Andor.cz - Dračí doupě online

Verbíři? 

Verbířská kancelář pro Mocní a Mocnější: Vae Victis

 je offline, naposledy online byl 17. února 2020 6:27Zakantos 1. úroveň Denně

matt plus926.jpg
Aktuálně má jeskyně 28 postav z 30.
Počet postav, které žádají o přijetí: 0
Vypravěč říká: --

REZERVACE
- Skaven - Sherlo

NOVÁČKY VE STRATEGIÍCH POUZE PO DOHODĚ S PJ.


ZEMĚ/FRAKCE VOLNÉ K OBSAZENÍ
*Země/frakce, které je vhodné obsadit primárně

*Patriarcha Církve Nebeského Otce - Hodně RP hra za teologického vůdce jedné z nejmocnějších věrouk ve hře. Diplomacie, intriky, podpora církví a pod...

*Hierarcha Církve Věčného Ohně - Také hodně RP hra, zde více s prvky strategickými (obchod hlavně). Jedná se o hlavu druhé nejmocnější církve, rapidně sílící. Také hra hodně na diplomacii, intriky a podobně.

*Soddenské království - OBSAZENO - Hra za jednu z nejmocnějších zemí na Jaruze, bohatou i vojensky silnou, s velkým potenciálem na expanzi.

Rivijské království - OBSAZENO- Poklidná (či spíše poklidnější) hra za prosperující království ve stínu Mahakamu. Hodně velký potenciál na ekonomickou hru. Mají hobity! Třeba i pro někoho méně zkušeného se strategiemi.

Bruggské království - OBSAZENO - Diplomatická hra mezi velikány, bude hodně záležet na diplomatickém talentu hráče a intrikách. Ale Brugge má dobrou ekonomiku, vojenský řád atd. Takže má potenciál.

*Království Emblonie - Jeden z nejdůležitějších hráčů v Temerijské občanské válce. Přívrženec Církve Věčného Ohně, má vlastní řád, dobrou a stabilní zemi...a právo na korunu.

Vévodství Moen, La Valette a Daramonte - Tři různá Temerijská vévodství, aktuálně nezávislá, rebelující proti vládě královny Catherine Dezmodid. Každý z těchto vévodů by viděl na trůně rád někoho jiného. Těžká hra, hra za budoucího vazala (či lorda protektora / regenta). Vojensko-intrikánská hra s nutnou diplomacií.

*Království Ellander - Silná a bohatá země na Pontaru. Obchodní křižovatka a místo s proslulými žoldáckými kumpaniemi. Vojensko-ekonomická hra avšak i diplomacie a intriky se zde dají využít.

Země prvních lidí jako jsou Ghelibol, Caingorn, Jamurlak, Lutton, Hengfors, Montecalvo, Malleore- Hra za země se slovanským panteonem a kulturou. Hra s velkým potenciálem, s mnoha možnostmi (ekonomika, diplomacie, intriky...). Hra i pro méně zkušené hráče.

Teutonský a Templářský řád - Dvojice vojensko-náboženských řádů chránících země vyznávající víru v Nebeského otce před hrozbou Saffoského sultanátu a jeho pohanské víry.

Markrabství Amellské - OBSAZENO - Země, kde bok po boku žijí horalé (lidé) a skřeti (goblini) jako spořádaní občané. Země se zuřivými válečníky (aka skotsko) a s šílenými skřety, kteří rádi experimentují v alchymii a vlastně všem.

Vévodství Lormark - Hra za zemi, kde vládne svržený rod Aedirnských králů (nárok na korunu Aedirnu). Za zemi, která je pod neustálou hrozbou útoku elfů, proti kterým stojí jako hráz. Země hraničářů a lovců elfů. Obtížnost hry zde nelze odhadnout. Bude záležet na krocích elfů, ale lehké to určitě nebude.

Knížectví Carraigh - Země Lučních elfů, země mistrovských jezdců (nejlepších na světě). Poklidnější hra jakožto vazal Elfího Velekrálovství (ale hodně autonomního).

Lesní království - Země lesních elfů, samostatná hra za zemi sousedící se zeměmi lidí, nepřáteli elfů. Vojensko-intrikánská hra. Intriky nejen vůči lidem, ale možná i jiným elfům.

Knížectví Dol Blathanna - Podobně jako Carraigh, i zde hodně poklidná hra jako vazala Velekrále. Země vznešených elfů, top civilizace, pokročilí ekonomika a kvalitní vojenské jednotky.

Kaz Nargazzun - Trpasličí království sousedící s územím skavenů. Těžká hra plná válek a orientovaná hodně na boj se skaveny s cílem je vyhnat z hor a udělat Kaz Nargazzun slavným (pokud možno nejslavnějším trpasličím královstvím). Ekonomicko-vojenská hra.

Kaz Mordagan - Hra podobná za Kaz Nargazzun, i když toto království není skaveny tak ohroženo (existuje pouze jedna hluboká cesta, která je spojuje). Přesto i zde to bude hodně o boji a válce a sekundárně o ekonomice.

Kaz Bazzakurid - OBSAZENO - Hra za trpasličí království, které je v bezpečí. Zatím. Ekonomická hra s velkým potenciálem. Možnost pokusit se obnovit Kaz Angazzul, zaniklé (prokleté) trpasličí království a udělat z Kaz Bazzakuridu nejmocnější trpasličí říši soupeřící s mocí velekrále v Mahakamu.

Kaz Kazzar - Pohodová trpasličí hra - ekonomická a teoreticky intriky/diplomacie s ostatními trpaslíky. I pro novější hráče.

Kaz Nuruzzin - Hodně obtížná hra za trpaslíky bojující o přežití pod tlakem Zplozenecké hordy, která je chce vyhladit a ohrozit trpaslíky v dalších královstvích. Hodně válečná hra, nutná diplomacie a hráče s nápady.
...
 

Současná družina:

 Postava Baldwin Eorling (Lyria) je onlineBaldwin Eorling (Lyria)
 Postava Juan II. de Attre (Attre) je offline, naposledy online byla 17. února 2020 7:35Juan II. de Attre (Attre)
 Postava Bayezid ibn Ajjúb al’Saffos je offline, naposledy online byla 17. února 2020 6:53Bayezid ibn Ajjúb al’Saffos
 Postava Eathäin aen Cidaris (Cidaris) je onlineEathäin aen Cidaris (Cidaris)
 Postava Shajara Adeen al-Sa‘ba (Sa‘ba) je offline, naposledy online byla 16. února 2020 21:38Shajara Adeen al-Sa‘ba (Sa‘ba)
 Postava Thargred Ordwynn (Amell) je offline, naposledy online byla 28. ledna 2020 20:41Thargred Ordwynn (Amell)
 Postava Algaron Almarin (Cintra) je offline, naposledy online byla 16. února 2020 16:09Algaron Almarin (Cintra)
 Postava Mark de Strept (Strept) je offline, naposledy online byla 17. února 2020 6:08Mark de Strept (Strept)
 Postava Barlok III. bit Durin (Mahakam) je onlineBarlok III. bit Durin (Mahakam)
 Postava Radovid III. Radovidid (Redanie) je onlineRadovid III. Radovidid (Redanie)
 Postava Theodore I. Dezmodid (Sodden) je offline, naposledy online byla 17. února 2020 4:12Theodore I. Dezmodid (Sodden)
 Postava Aleksandros Katauzenos (Aedirn) je offline, naposledy online byla 16. února 2020 23:18Aleksandros Katauzenos (Aedirn)
 Postava Tiber Coriolanus (Verden) je offline, naposledy online byla 14. února 2020 20:04Tiber Coriolanus (Verden)
 Postava Henry de Nancy (Temerie) je offline, naposledy online byla 17. února 2020 7:20Henry de Nancy (Temerie)
 Postava Aldamir aen Fídhail je offline, naposledy online byla 16. února 2020 23:51Aldamir aen Fídhail
 Postava Ragnar Ironside (Skellige) je offline, naposledy online byla 16. února 2020 22:12Ragnar Ironside (Skellige)
 Postava (NPC) Javes Selarian (Rivia) je offline, naposledy online byla 17. února 2020 6:27 (NPC) Javes Selarian (Rivia)
 Postava Kristian Thyssen(Kovir) je offline, naposledy online byla 17. února 2020 7:13Kristian Thyssen(Kovir)
 Postava Coralia de Fleur (Erlenwald) je onlineCoralia de Fleur (Erlenwald)
 Postava Sirius Thyssen (Poviss) je offline, naposledy online byla 17. února 2020 7:10Sirius Thyssen (Poviss)
 Postava Olgierd von Everec (Novigrad) je offline, naposledy online byla 17. února 2020 7:28Olgierd von Everec (Novigrad)
 Postava Laendäin aen Kerack je offline, naposledy online byla 07. února 2020 17:17Laendäin aen Kerack
 Postava Raimond de Tourane (Angren) je offline, naposledy online byla 16. února 2020 13:10Raimond de Tourane (Angren)
 Postava Gwandug bit Thráin (Kaz Bazzakurid) je offline, naposledy online byla 17. února 2020 0:44Gwandug bit Thráin (Kaz Bazzakurid)
 Postava Decraene III. de Brugge (Brugge) je offline, naposledy online byla 17. února 2020 7:24Decraene III. de Brugge (Brugge)
 Postava Qit Bonesplitter (Skaveni) je offline, naposledy online byla 16. února 2020 12:03Qit Bonesplitter (Skaveni)
 Postava (NPC) Elliot Thyssen (Malleore) je offline, naposledy online byla 17. února 2020 6:27 (NPC) Elliot Thyssen (Malleore)
 Postava Patriarcha Benedict III. je offline, naposledy online byla 17. února 2020 0:07Patriarcha Benedict III.
 

ještě nikdo nepožádal o přijetí

 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2020 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.092216968536377 sekund

na začátek stránky