Andor.cz - Dračí doupě online

Verbíři? 

Verbířská kancelář pro Brány zapomnění

 je offline, naposledy online byl 12. prosince 2017 12:05seifi na úrovni nezáleží Denně

9py99tx6758.png
Aktuálně má jeskyně 2 postavy z 9.
Počet postav, které žádají o přijetí: 0
Vypravěč říká: Vítej, pisateli, v této jeskyni inspirované hrami jako je XCOM, Darkest dungeon nebo Battle brothers. Zde nevyprávíš příběh jediné, ale hned několika postav, které jsou nuceny čelit všem útrapám, které život dobrodruha ukrývá.

Nachází se zde hned několik dějových linií pro ty, kteří neradi čekají na spoluhráče a raději se zapojí jinde, níže vypisuji ty dějové linie, které stále nabírají. Spolu s nimi přihazuji i několik krátkých inspirací pro ty, kteří neví, od čeho se při tvorbě charakteru odpíchnout. Prosím, neváhejte si koncepty brát, mixovat a nebo rozebírat jak je libo, budu jen rád, pokud budou využity.


Dřina mocnější než krev
Zápletka s velmi lehkými prvky detektivky, uzpůsobenými potřebám Andoru. Postavy se zde vydávají po stopách Eluma, skřeta, jenž zabil jednu z hlavních představených Spáleného města.

Náměty na postavy:
Učedník/ci
Zabít čarodějku Nísab není lehký čin a mistr těchto učedníků moc dobře ví, že Elum musel k tomuto činu využít nějaký podlý trik. Moc rád by jej znal také a vysílá tak své dva tovaryše, aby vraha dopadli a tajemství z něj dostali.

Dobrodruhové
Po Sabzeravánu se pohybuje množství válečníků, lovců a slabších mágů, kteří za úplatu nabízejí svou sílu ostatním. Není pochyb, že některé z nich nabídka odměny zaujme.

Učedníci Nísabini
Mnohdy mezi mistryní a jejími žáky vznikne vztah ne nepodobný matce a jejím dětem. Mohou se tedy najít tací, kteří se rozhodnou s podporou dalších dobrodruhů vraha své mistryně najít a pomstít její smrt.

Strážní se ztracenou ctí
Jak se asi jen musí cítit strážní, skrze které se vrah dostal a po vykonání hrůzného činu se mu podařilo uprchnout? Dopadení vraha by mohlo smýt alespoň trochu špíny, která nyní na cti strážných zůstala.


Všechno zlato kraje
Jeskyně s prvky PvP pro ty hráče, kteří se raději rubou mezi sebou než s NPC. Hrát je možno jak za najmuté "bandity", tak za postavy mající za cíl je eliminovat.

Náměty na postavy:
Lovci obchodníků
Kariéra lovce v sobě skrývá mnohá nebezpečí, neboť po divočině se i dnes prochází spousta netvorů a bestií, které jsou schopné neopatrného lovce rozsápat na kusy. Kdo by to byl čekal, že přepadávání obchodníků bude oproti tomu tak snadné?

Zkrachovalci
Ti zpropadení lapkové jim vzali vše - čest, zboží, peníze, dokonce i šaty. Nyní se zkrachovalci rozhodli donutit útočníky splatit vše krví.

Tuláci
Putovali od města k městu, zašpinění, s rychlými prsty a zastřeným morálním kompasem. Vidinou rychlého výdělku se tito tuláci nechali zlákat k přepadávání nebohých pocestných.

Zamilovaný
Och, jak jen si tento nebohý mladík vyčítá, že nechal svou milou jet s přátely na trhy. Přeživší tvrdí, že milenku Zamilovaného bandité zajali a on se ji vydává uchránit před osudem horším, než je smrt.


První z mnoha legend
Tradiční "Search and destroy" quest, ideální pro prvotní sžití se se světem. Dobrodruhové dostávají za úkol skolit mantikoru, která sužuje okolní vesnice.

Náměty na postavy:
Profesionálové na začátku
Existuje mnoho příběhů o těch, kteří cestovali krajem a chránili Lid černé krve před příšerami a padouchy. Tito přátelé se rozhodli vydat po stopách legend a mantikora bude první, z jejich mnoha trofejí.

Gaston
Mužské ego je dobrý sluha, ale zlý pán. Tento lovec se tvářil, jako by pro něj bylo ulovení nebezpečné bestie hračkou, nyní však zjišťuje, že se stává součástí družiny, která se tento odvážný čin opravdu chystá vykonat.

Dědicové
Rodiče těchto začínajících dobrodruhů jsou mocní válečníci, je tedy pochopitelné, že na jejich děti jsou kladena vysoká očekávání. Podaří se těmto dědicům naplnit je a skolit nebezpečnou bestii?

 

Současná družina:

 Postava Rogan, Xig a kanec je offline, naposledy online byla 12. prosince 2017 14:13Rogan, Xig a kanec
 Postava Ylrys, Guzlok a Becrux je offline, naposledy online byla 12. prosince 2017 14:46Ylrys, Guzlok a Becrux
 

ještě nikdo nepožádal o přijetí

 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2017 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.054794073104858 sekund

na začátek stránky