Andor.cz - Dračí doupě online

Verbíři? 

Verbířská kancelář pro Legenda tří světů

 je offline, naposledy online byl 16. června 2024 20:47Belgefor 1. úroveň Denně

aba0510083471677.jpg
Aktuálně má jeskyně 3 postavy z 5.
Počet postav, které žádají o přijetí: 0
Vypravěč říká: V době kdy byl svět starý jen několik dní sedm bohů stvořilo sedm ras k obrazu svému, Fell Kyrinla stvořila lidi, Amaunator stvořil elfy, Gond stvořil trpaslíky, Alberich stvořil gnómy, Tallis stvořila víly, Torg stvořil skřety a Geshtiana stvořila ještěrany, tyto rasy osídlily Tayo a současně tak vznikl panteon později známý jako Sedma ...

Byli to trpaslíci kteří přišli s tím pro co sami nenašli uplatnění, ale byli to právě lidé kteří v tom rozpoznali potenciál. Jedním z příkladů je lyrium které zesiluje magické schopnosti, ale jeho šňupání vyvolává u dotyčného závislost, bronin který je mnohem tvrdší a pevnější než ocel, ale je těžší a zbraně či zbroj z něj vyrobené vzdorují jakémukoliv pokusu je očarovat. Lidé zjistili že spojením broninu a oceli vznikne nová slitina kagonit která je lehčí a je možné ji očarovat. A byli to lidé kteří objevili sílu Skardoských krystalů, tyto krystaly poskytovaly energii městům a vesnicím mnohem dřív než byl objeven systém Orákula, usměrňovaly magické síly a čaroděj Tagazin je využil ke svým vlastním záměrům které poznamenaly Starý svět ...

Válka Zapomnění rozervala Starý svět, někteří uprchli a kolonizovaly kontinent který byl nazván Almir, jiní se rozhodli postavit Tagazinovi přesto o jeho porážce nakonec rozhodla náhoda. Tagazinův plán učit se z vlastních chyb a vracet čas tolikrát kolikrát bude třeba byl zmařen když se jeho důstojníci rozhodli využít krystal Času pro svou vlastní záchranu, zatím co oni se ztratily v různých bodech času Tagazina to přeneslo nejdál. A tehdy jsme se setkali byla jsem šokovaná když jsem zjistila kdo to je, ale vypadalo to že čaroděj chce odčinit to co ve věku Abbadon způsobil. Mám sice pořád pochyby zda to byl skutečně vliv krystalu Času, ale věřím tomu že jeho plány jsou pohřbené v propadlišti času. Společně s už nepoužívaným systémem Orákula a úlomky krystalu Času které byly rozptýlené po celém Starém světě jsme ještě s jednou dívkou otevřeli bránu do jiného světa který vypadá podobně jako ten náš jen vývoj jako by se zde zastavil v postindustriální době. Rozhodli jsme se tam vydat a já cítím vzrušení i obavy ...

Deník Alexandry Hewittové, Transmadom 22. května 1583, věk Garethi.Takže vás všechny zdravím pokud jste sem zavítali a o co v této jeskyni jde? O tři světy, zatím vám nabízím Tayo svět tak podobný Zemi a zároveň tak odlišný, existuje zde vyspělá technika i magie, jiné rasy a různí bohové kteří je stvořily. A také různé entity které jsou uctívané i když se nacházejí mimo hlavní panteon, můžete si vybrat postavu která se cestovateli z tohoto světa potká nebo se tam vydat sami a tak se stát tvůrci svého vlastního "věčného" příběhu. Pokud budete chtít poradit s postavou neváhejte se zeptat a rozhodně se dohodneme. Pokud tápete ohledně toho jak má vypadat vaše postava snad vám pomůže toto rozdělení.

***

Tvorba postavy
Původ:Pokud si vyberete Tayo stačí kontinent a pak se můžeme dohodnout odkud by vaše postava mohla pocházet.
Vzhled:Základní popis postavy, výška, barva vlasů, očí a pleti, typ postavy, jizvy či tetování, styl oblékání a vše další co uznáte za důležité sdělit.
Povaha:Jestli je vaše postava upovídaná, vlezla, arogantní, sobecká atd. Je usměvavá nebo cholerická? Je ráda středem pozornosti nebo je introvert? Je obětavá nebo zbabělá? Trpí nějakou psychickou poruchou? Opět i zde můžete napsat vše co budete považovat za důležité.
Má a nemá ráda, fobie a slabosti:Zde můžete napsat co se vaši postavě líbí a nelíbí, z čeho má obavy a jaké jsou její slabosti.
Historie:Nemusíte se rozepisovat stačí co vaše postava zažila, co by chtěla zažít a jaké jsou případně její sny a cíle.
Dovednosti a zaměření:Co by vaše postava mohla umět a čemu se má věnovat, má být mág, voják, šaman nebo něco jiného? Opět se můžeme dohodnout ohledně přesnějších detailů pokud by vám něco nebylo jasné.

***

Nabízím
Komunikaci. Rád vám vyjdu vstříc a pokud se vám nebude něco zdát tak se neváhejte zeptat a já vám odpovím pokud to budu vědět.
Porozumění a pochopení. Vím že máte i svůj život a své starosti které nemůžete ignorovat jen proto že máte napsat na Andor.
Propracovaný příběh napříč čas a prostor a různá netušená místa kam se budete moci podívat.

Požaduji
Aspoň nějaké zkušenosti, nemusí jich být moc. Úplným nováčkům se také nebráním, ale prosím vás aby jste si v tomto případě přečetli aspoň nápovědu a verbíře.
Vhodnou a adekvátní postavu, nemusí to být veledílo, ale postavy s větou (Prosím můžu si zahrát?), (Mohl bych se přidat k vašemu dobrodružství?) nebo (Jsem tu nový a zatím nic neznám) nebudou přijaty.
Taky prosím obecné prudiče stejně jako jediné a poslední spravedlivé kteří všechno ví a znají nejlépe a jejich postava je skvělá, úžasná a naprosto nejlepší na světě (a v tomto případě nejenom v tomto, ale i ve všech dalších alternativních světech) dívejte se prosím jinam. Zde pro vás není nic zajímavého.
Alespoň gramatické základy nebo úpravu příspěvku ve Wordu či jiném programu opravujícím pravopis.
 

Současná družina:

 Postava Alinor Valtaren je onlineAlinor Valtaren
 Postava Kirie Faraday je offline, naposledy online byla 16. června 2024 17:09Kirie Faraday
 Postava Morhan Rei je offline, naposledy online byla 16. června 2024 20:56Morhan Rei
 

ještě nikdo nepožádal o přijetí

 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2024 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.074902057647705 sekund

na začátek stránky