Andor.cz - Dračí doupě online

Verbíři? 

Verbířská kancelář pro Terra Nova - Vlastní cesta

 je offline, naposledy online byl 22. září 2020 14:23asasin 1. úroveň Denně

ass2860.jpg
Aktuálně má jeskyně 4 postavy z 15.
Počet postav, které žádají o přijetí: 4
Vypravěč říká:

Obrázek


Pokud jste sem zavítali jsem jen rád a doufám, že váš zájem neopadne. Nejprve něco na úvod. Tato jeskyně je základově postavena na stejnojmenném seriálu avšak postavy ze seriálu se tu objevovat pokud možno nebudou (určitě ne s identitou jakou měly). Námět je pouze stěžejní, protože děj hodlám ubírat vlastním směrem takže s dějem seriálu nebude mít v podstatě moc společného.

Nyní nějak blíže oč půjde to už víte. Určitě se ale ptáte koho hledám. Tak tedy hledám spolupracující hráče, kteří u jeskyně vydrží a nevzdají ji po týdnu. Nemusí to být každý den hafo příspěvků, ale nějakou přiměřenou aktivitu uvítám. Příspěvky pak aby byl schopný psát pokud možno dle pravidel českého pravopisu (chyby se samozřejmě dají prominout) příspěvek alespoň na 5 řádků lépe více, když to jde. (Přelouskám i texty slovenských kolegů). Dále bych rád hráče pokud možnost staří 18 let minimálně 15. Ale ti co budou pod 18 jen na vlastní nebezpečí, protože se zde může objevit sexualita, brutalita a další věci pro mládež nevhodné. Takže si pak nestěžujte, že jste nebyli varováni.
Co se týče postavy je to čistě na vás každopádně měli byste být postavou, která má nějakou šanci se do programu Terra Nova protlačit, aby vás na expedici vzali, protože to je dost podstatné. Takže si to nějak musíte odůvodnit proč byste měli být vybráni. Životopis snad nemusím ani zmiňovat co je třeba. Charakter, minulost, věk a takové věci však znáte. Bohužel musím oznámit, že úplné nováčky tady nechci tohle není opravdu výuková jeskyně a raději bych hráče, kteří už jsou nějaký pátek na andoru a vědí co a jak. Životopis se nebojte rozepsat (ale zase to nemusí být několik A4 myslete na svého budoucího pje, že to musí být schopen přečíst :D). Při mém přijímání postavy bude životopis dost zásadní zvláště, když budu mít příliš uchazečů. Pokud byste měli nějaké specifické dotazy na postavu nemějte strach obrátit se na mě poštou.
Samozřejmě prosím nezapomeňte nějakou vhodnou ikonu, kde je vidět dobře obličej (skousnu případně i anime, ale byl bych raději za normální realnějšího vzhledu).

Nyní k tomu co vám nabízím já jako PJ. Doufám, že zajímavý příběh, který sám ani nevím kam nakonec povede, protože jej budeme utvářet spolu. Přiměřenou aktivitu, když to půjde a budete aktivní i vy. Své letité zkušenosti hráče a pje (můžete se podívat v jaké kvalitě jsou mé jiné jeskyně). Snad i zaručení, že jeskyně jen tak neskončí pokud jí nenecháte padnout svou neaktivitou a pomůžete mi ji udržet v chodu.

Nejsem neomylný a když bude nějaká nesrovnalost nemějte strach si o tom se mnou promluvit.
Samozřejmě nechci tu žádné megalomany a podobné existence, který si myslí jak jsou nepřemožitelný a kdesi cosi.

V poslední řadě tedy souhrn toho co pro přijetí musíte udělat:
1. Přečíst verbíře
2. Přečíst úvodní příspěvek v jeskyni
3. Přečíst homepage pokud bude dodělaná
4. Mít vypracovanou postavu a životopis

Předem děkuji zájemcům a těším se na vás ve hře :)
 

Současná družina:

 Postava Sgt. Darios Skyer je offline, naposledy online byla 22. září 2020 14:47Sgt. Darios Skyer
 Postava Gregorian Nordward je offline, naposledy online byla 22. září 2020 14:23Gregorian Nordward
 Postava Eleanor Antherwoodová Ph. D je offline, naposledy online byla 22. září 2020 11:21Eleanor Antherwoodová Ph. D
 Postava Cpl. Samantha Dreamfull je offline, naposledy online byla 22. září 2020 14:47Cpl. Samantha Dreamfull
 

ještě nikdo nepožádal o přijetí

 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2020 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.075541973114014 sekund

na začátek stránky