Andor.cz - Dračí doupě online

Verbíři? 

Verbířská kancelář pro Lovci Monster: Městské Války

 je offline, naposledy online byl 05. prosince 2021 20:39Aiden na úrovni nezáleží Domluvený termín

9a0483562f63c57bc4ba171c09d638599675.jpg
Aktuálně má jeskyně 5 postav z 8.
Počet postav, které žádají o přijetí: 0
Vypravěč říká:

Vítejte noví Lovci!Budete skupina, která se zformovala v Praze. Soukromí lovci monster a všeho okultního. Financovaní z vládních peněz, ale jinak na vlastní noze. Jako tým se budete znát a stejně tak za sebou budete mít už nějakou tu akci (to si ale třeba necháme na flashbacky). Hlavní ispirace pro jeskyni pochází ze světa spisovatele Larryho Correiy. Konkrétně ságy Lovci Monster. Nechci edge lordy. Spíš hráče s nadhledem a chutí si užít dobrodružné akční vyprávění, které by se s lehkou nadsázkou dalo přirovnat třeba k velikánům jako je Kulhánek, Žamboch nebo Kotleta. Zároveň prosím o postavy které budou mít jako ikonku fotku.

Co tedy požaduji:
1) Zájem o hru. Nechci lidi, co nejsou schopní komunikovat a po příspěvku dvou zmizí.

2) Schopné hráče. Jasně chybku někdy udělá každý. Hlavní je, aby byl text k věci, reagoval dobře na situace a měl hlavu a patu. Nebudu vás trápit tím, že bych chtěl minimálně stránku. Na něco se víc hodí dlouhý a něco krátký text. Co občas budu chtít je speciální příspěvek. Třeba zavzpomínej na nějakou událost, popiš svůj vztah k něčemu apod. Udávám ale maximálně téma, co potřebuji, jak se toho hráč zhostí, je jen a jen na něm.

2) Odepsání minimálně jednou za tři dny. Po každém příspěvku GM hodím do diskuze další hraniční termín. Samozřejmě pokud se někdo omluví, není problém. Jen je třeba se omluvit a komunikovat.

3) Interakci s ostatními členy družiny. Budete hrát jako tým a proto chci, aby se jeho vztahy rozvíjely. Nechci příspěvky, kde se všichni navzájem ignorují. Chci názory na ostatní, interakce, pomoc nebo škození. Prostě cokoliv.

4) Pročtení pravidel. Jsou na homepage. Netřeba podle nich mít vytvořenou postavu na první dobrou. Na začátku stačí životopis, nebo nástřel toho, co chcete jak od osobního života, tak od svého loveckého zaměstnání a zbytek domyslíme společně.

No a co nabízím:
1) Alternativní svět současnosti. Hra se bude primárně odehrávat v České Republice. Budete pátrat a bojovat proti nadpřirozenu. Věcem z legend a mýtů. Monstrům i kultům. Většina věcí bude ukotvená ve stejné realitě, v jaké žijeme. Google tedy nemusí být nepřítel ale kamarád.

2) Pravidelné odepisování. Vlastně vždy když odepíšete, napíšu já. Pokud to bude dříve než deadline, odepíšu dřív. Pokud někdo nestihne (a ideálně se omluví), odepíšu po konci limitu.

3) Hru podle ozkoušeného narativního systému. S CoM mám hromadu pozitivních zkušeností. Nebudu ho sem zbytečně přenášet celý. Nechci abyste museli zbytečně překousávat hromady pravidel. Necháme to jen na schopnostech, vývoji postavy a naprostému základu hodů.

4) Otevřenost nápadům a otázkám. PJ má vždycky pravdu, to víme. Přesto jsem otevřený debatě (ne hádce), když někdo něco vidí jinak. Navíc v poště klidně zodpovím dotazy na systém, události, nebo cokoliv jiného.

5) Péči o jeskyni. Obrázky, formátovaný text a další. To je téměř samozřejmost. Nicméně mám namysli dlouhodobou podporu. Pokud někdo několikrát nestihne deadline (a neomluví se), půjde pryč. Pokud by někdo sabotoval naše snažení o příběh, půjde pryč. Pokud byste měli extrémní zájem o nějaké téma, nebo událost, rád ji zapojím do vyprávění. Prostě chci vytvořit místo, kde se mně i vám dobře hraje a tvoříme spolu epický a dobrý příběh.

Co říci závěrem. Díky, pokud jste dočetli až sem. Budu rád, když mi pošlete své postavy a společně doladíme zbytek. V případě dotazů uvítám dotaz v poště. Nechci brát ale rezervace. Mám v plánu družinu čtyř postav, které budou spolupracovat. Budou tým, který nedávno začal operovat a má za sebou první akce. Verbíře schválně ale otevřu pro víc lidí, aby nezmizely poté, co bude plno.

Hodně štěstí a kreativity při vytváření postav a vymýšlení jejich životních příběhů. Budu se na vás těšit!

Odkaz na homepage s pravidly: Homegage
 

Současná družina:

 Postava Jakub Vlk je offline, naposledy online byla 05. prosince 2021 23:49Jakub Vlk
 Postava Emma Vlková je offline, naposledy online byla 05. prosince 2021 22:49Emma Vlková
 Postava Elisabeth "Lizzie" Borden je offline, naposledy online byla 05. prosince 2021 19:48Elisabeth "Lizzie" Borden
 Postava Šárka Slavíčková je offline, naposledy online byla 06. prosince 2021 0:06 Šárka Slavíčková
 Postava Kruťák McSatanáš je offline, naposledy online byla 06. prosince 2021 0:41Kruťák McSatanáš
 

ještě nikdo nepožádal o přijetí

 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2021 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.10457396507263 sekund

na začátek stránky