Andor.cz - Dračí doupě online

Verbíři? 

Verbířská kancelář pro Děti Noci

 je offline, naposledy online byl 16. června 2024 17:38asasin 1. úroveň Denně

ass2860.jpg
Aktuálně má jeskyně 4 postavy z 20.
Počet postav, které žádají o přijetí: 15
Vypravěč říká: Úvodem:
Pokud jsi přišli až sem nejspíše vás má jeskyně zaujala a za to jsem rád. Každopádně pro ty, kteří by se přehlídli, nebo neměli ještě úplně jasno v tom oč vlastně jde. Jedná se tedy o fantasy jeskyni zasazenou do období středověkého. V prostředí od základů vymyšleném mnou. V tomto světě nazývaném Tarodar se bude odvíjet děj, který se bude ovíjet okolo Vlkodlaků, Upírů, Lovců a Démonů. To bude na úvod asi vše zbytek důležitých informací najdete níže, v Homepage, nebo v prvním příspěvku jeskyně (až budou tyto sekce doplněny).

Nabízím:
- Možnost zahrát si ve světě, který jsem od základů vytvořil včetně mapy.
- Jeskyni, která bude jak doufám na dlouhé trvání.
- Rozumného Pje, se kterým se dá dohodnout a který se bude snažit hru vést tempem jakým nám to půjde (ano i já toho mám hodně zde i mimo andor, ale věřím, že to zvládneme).
- Možnost zahrát si Vlkodlaka, Upíra, nebo Lovce (ano všímáte si správně Démoni jsou v tuto chvíli nehratelná rasa)
- Smysluplné příspěvky a jak doufám příjemný a zajímavý děj a možná pár dalších věcí.

Požaduji:
- Příspěvky na více, než pět řádků.
- Znalost českého, nebo slovenského jazyka (hrubky samozřejmě děláme všichni, ale zase ne, aby byly na každém řádku čtyři).
- Chuť hrát a mít přiměřenou aktivitu ve hře.
- Hráče, kteří ví jak správně psát na andoru příspěvky ect. (úplným nováčkům bych se tu rád vyhnul. Osoby jako Krol kouzelník s nickem hráče s deníkem o jednom řádku, nebo žádném automaticky odmítám. Tohle není výukovka.)
- Hezky zpracovaný a propracovaný životopis a výběr postavy z řad Lovců, Upírů, nebo Vlkodlaků (v případě potřeby můžeme konzultovat postavy poštou, nebo po skype).
- Dobře seříznutou ikonu, ze které je poznat, že o svou postavu opravdu dbáte a stojíte (ne anime prosím, nejlépe fantasy ikony), plus u vlkodlaků a upírů do deníku i ikonu jejich druhého vzhledu pokud možno.

Nehledám:
- Konfliktní a hádavé hráče, kteří budou jen otravovat život všem ostatním hráčům především v diskuzi.
- Hráče, kteří nebudou respektovat mé rozhodnutí (nejsem neomylný a o mnohém se se mnou dá diskutovat, ale když se nějak rozhodnu v jeskyni a řeknu že to tak opravdu bude mám poslední slovo).
- Megalomany, kteří mají pár tisíc let starou nadupanou postavu (taková individua ať se prosím ani nehlásí, berte to realisticky).

Upozornění:
- Hráče, kteří přestanou hrát a nebude se s nimi včas možnost domluvit na řešení budu tvrdě likvidovat, jako v každé jiné své jeskyni a takovéhle nehravce a lenochy, co nebudou schopni napsat ani omluvu, jakožto postavy zabíjím.
- Vaše postava může umřít tedy nespoléhejte na to, že vše přežijete a nevztekejte se pak, když opravdu umřete (navíc PJ nemá žádnou potřebu vás zabíjet pokud umřete naběhnete si do toho sami).
- V jeskyni se budou vyskytovat jevy určené věku 18 let a výše (sexuality, násilí, alkohol ect.). Svou přihláškou tedy stvrzujete, že je vám 18 a že za žádnou psychickou újmu, která vám bude v realu způsobena PJ nenese žádnou odpovědnost.
- Na veškerá data v jeskyni, která zde PJ poskytuje se vztahují autorská práva (jak písemné informace, tak mapy, či cokoli jiného, co dodám) tedy přivlastnění si, nebo zneužití mého výtvoru bez mého svolení může býti trestné!


Pokud splňujete všechny podmínky a neodradí vás nic z toho, co jste zde četli, pak se těším na vaše postavy a popřípadě vás i vítám do mé jeskyně (postavu tvořte až po přečtení HP ať nedojde k nedorozuměním).

Verbíř v tuto chvíli uzavřen (v případě vážného zájmu mne kontaktujte andorskou poštou)

As ;)


 

Současná družina:

 Postava Nikolai Gran je offline, naposledy online byla 14. června 2024 22:08Nikolai Gran
 Postava Artemis Lantes Erlic je offline, naposledy online byla 16. června 2024 17:08Artemis Lantes Erlic
 Postava Ixin Reawes je offline, naposledy online byla 14. února 2024 15:25Ixin Reawes
 Postava Nuria *Nurry* Montserrat je offline, naposledy online byla 16. června 2024 21:04Nuria *Nurry* Montserrat
 

ještě nikdo nepožádal o přijetí

 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2024 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.082393884658813 sekund

na začátek stránky