Andor.cz - Dračí doupě online

Verbíři? 

Verbířská kancelář pro Avatar: Tajemství Pandory

 je offline, naposledy online byl 29. července 2021 10:07asasin 1. úroveň Denně

ass2860.jpg
Aktuálně má jeskyně 3 postavy z 15.
Počet postav, které žádají o přijetí: 6
Vypravěč říká: Takže, jak již někteří asi většina z vás postřehla. Toto dobrodružství se bude odehrávat ve světě Avatara. Ano je to na náměty filmu a hry Jamese Camerona nikoli onoho anime, to je snad vidět (neříkám tím, že ono anime nemám rád).

Nyní k samotné jeskyni. Zasazení do děje vám napoví úvodní příspěvek, který je v jeskyni, ten je v podstatě povinné přečíst.
Dále odpovím hned na dotaz některých, který by jistě přišel. Ne tento děj nebude mít nic společného s filmem ani hrou. Nebudou zde ani známé postavy (ne opravdu nebudou). Tedy žádný Jake a podobné postavy zde nechci vidět. Hodnotím vlastní kreativitu. Toto je úplně jiný a vlastní příběh.

Co se toho, co vám nabízím a požaduji týče. Ti co mne již znají, nebo se mnou hráli jistě vědí, co mohou očekávat a co op nich chci.
Každopádně pro ty, kteří se mnou ještě neměli tu čest tak ve stručnosti:
- Co požaduji: Přiměřenou aktivitu (nehodláme přece měsíce stát), příspěvky alespoň na 10 řádků (5 je fakt nutné vyjímečné minimum, když není, co napsat), kvalitní propracovaný životopis (na základě toho budu předně vybírat postavy do brůža), hezky upravenou a oříznutou ikonu (ne anime zde opravdu ne, ikonu zapadající do světa, pokud se mi nebude zdát nepříjmu vás ale je zde možnost že vám jí pomohu upravit pokud si nebudete vědět rady), nechci tu žádné megalomany a jiné supraborce, nebo konfliktní hráče a už vůbec tu nechci vidět hráče typu dnes začnu zítra skončím. To by snad mohlo pro začátek stačit.

- Co nabízím: Snahu o udržení aktivity, snad pěkný příběh ze světa Pandory, který zde již dlouho nebyl a nikdy dlouho nevydržel, pokudmožno kvalitní příspěvky, tolerantního pje, možnost širokého RP hraní (ač někdy vás nechám házet pro vyhodnocení %), možnost hrát za za obě frakce (RDA i Na´vi), v rámci RDA máte možnost hrát i za Avatara (U takových postav však chci opravdu dobrý životopis, abych věděl, že zvládnou obě své stránky), jinak za obě frakce můžete hrát prakticky kohokoli (prosím však přiměřeně žádné velké leadery tu vidět nechci). Příslušníci RDA prosím taky aby byli pokud možno nováčci, kteří přiletěli s třetí kolonizační vlnou.

V jeskyni obsažen obsah 18+ berte prosím na vědomí.


Pro tuto chvíli je verbíř uzavřen a další hráče nepřijímám. (Pokud by měl někdo vážný zájem, nechť mě kontaktuje skrze andorskou poštu.)

Asasin
 

Současná družina:

 Postava Ani´ka je offline, naposledy online byla 29. července 2021 8:55Ani´ka
 Postava Zi´arthe je offline, naposledy online byla 29. července 2021 9:06Zi´arthe
 Postava Joe Black je offline, naposledy online byla 28. července 2021 23:18Joe Black
 

ještě nikdo nepožádal o přijetí

 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2021 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.07395601272583 sekund

na začátek stránky