Andor.cz - Dračí doupě online

Verbíři? 

Verbířská kancelář pro Trosečníci

 je offline, naposledy online byl 27. září 2023 12:53Mornur 1. úroveň Jednou týdně

c854b6f7b83358f20e045fb69e143d5719751.jpg
Aktuálně má jeskyně 0 postav z 5.
Počet postav, které žádají o přijetí: 0
Vypravěč říká: Ahoj. Jsem tady nový, ale mám v hlavě už dlouho několik nápadů na Dnd. Jelikož nikdo z okolí, ale nehraje tak se obracím na tuto stránku (Ani nevíte jako moc jsem byl nadšený když jsem to tu objevil). No, ale teď k této jeskyni.

Trosečníci:Jste trosečníci z výletní lodě, která během bouřky se potopila. Vy jste přižily v malých člunech a vaším úkolem bude přežít. Možná vás někdo zachrání, možná naleznete ostrov, atd. Možnosti jsou skoro neomezené. Chci vytvořit situace, kde se ukáže vaše schopnost přežití a síla vůle. Příběh jako takový tady nebude hrát až tak velkou roli a vaše postavy nebudou žádní hrdinové. Jenom normální lidi, které se příroda rozhodla podrobit hromadě testů.

Special: Mám v plánu vytvořit speciální stresový systém. Pokud se něco stresového stane vaše postava si "hodí kostkou" a to jí dá různý efekt. Buď začne koktat, může mít noční můry, dostat do hlavy božský komplex a nebo se stát kanibalem. Jak říkám možnosti jsou různé.

Toto bude 15+ jeskyně. Nechci tady úplné nechuťárny, ale to neznamená že se nestanou. Prostě je, ale nebudu psát v dlouhých větách, ale pokusíme se je zkrátit na co nejméně slov.

Jako survival hry budete se muset starat o hlad, vodu, rozum a podobné věci k přežití. Budete se pomalu zlepšovat a nebo naopak budete schopni zajistit ať se o vás ostatní starají.

Postavy prosím 15+. Děti můžete mít, ale budu je mít za Npc. Jinak jakýkoliv normální člověk. Žádný monstra. Můžete být třeba truhlář, který si na tu plavbu šetřil s rodinou celý život. Nebo milionář, který se plaví již po pátý. Nebo i člen posádky, ale v tom případě ne kapitán nebo podobně důležitý člen. Spíše uklízečka.

Pokud budete mít nějaké otázky jen se ptejte. Jak říkám jsem nový takže se tady budu učit s vámi.

Moc se těším
 

Současná družina:

družina zatím neexistuje

ještě nikdo nepožádal o přijetí

 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2023 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.076269149780273 sekund

na začátek stránky