Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

1 000 000 světelných let

Příspěvků: 1
Hraje se Dvakrát týdně  Vypravěč PimPim je offlinePimPim
 

Ukončená jeskyně!

DružinaObnovit družinu

družina zatím neexistuje
Vypravěč - 09. dubna 2024 21:06
default.jpg

NĚKDE VE VESMÍRULAST HOPE
Populace: 1000
Stav lodi: 100%Temným vesmírem, v hrobovém tichu pluje poslední naděje lidstva. Uvnitř je bolestivé ticho a tma. Dlouhé chodby jsou zahalené ve tmě narušované pravidelným blikáním purpurových světel umístěných na zdech. Palubní můstek řídí autopilot, který nikdy necítí únavu. Na řídících panelech neúnavně svítí důležité tlačítka už více než tři sta let. Už celá staletí nikdo nekráčel chodbami tohohle vesmírného giganta. Všechny kajuty, paluby, haly a místnosti jsou bez života, kromě jedné. V obrovské místnosti pokojně spí přesně tisíc cestujících. A to činí přesně jednu třetinu celé lidské populace v celém vesmíru.

Před tři sta lety byla země zničena kolizí s Marsem. Sluneční gravitace byla narušena jinými vesmírnými událostmi a lidstvo mělo něco málo než jeden rok na únik z planety. Jediné řešení bylo vybudovat Archy. Každá měla zachránit tisíc lidských životů. Arch bylo postaveno pět. Tři se dostali z planety bezpečně, jedna se zřítila z oběžné dráhy a poslední ani nevlétla ze země kvůli nějaké poruše. Tři uniklé vesmírní lodě nesli název Last Hope, Last Chance, Last Humanity. Náš příběh se odehrává na jedné z nich a to Last Hope.

Světla na lodi se najednou rozsvítili, tmu rozsekli a zahnali do kouta. Ticho bylo narušené poplašným alarmem a AI autopilot měl najednou společnost. Loď zasáhlo vesmírné elektromagnetické záření a několik kryopodů bylo narušeno. Spustil se nouzový proces ukončení hibernace. Několik podů se otevřelo a několik lidí se poprvé po staletích nadechlo zatuchlého těžkého vzduchu.
 
 
1
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2024 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.063919067382812 sekund

na začátek stránky