojí. To se raději nechám provrtat tímhle maníkem. Inu nezbývá než jen pozorovat každý pohyb a doufat, že zareaguji dříve.

Pokud by tedy napjatou momentku nepřerušil schizoidní Two-Face. Budiž menším uklidňujícím prvkem, že jej nepoznává ani Dent, který se po Gothamu pohybuje jako doma a zná každého sráče, který spadá do kolonky -Nutno zabít-. Navíc Červenka v botách od hoven by nás už pravděpodobně zabil, kdyby chtěl. Takže tu je kvůli Batmanovi. Někdo tady plánuje fakt pořádný mejdan, když se zvou i neznámí nýmandi z venku...
"Noo... Nevím jak vy, ale já nyní určitě volím Harveyho Denta." Podívám se s úsměvem na oba své společníky. Na jejich místě volím stejně, ale je to na nich.


 
Sběratel - 06. května 2023 15:52
beznzvu4433.jpg

Setkání v blázinci


Arkhamská věznice - standardní mužská sekce (severozápadní křídlo)
Arkhamský ostrov
22:55
Gotham
Harley Quinn, Deadshot, Red Hood

Doprovodná hudba

,,AAAAAARRGH" řve obrovský Rus bolestí, zatímco zápasí s Deadshotem, který mu rve prsty do očí. Daří se mu je tam jakžtakž mít, ale Rusovi se zároveň daří se jakžtakž bránit (54%), stačí to ale na povolení stisku. Rus se dezorientovaně začne potácet, zatímco Deadshot se plazí k trubce. Harley, protože je to Harley, se Deadshota začne ptát na Jokera. Ten má ale jiné starosti.
,,KURVA JÁ NIC NEVIDÍM! KDE JSI TY SRÁČI!" řve Rus, který se instinktivně chytá za oči a zároveň zuřivě chmatá kolem sebe. Deadshot mezitím uchopí tyč. ,,Ty sráč..." řekne Rus, ale už to nestihne dokončit, neboť hlasité PRASK lemuje chodbu, zatímco kovová tyč skončí uvnitř jeho hlavy. (47%) Holt Deadshot když se rozpřáhne, tak má sílu.
Vaše problémy ale nekončí, a nejde jenom o to si vyjasnit, kde všem v tomhle chaosu je aktuálně Joker.

Ve chvíli, kdy se po sobě navzájem konečně podíváte, a Deadshot má šanci odpovědět, vyleze ze stejné cely jako předtím Harley podobně zaprasený Red Hood.------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mezitím ve stokách

Zatímco si ty dvě hrdličky nahoře vyjasňovali svůj vztah s ostatními vězni, Red Hood se brodit v hovnech, splaškách, a dalších věcech zatímco sledoval stopu Harley Quinn. A ta byla ještě horká. Jak to věděl? Čidla. Byla rozhoukaná úplně po celém kanále. Když přišlo na klauna a jeho poskoky, neznal Red Hood bratra. Na frekvenci rodiny se mu podařilo napojit poměrně snadno i přes poškození helmy. (36%)

,,B, D, a RR. Podařilo se mi lokalizovat zdroj toho videa, doposud ale nevidím na sonarech žádnou emitující radiaci. Zdá se, že náš maskovaný terorista je v kanceláři ředitele Huga Strange. Nebo je tam alespoň jeho počítač. Nicméně ta bomba musí být dobře skrytá" To byla Batwoman. Zdálo se, že Babs používá svoje hackerské schopnosti na plno.

,,Víme kolik vězňů se už dostalo ven? Z letadla se zdá, že hoří hlavně standardní mužská a ženská sekce..." Red Robin, tvoje náhrada. Toho jsi ultra nemusel.
,,Žádný vězeň zatím neopustil ostrov. GCPD celý ostrov hlídkuje loděmi, všichni se ale obávají bomby a Poison Ivy. Zdá se ale, že její cela je zatím bezpečně zajištěná. Bude potřeba, aby to tak někdo udržel

,,Já to udělám" řekl Nightwing.

,,Ne, N. K cele Poison Ivy se vůbec nepřibližuj. Celý komplex je dle mého designu. Ivy a kdokoliv by jí chtěl pustit by musely překonat X-úrovní umělé inteligence, na kterou její feromony nestačí. Nesmí přijít do kontaktu s biologickým materiálem"

Tohle byl velký šéf.
Na chvilku přestaneš poslouchat, když si všimneš díry ve stropě , která vedla na něčí toaletu. Zdálo se, že tudy musela Quinn vylézt.

To, že uvidíš jí, a Floyda Lawsona, přímo před sebou, bys nečekal. Také tě může zarazit nápis Jsem splách psaný rtěnkou na zdi.

Najednou jste tu všichni tři. Red Hood má kompletně své vybavení, zatímco vězni mají jehlu a tyč. Nevyrovnané šance.

,,Nevím na co tady navzájem čumíte..." ozve se náhle na chodbě. ,,Ale navrhuju tohle. Pojďte s námi kurva pro zbraně, nebo nám jděte z cesty"

Harvey Dent. Two-Face. Celý od krve, ale jinak téměř nepoškozený, se právě objevil na chodbě. V ruce držel minci.

,,A nenuťte mě, abych si vybral. Protože náhoda...umí být nepředvídatelná"

Harvey Dent

 
Harley Quinn - 02. května 2023 21:47
e246b771c94758d5584690370769ae74_optimized8002.jpg

Setkání


Píšu svůj vzkaz na stěnu, když v tom mě neomaleně vyruší nějaký vězeň, který si usmyslel napálit to do stěny. Co si o sobě sakra myslí, když mě vyrušuje od práce? Chystala jsem se pokračovat ve psaní a toho neomalence si nesvšímat, ale potom to do skla napálí další nevichovaný mucík a tentokrát je to zajímavější, protože vězni vyletělo oko z hlavy, bylo by zajímavé mu ho zkusit narvat zpátky do oční jamky, třeba se zregeneruje. A třeba mu vybodnu druhé oko tou nechutnou injekcí co byla v kanále. Každopádně se chci podívat, co se venku sakra děje a taky pořád musím najít Jokera. Vidím jak tam Deathshot škrtí nějaký roztomilý medvídek. Ale pak ten přisprostlý hajzl zařve překvapením, že mě tady vidí, jako by to bylo něco neobvyklého, že hledám svého koblížka. A v tu chvíli mám chuť si tu injekcí vyzkoušet na něm. Deathshot to však vyřeší za mě, když méďovi nacpe prsty do očí, taky je to možnost. Koukám se jak se Deathshot plazí jak nějakej červ po podlaze k tyčce co vypadla méďovi a napadne mě, že by mohl možná vědět, o tom kde je Joker. A tak počkám až si vezme tyčku a s injekcí v jedné a rtěnkou v druhé ruce si to k němu nakráčím. " Čauky Deathshote, brouku nevíš kde je Joker? Hledám ho tu. " A přehnaně mile se na něj usměju. Buďto můžu být milá, anebo ne, uvidíme podle toho jak odpoví.
 
Floyd "Deadshot" Lawton - 24. dubna 2023 22:54
snmekobrazovky202303212043527763.jpg

Another one bites the dust

Arkhamská věznice - standardní mužská sekce (severozápadní křídlo)
Arkhamský ostrov
22:50
Gotham
Šílená zmije ze záchodu


Procházím blokem a pozoruji jak se morduje, utíká, ničí a pravděpodobně i znásilňuje bez mýdla. Vážně to připomíná v mnohém takový obchoďák s akcí Black Friday těsně po otevření, vyjma tedy samozřejmě naprosto razantního rozdílu v podobě nehrající generické hudby v pozadí. Je to tedy přesně ten důvod, proč jsem se chtěl dostat z mého vězení s předstihem. Chaos šířící se jako lesní požár je fajn, ale ne když jste přímo ve středu jeho dění. Potom totiž taková naprosto bezproblémová cesta pro zbraně končí přerostlým Rusem, který z vás chce udělat boxovací pytel. "Ehm, dotaz... Sejmul jsem prezidenta USA, nedělá to z nás kámoše?" Nasraný socialistický kukuč značící znárodnění mé prdele zcela zjevně říká, že žádní bff nebudeme. Překvapivé... Člověk by řekl, že to je takový jejich národní vlhký sen, ale zjevně jsem to zaměnil za zabití všech amíků. Bohužel nepočítal s tím, že jsem z jedné osminy Mexikánec, který vyjebává se vším, co se nachází za hranicí.
Než tedy méďa z matičky Rusi vůbec stihne napřáhnout svoji tlapu, už jsem dávno stihl učinit autogram přímo do jeho mozku.
Pro náhle zesnulého debžota, El Deadshot. Olé!
"Ohoh, no doprdele! Vidíš to taky?" Čumím chvíli na propisku, ve které je zaseklé oko toho Rusa, než si uvědomím, že se ptám zbytečně. "Nemusíš odpo..." Slovo nedořeknu, páč mě přeruší nějaký pablb i s kamarády, kteří na nic nečekají a ihned jdou na věc. "A kurva."

No tak pojďte! Nadopovaný adrenalinem uhnu prvnímu sráči s trubkou, který jen tak tak minul moji hlavu. Druhý je už ale o něco přesnější a zasáhne ruce, které jsem ihned po úhybu dal do bloku, abych odrazil právě onen úder. I tak to ale bolí jak kráva a rána mě prakticky odpálkuje k třetímu mizerovi, jehož rána pěstí už zcela bezchybně najde svůj cíl a zasáhne mě tvrdým hákem do tváře. Naneštěstí pro ně se ale nejednalo o žádný rozhodující zásah. Nyní jsem na řadě já a co si budeme, jsem docela nasraný... První pán na holení je právě ten, který uštědřil ránu jako poslední. Mířím zcela účelově na solar, který téměř vůbec nekryje, hned na to míří další rána do krku. Tyto dva rychlé údery zapříčinily to, že se mi prakticky ihned ohnul do pozice přímo ideální pro kop do té jeho nevymáchané držky. Uspokojivé zapraskání jeho čelisti značí úspěšné zpacifikování. Naneštěstí druhý cápek nečeká a tyčí mě pořádně majzne do zad, že mi i vyrazí dech. Ale mrtvý nejsem a i přes bolestivé obtíže zvládnu uhnout následující ráně, která opět mířila na moji hlavu. K třetímu švihnutí se ale už nedostal, neboť když se zkusil rozmáchnout pohotově jsem k němu přiskočil a tyč, v tu chvíli za jeho hlavou, sebral. Nyní jsem pánem tyče já a následovala jedna pořádná rána po té jeho makovici, se kterou odletěl za svým bezzubým kamarádem. To jsou dva zmrzačení čunící ze tří. Ten třetí je, stejně jako v té pohádce, ta nejvychcanější svině a ponaučil se z obou případů, neboť zatímco jsem se s nimi sral, on pozoroval a vyčkával na správnou chvíli, aby mi skočil za záda a začal mě s moji nově získanou trubkou škrtit. "Naser si!" Jediné co dokážu přiškrcený říct na svoji obhajobu. Až nyní se jako naschvál začaly projevovat zranění v podobě nedostatku vzduchu, který jsem v omezené míře stihl nadýchat po onom vyraženém dechu a samozřejmě to jde i ruku v ruce s menší dezorientací po úderu do ksichtu. Jindy zanedbatelná zranění, jsou nyní docela ohrožující přítěží. Jinými slovy... To vypadá kurva bledě.

A tím nemyslím bledě bílou Harley, která vylezla z hazlu jak nějaká australská havěť. Nicméně tahle nevšední podívaná překvapí i mého škrtiče a jedná se o ideální chvíli dostat se z této nevýhodné situace. V první chvíli mě napadlo využít propisku, ovšem v zápalu boje jsem ji asi upustil. Zdá se tedy, že budu muset krapet ušpiniti ruce. Na nic nečekám a palce mu zabořím do očí. Pěkně nechutná a barbarská věc i na mě, ale jde tady o přežití. Když mě konečně pustí nezvládnu se udržet na nohou a padám k zemi lapajíc po dechu. Rozhodně se tam ale bezmocně neválím, téměř ihned se snažím doplazit k nepříliš vzdálené tyči, která upadla nyní již bezzubému maníkovi, když jsem ho odkopnul.

Obrázek
 
Red Hood - 23. dubna 2023 17:37
jasontoddfirstlookscaled3375.jpg

Takový.. běžný večer..
Pláže Arkhamského ostrova - kanalizace

Obrázek"Notak.. povol!"
Při odmontovávání víka kanalizace jsem začal uvažovat nad svojí situací.. uvažovat? Néé, to moc bolí.. možná ale mnohem méně, než případné kulky, které vrazí do těla, protože kdybych to udělal, kdybych skutečně začal přemýšlet a né místo toho prostě okamžikově reagovat, možná bych se teď nemusel dobívat do království sraček!!
Kurva fix..
Naštěstí to víko stačí jenom urvat, což taky není žádná výhra, protože to znamenalo, že to nepůjde zase zavřít a ten sráč se může dostat za mnou dovnitř. No, ať žije království sraček a jeho nynější král.. jenže, než ještě vlezu dovnitř, nedám tomuhle pošahanci jenom tak jednoduchý cíl. Sáhnul jsem po svých zbraních a ukázal mu, že tak úplně sedící kachna nejsem.
Jenže.. k mému překvapení, kdy nestačil jsem se divit ani prdelí, si z toho příliš nic moc nedělal. To je ten sráč jako nějaký Ironman nebo co jako?
Další chvíle nějak věci seběhli se příliš rychle.. v jednu chvíli zaslechl jsem výstřel z jeho strany a ve druhé, válel jsem se v kanálu samotném.
Ten hnusák mě vážně střelil?!!
Gosh.. a ještě k tomu odvedl mizernou práci, protože tu ještě stále jsem.. jo, žil jsem ale to stále znamenalo, že jsem tu lovná zvěř a lovec je zřejmě blízko. A tak, i se silně dunící hlavou jsem se stejně donutil abych unikal více tomuhle šílenci z jeho dosahu.
Helma to přežila.. zatím i když UI na mě řvalo ´poškozeno´, ale stále držela. Měl jsem tu výhodu domácího hřiště, ale i tak jsem hrál stále na tenkým ledu. Jak mám zastavit vlastně tank..? Holýma rukama?
Dostal jsem se zase na křižovatku rozhodnutí, které každé z nich nebylo nic moc.. tedy do okamžiku, než zahlédl jsem něco ve vodě. Barva..?
O kurva.. to nemyslí nikdo vážně.. mám za zadkem lidskej tank a někdo pošle mi přímo před nos šlajsku toho klauna..?!!
Kašlu na toho magora za mnou.. chci hlavu toho klauna.. tedy pocity, které přišli s myšlenkou a vidinou vykonané pomsty mě částečně pohltily a tak, vydal jsem se za bílou stopou.
Stejně jako jsem se pokoušel naladit na kanál/úroveň signálu, který požívala familie.. abych měl představu o tom, jak moc se blíží Netopýr..
 
Sběratel - 14. dubna 2023 13:30
beznzvu4433.jpg

Pohled na plameny, chaos a zkázuUvnitř řídícího střediska Arkhamské věznice maskovaná postava se zájmem sledovala z okna dění ve věznici. Hlasité alarmy, výbuchy, to všechno šlo až sem. Pod zlatavou kovovou maskou lebky se možná skrývaly nějaké emoce, ale nyní je číst nešlo. Hugo Strange se při dalším výbuchu prostě zachvěl.
,,Scarecrowe, máš to?" zeptal se Sběratel, zatímco se masivní hák na jeho ruce zaleskl v měsíčním svitu. Všichni věděli, že se Batman blíží.

Doctor Jonathan Crane už vůbec nevypadal jako člověk. Oděný v cárech, hadrech, s plynovou maskou a jehlicemi na rukou, vypadal...Inu jako příšera. Zhluboka se nadechl, a jeho plynová maska zachrčela.
,,Ano. Je to bezpečně ukryté"
,,Pak tedy začneme naostro" řekl Sběratel a posadil se za masivní dubový stůl Huga Strange. Tomu se přitom skřivil úsměv na rtech. Před Sběratelem byla kamera.

,,Batmane" řekl Sběratel prostě. ,,Anděl tvojí smrti tě čeká, a společně s ním tisíce jeho akolytů" dodá následně. ,,Můžeš bojovat, ale nemůžeš vyhrát. Neboť uvnitř pevnosti neplatí žádné čisté triky, jenom špinavé bomby. A v Gothamu je jedna, která na tebe čeká" Sběratel se následně předkloní. ,,Občané, toto není Vaše válka. Chcete-li utéct, utečte. Chcete-li bojovat, bojujte. Chcete-li zemřít...Inu" řekne Sběratel a předkloní se a vyjeví masivní hák na stůl před sebou. ,,Přijďte"

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kopnutí do vosího hnízda


Pláže Arkhamského ostrova - kanalizace
22:50
Gotham
Red Hood


Nezbývá ti příliš času na nějaká velká rozhodnutí. A proto jsi začal s odmontováváním otvoru kanalizace, kde jsi se domníval, že budeš mít největší šanci. Samozřejmě nyní byla situace úplně jiná, než když jsi přišel. Kopnul jsi do vosího hnízda, kulky svištěly, a zdá se, že jsi pořádně nasral meta-člověka, kterého možná ani nepůjde vůbec zabít. No, v jistém smyslu prostě další pondělí.
Otvor kanalizace je zrezlý, a nakonec ti nezbývá, než ho prostě zkusit vyrvat ven. Nemáš čas na to se tu teď pachtit s nějakými šrouby. Chceš ustoupit dovnitř, ale přesto se rozhodneš ještě zůstat a otočit se na běžícího Deathstroka, s cílem na něj začít pálit, jestli se přiblíží.
No, Deathstroke se přibližuje neustále a zřejmě si z tvé zbraně vůbec nic nedělá. Sice se do něj trefuješ, ale zdá se, že ho to maximálně zpomaluje. (68% - Hod PJe) Transportér mezitím, zřejmě intuitivně, začne pálit kulometem po tvé lodi, aby ti zkrátka znemožnil jí použít později. Deathstroke po tobě navíc rovnou začne střílet ze své útočné pušky, a trefí přímo tvojí helmu hned dvakrát za sebou (89% - Hod PJe), což tě tedy nezabije, ale strazí tě to do kanálu. Naštěstí nejsi žádný netrénovaný posera, a tak začneš rychle kanálem ustupovat zpátky. Je tu vlhko, zápach. Musíš se brodit v nečem, o čem chceš věřit, že je voda, ale intuitivně víš, že to voda není. Tunel je úzký, ale tmavý. Podaří se ti vylézt do širší křižovatky, kde tě Deathstrokovy kulky minou. (45%) Tvoje helma je poškozená, tudíž některé její systémy nejspíše nebudou fungovat správně. Zrovna ty ale znáš zdejší podmínky nejspíše lépe, než tvůj nepřítel. A jedna z výhod jsou čidla. Zatímco ty jsi se už v minulosti naučil je obejít, Deathstroke by je měl spustit, díky čemuž bys měl vědět, že se blíží a jakým směrem. Tunely, které jsi měl kolem sebe, vedly téměř všude. Primární spojení bylo s ženskou sekcí po tvojí levici a s mužskou po tvojí pravici. Dále se dalo ale poměrně dobře dostat i do výzkumné stanice Poison Ivy, či do ještě vzdálenějších částí, jakými byla samotka, či nemocnice. Povšimneš si navíc nečeho zvláštního. Vždycky jsi byl zaměřený na detaily.
Z tunelu vedoucího do mužské sekce plave voda zabaverná do bíla. Jako kdyby jí prolézal někdo, kdo používá hodně makeupu bílé barvy. Znáš jenom jednoho takového člověka. Harley Quinn, která se tak chtěla přiblížit Jokerovi, který sám byl vybělený z chemikálií. To znamenalo, že tady byla, a šla do mužské sekce. Nebylo těžké dát si dvě a dvě dohromady proč.-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nečekané setkání


Arkhamská věznice - standardní mužská sekce (severozápadní křídlo)
Arkhamský ostrov
22:50
Gotham

Deadshot, Harley Quinn


♫♫♫


Deadshot se jako svobodný pták procházel po chodbě věznice v ruce svírající propisku. Směr cesty byl jasný. Zbrojice stráží. Houkající rudá světla kolem něj, řev vězňů, rvačky, bitky, to byly věci na které byl zvyklý. Na chodbě neviděl žádné stráže, ale viděl spoustu vězňů, kteří se rozhodli si ze všeho nejdříve vyřídit účty, nebo zdrhnout. Trvá asi 10 sekund, než se na Deadshota vrhne první vězeň, masivní rus, který se jmenuje myslím Dimitry. Není zcela zřejmé, zda jde o nějakou osobní vendettu, nebo se mu prostě připletl do cesty. (35%) Rus ovšem nečekal, že nejlepší zabiják světa bude...Inu, nejlepší zabiják světa, který ho dvěma pohyby pošle k zemi s propiskou v oku, kterou z něj zase vyškubne. Chudák Dimitry. Následovali ale další. Byli tři, a bůh ví kde vzali tyče. ,,Ty čuráku!" zařval jeden z nich, a vrhnul se na Deadshota.

To Harley Quinn vylezla doslova ze záchoda ve zcela prázdné cele, a rozvnou se dala do malování humorných vzkazů rtěnkou. Bylo zkrátka v její nátuře, aby i v těžkých chvílích si z celé věci udělala legraci. Umyvadlo se - vzhledem k tomu, odkud vylezla - taky hodí. Prosté šílené psychopatky malující rtěnkou si nikdo nevšímal, zatímco se na chodbě řezali vězni. Slyšela křik, bolest, a další věc. Někde vedle bude asi sténat i Harvey Dent, pokud tedy své oponenty nepřepere. Inu, uvidíme.

Zrovna když byla Harley zhruba u písmene ,,n" ve slově ,,spláchnutá" doslova přiletěl na neprůstřelné sklo vězeň, kterého někdo nakopnul, tak tvrdě, že mu vyrazil zuby. Dotyčný začal křičet a z pusy mu tekla krev (35% - Hod PJ) . Následně přiletěl další, který dostal tyčí tak tvrdě, že mu vyletělo oko z hlavy. (19% - Hod PJ). Harley Quinn zvědavě nakoukla ven, jen aby viděla Deadshota, jak zatím neúspěšně zápasí s třetím vězněm, který ho chytne tyčí pod krkem a začne škrtit (91%). ,,To byli moji kámoši ty zmrde!" zavolá vězeň, který přepadne Deadshota zezadu.

Pro Deadshota, který tak snadno vyřídil další dva vězně, je to, že ho někdo škrtí, samozřejmě nepříjemné. Ale o to nepříjemnější je pro něj vidět z nějakého důvodu se zde vynořující Harley Quinn, kompletně od splašků, která vykoukne z cely a vidí, jak je škrcen. Ne, tohle nebyla halucinace. Z nich dvou byl Deadshot rozhodně ten normální. Zdá se, že to rozhodí i muže, který tě škrtí.

,,Do prdele! Harley Quinn!" zavolá. To se jeví pro Deadshota jako vhodná příležitost k protiútoku. Muž je silnější než on, ale doposud mu nedokázal zpacifikovat ruce. Drží mu tyč pod krkem, a snaží se ho uškrtit. Na to, že mu pomůže Harley Quinn, samozřejmě nemůže jednoznačně spoléhat. Koneckonců...byla šílená.

 
Harley Quinn - 11. dubna 2023 21:37
e246b771c94758d5584690370769ae74_optimized8002.jpg

Už jdu můj koblížku!


Z toho zápachu je mi opravdu na zvracení. Smrdí to tady jako v... jako v kanále. Ještě jé všemu jsem teď šahla na jakousi chcíplou myš. Vezmu její mrtvolu a hodím s ní o stěnu kanálu. Žádná blbá krysa mi v mojí cestě překážet nebude. Jdu za Jokerem, za svím jediným a jedinečným koblížkem a nikdo, ani mrtvá krysa mi nezabrání se k němu dostat. Prudký náraz mě uvnitř kanálu srazí k zemi. Možná je už Joker venku a nebo ten co zabil Larryho. Kdo ví, každopádně mě to od mého plánu rozhodně nezastaví. A teď je pro změnu rudý poplach. Barvičky jenom barvičky, nic víc to pro mě není. Dříve dříve než mi poprvé glasa v mé hlavě zašeptaly do ucha, dříve nez jsem se stala sama sebou jsem věděla, co tyto barvičky znamenají, ale teď už si to nepamatuji. Zhnuseně si vytáhnu jehlu z ruky, ale nezávidím ji, může se ještě hodit a kdo ví, třeba si na ní nabodnu něčí oko, jako marschmallow na opékací vidličku. Pokračovala jsem dál a nechala jsem vězně jejich osudu, mám teď důležitější věci na práci. Rozhodla jsem se, že udělám malý vtípek a vylezu u někoho v cele, vybrala jsem si hned tu vedlejší od té, v které se prali. Schválně komu vylezu ze záchodu. Než ale vylezu pro jistotu tu nechám další rtěnkový vzkaz. "Jsem spláchnuta obráceně. - H."
 
Red Hood - 11. dubna 2023 17:56
jasontoddfirstlookscaled3375.jpg

To je mi uvítání..
Pláže Arkhamského ostrova

ObrázekJen odjistit a hodit.. tak jednoduché to celé bylo.
Nečekal jsem na výsledek a rovnou bral nohy na ramena, protože výsledek dostaví se za několik málo...

Kaboom..

Samozřejmě, v téhle situaci by se jeden rozhodně neměl otáčet, ááále mě to prostě nedalo. Když jsem se tedy otočil viděl jsem jak plameny zachvátili jedno z těch aut.. sakra.. jenom jedno? To jsem na tom se svojí muškou tak špatně..? Na přemýšlení ale moc času není, protože druhý povoz si tenhle můj útok vzal, tak trochu osobně. Sakra..
Šli teď po mém zadku, ale to bylo to poslední co mě teď v tuhle chvíli zajímalo, protože díky tomu alespoň ty opice místo stráží konečně začali něco dělat a díky humbuku co jsem vyvolal mají alespoň malou noční rozcvičku..

Ovšem ti panáčci nebyly jediní, kdo dneska podstupovali noční rozcvičku..
Kulky lítají všude.. po stranách, nad hlavou. div né mezi těma mýma.. ale zatím byl na straně terén a to, že oni byly obrovský kus kovu a já, prostě člověk.. jenže každá sranda jednou končí a já, nemůžu jim utíkat donekonečna. Byly tu možnosti, ale všechny nahovno.. každá lepší než tak druhá.. samozřejmě ironicky. Šutry ze mě udělají target, to samí i loď, která je ještě horší v tom, že můžou zasáhnout jí a wuhuu, bude jedna obří grilovačka ze mě. Kurva... to poslední co jsem teď potřeboval nebo chtěl, bylo jít do sraček.. je tam úzsko a můžou střílet, ale pořád to je výhoda terénu a rozhodně budu mít raději za zadkem vojáky, než tank.
Nah, tak ať to aspoň za něco stojí.. takže do kanálu tedy..
Než se tam ale stačím vůbec nacpat, všimnu si něčeho jiného.. někoho jiného... kurva co to sakra dopr***e..?!
Teď vážně, kde je Barbie s těmi jejíma počítačema, když jeden tu skutečně potká metačlověka..?!
Metačlověk nebo ne.. to neznamená, že ze sebe nechám udělat cedník.. jestli se přiblíží nebo vystřelí, budu palbu opětovat..
 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2024 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.067536115646362 sekund

na začátek stránky