Andor.cz - Dračí doupě online

Verbíři? 

Verbířská kancelář pro Walking Dead

 je onlineasasin 1. úroveň Denně

ass2860.jpg
Aktuálně má jeskyně 2 postavy z 20.
Počet postav, které žádají o přijetí: 27
Vypravěč říká: Takže pokud jste už četli jeskyni pak určitě víte, že se jedná o téma na náměty známého seriálu Walking Dead/Živí mrtví. Avšak zde bych se rád vyhnul známým postavám. A pokud zde budou pak v upravené NCP verzi. Proto prosím buďte při tvorbě postavy kreativní.

Co se týče vaší postavy pochopitelně přijímám jen rasu lidí a povoláním jiné. Chci kvalitní životopis postavy, protože řekněme si to jednoduše čím horší životopis si uděláte tím menší šanci máte se sem dostat a když už se do jeskyně dostanete ti, kdož budou mít horší životopis začnou na tom hůře než jiní.

Co se týče hráčů chci hráče kteří dokáží být aktivní a psát příspěvky alespon na 5 řádků. Vím, vždy to nejde a jsem ochoen to tolerovat ale vše má své meze. Dále bych rád znalost českého jazyka (i se slovenským se nějak vyrovnám). Též bych rád poprosil o hráče nekonfliktní (tím je myšlena hlavně diskuze, ve hře hrajete svou postavu to je na vás).

Nyní něco odemne. Nabídnu vám klasický svět zamořený zombiky s možností pokusit se přežít ať už jakýmkoli způsobem. Máte mnoho možností a je jen na vás jak to zvládnete. Samozřejmě může se stát i že umřete, ale to se dá vyřešit po domluvě novou postavou kdybyste měli zájem pokračovat znovu. Každopádně nečekejte, že se s vámi budu mazlit přece jen jde hlavně o přežití.

Takže pokud máte nějaké dotazy ozvěte se a pokud ne pak se nebojte a vstupte.
Obrázek

PS: VSTUPEM DO JESKYNĚ SOUHLASÍTE S MOŽNOSTÍ VYSTAVENÍ SE BRUTALITÁM, SEXUÁLNĚ ZAMĚŘENÝM VĚCEM, VULGARISMŮM A JINÝM ZA ZÁKONA PŘÍSTUPNÝM VĚCEM PO 18 ROCE ŽIVOTA!
 

Současná družina:

 Postava Jerry Space je offline, naposledy online byla 27. června 2020 20:50Jerry Space
 Postava Aileen Lackland je offline, naposledy online byla 03. července 2020 22:31Aileen Lackland
 

ještě nikdo nepožádal o přijetí

 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2020 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.092490911483765 sekund

na začátek stránky