Andor.cz - Dračí doupě online

Verbíři? 

Verbířská kancelář pro Ordo Lux: Cirkus

 je offline, naposledy online byl 05. února 2024 15:18barracudai 1. úroveň Denně

untitled-23167.jpg
Aktuálně má jeskyně 0 postav z 4.
Počet postav, které žádají o přijetí: 0
Vypravěč říká:

Vítej drahý můj i drahá má, vítejte drazí mí,

je libo dobrodužství hrající na linky nervů, kde nic není takové jaké se zdá? Kde Londýn se proměnil v Ravenmoor a 19. století je v rozpuku. Kde si všední člověk přes mlžný opar snad ani nevšimne podivných bytostí a kreatur, které se plíží ve stínech. A možná je to proto, že lóže Ordo Lux, tajný spolek dobrodruhů a ochránců, filantropů, vědců a kdejinak briskních myslí, drží svou pevnou rukou magii i její výplody na uzdě? Upravte si košilové manžety a nakasejte sukně... přijel cirkus. A s ním i vše, co si jeden snad může přát. Nebo?

Obrázek

Nebo ne.

***Dobrodružství je šmrnclé Penny Dreadful, Příběhy Impéria, žánrem hororu, ale snad i Pýchou a předsudkem. Je spíše prožitkovou drahou s prvky mysteriózního pátrání. Atmosférická hra, kde se dá vykouzlit mnohé - od boje o život až po temnou romanci. Linka je, záleží však na hráčích, kam svou hrou budou celý ansámbl směrovat. Spíš bych tomu nasadila 18+ rating.

Jsem ko-vypraveč a, stejně jako hráči, i já se ráda nechám unášet na vlnách atmosféry a proto hledám podobné lidi. Co to znamená? Inu, že nehledám jen někoho, kdo jen bere, ale i dává. Zastávám názor, že vypravěč je jen dalším hráčem ve velkém příběhu a mám ráda, když si společně nahráváme. Zda-li se jako spoluhráči potkáte nebo ne, nevím. Uvidíme.

Co se dá hrát:

~ Člen/ka Ordo Lux (2)

Ordo Lux je starý spolek, který funguje tak nějak po celém světě a zde v Ravenmooru (viktoriánský Londýn plný páry) má jednu z mnoha lóží. Lze si zahrát za jeho člena, který byl do řad naverbován v nedávné době. - A bylo by dobré si vymyslet za jakých okolností se tak u vaší postavy stalo.
Magie v tomto světě funguje, ale více než v klasickém stylu, tu hrají roli starodávné artefakty, rituály, posednutí, atp. (podobně jako ve světě Call of Cthullu). Jednotliví členové se znají, ovšem vy jako nováčci příliš mnoho vztahů nemáte. V čele lóže sedí William Custoe.
Popusťte uzdu své fantazii, domluvit se umíme na lecčem.

~ Člen cirkusáckého ansámblu (OBSAZENO)

Půlnoční Cirkus je prostě cirkus, různě jezdí po celé Evropě. Je to ansámbl plný různých... kreatur. A vy? Vy jste nový přírůstek. Ravenmoor je vaše první zastávka s Půlnočními. Z jakého důvodu jste se k nim přidali? Řekněte mi vy. Jedno je jasné, dostali jste střechu nad hlavou a jídlo třikrát denně. Ale... cirkus je zvláštní místo a jeho obyvatelé ještě víc, zatím nebyl čas se až tak orientovat, volného času je pomálu a práce těžká. Ať už jste byli zaměstnáni zkouškami, nebo starostí o zvěřenu. A svého nejvyššího jste vlastně zatím ani neviděli.


Hledám prostě někoho, kdo si to se mnou půjde hezky prožít a užít. Někoho kdo přijde se zajímavými charaktery, slabostmi, strastmi, slastmi a emocí. - O tom všem Půlnoční cirkus je. O našem představení.

Protože... jak říká Principál: "Vzýváme síly všech snů, přes šeď a prach... ach, všedních dnů. Vyplníme co se dá i víc, tak jásejte, křičte, plačte z plných plic! Potlesk a emoce je platidlo, pro nás i vás, olbřími divadlo. Ach mí drazí, milovaní... jaké dnes splníme přání?"
 

Současná družina:

družina zatím neexistuje

ještě nikdo nepožádal o přijetí

 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2024 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.077246904373169 sekund

na začátek stránky