Andor.cz - Dračí doupě online

Verbíři? 

Verbířská kancelář pro Za třemi stěnami

 je offline, naposledy online byl 15. června 2024 23:09Arged na úrovni nezáleží Dvakrát týdně

arged - kopie82357676.jpg
Aktuálně má jeskyně 3 postavy z 6.
Počet postav, které žádají o přijetí: 0
Vypravěč říká:

1) Hledám aktivní hráče a hráčky!
To znamená ideálně 2 příspěvky týdně, v závislosti na rozsahu. Obsáhlejší bude stačit i jeden. Když není čas nebo inspirace, stačí přispět stručně a krátce, jen aby příběh zbytečně nestál.

2) Mám rád zajímavé životopisy!
Musí pasovat do prostředí jeskyně. Když už recyklace existujících postav, upravte životopisy tak, aby dávaly smysl. Magie možná, vůbec ne nutná.
Hledám již poměrně zkušené a schopné postavy. Pro dovednosti neplatí žádná konkrétní pravidla či omezení – můžete umět dobře bojovat a maličko kouzlit nebo naopak nebo jen skvěle bojovat a k tomu nějaké řemeslné či vědomostní drobnosti atp.

Do životopisu určitě zahrňte: přehled dovedností postavy, které zjevně nevyplývají z její historie, vzhled postavy, rasu, věk. Charakterové vlastnosti nepovinně.
Prosím také o vlastnosti postavy. Rozdělte si 15 bodů mezi (minimum 1, maximum 4):
Síla
Hbitost
Výdrž
Moudrost
Šarm
Magie (nevyjadřuje schopnost kouzlit – byť v některých nezvyklých situacích může mít vliv - spíše jde o schopnost cítit magii kolem sebe)

Legitimní rasy jsou hobit, trpaslík, dém (takový přírodně laděný půlelf), elf, člověk, barbar, obr (zhruba Dr.D. kroll bez strašných uší, ultrasluchu, který rozhodně nemusí být tupý a zlý). Doporučuju člověka, obvykle jim nadržuju. Všechny rasy se dožívají podobného věku, obvykle 82 až 96let.


3) Hlavní je vyprávění a zábava!
Rozhodně nebudu hráče zatěžovat pravidly a hody. Ty přijdou jen u akcí, kde výsledek není jistý a zároveň jsou podstatné pro příběh (v mnoha případech si mohou akce vyhodnotit hráči sami). Chci, abyste sami hlídali své limity. Abyste měli svůj systém ať kouzlení nebo jiných schopností, věděli, kolik námahy (síly, času, únavy, třeba i zranění), vás například stojí nějaké zaklínadlo, speciální útok apod. a aby to bylo v příspěvcích znát.

Nestojím o superhrdiny.

Nestojím o sabotéry, kteří za každou cenu ignorují příběhovou linii, ale určitě ocením vlastní invenci, zajímavé nápady a neotřelá řešení situací. Ocením, když se poctivě hráč drží naturelu své postavy.
Ať budete kdokoliv, spolupracujte s ostatními a přizpůsobte hře osobní cíle postav (přinejmenším časem by měly být na jedné lodi). Nezapomínejte na to, co vaše postavy umějí, a ve správných chvílích to využijte.

4) Hurá do toho!
Předem děkuji za případný zájem a těším se na vaše přihlášky.
 

Současná družina:

 Postava Morris Lestrange je offline, naposledy online byla 16. června 2024 3:01Morris Lestrange
 Postava Mina Andelian je offline, naposledy online byla 16. června 2024 20:24Mina Andelian
 Postava Char eb Evtinell je offline, naposledy online byla 16. června 2024 18:15Char eb Evtinell
 

ještě nikdo nepožádal o přijetí

 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2024 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.10539197921753 sekund

na začátek stránky