Andor.cz - Dračí doupě online

Verbíři? 

Verbířská kancelář pro Andělé Smrti

 je offline, naposledy online byl 22. února 2024 22:49Královná Kira 1. úroveň Dvakrát týdně

girl2324.jpg
Aktuálně má jeskyně 3 postavy z 10.
Počet postav, které žádají o přijetí: 0
Vypravěč říká: -
-
-
-

FANTASY - STŘEDOVĚKÉ - Meče - luky - magie


BOHOVÉ PROTI DÉMONŮM

Začátek příběhu

"Naira, přistup blíž."
"Ano otče?"
"Nastal čas."
"Jsi si jistý otče?"
"Ano, smrtelníci zabili jednoho z bohů, sestoupíš dolů a zjistíš, jestli si ještě zaslouží naši přízeň a nebo je zahubíme."
"Válka s démony se nevyvíjí v náš prospěch."
"Ano. Jestli máme pokračovat v boji, chci vědět, že to za to opravdu stojí. Vem si několik nejvěrnějších a prozkoumejte zemi."
"Nezklamu tě otče."

Godus, bůh bohů, svěřil své dceři důležitý, možná ten nejdůležitější úkol, který rozhodne o osudu smrtelníků.


Historie

Země je plná rozličných tvorů a bytostí. Lidi, elfové, víly, orci, hobiti a tak dále. Všichni uctívají jiné bohy, ale nikdo z nich se nemýlí. Bozi existují a dávají na smrtelný život pozor. A nejmocnější z nich je Godus. Godus dokáže jediným úderem vymazat smrtelný život z planety, ale už miliony let ho chrání a bojuje za jeho přežití. Protože jeho bratr, Diablo, se pokouší Zemi zničit. Podle něj je Godus slepý a nechává smrtelníkům svobodnou vůli až moc. Diablo a Godus proti sobě zbraň nepozvednou, ale jejich armády se zabíjejí už věky. Démoni proti andělům. Válka, která se děje mimo pozornost smrtelníků vyčerpává a zaměstnává všechny Bohy a lidi si tak pozvolně tam dole zvlčili. Země je už staletí ve válce. Rasy bojují o území, bohatství, jídlo a moc.

Pozornost bohů se opět zaměřila na smrtelníky, když objevili magii. Díky magii objevili alchymii a očarování zbraní. A právě očarovanou zbraní, dokázali zabít jednoho z bohů, který sestoupil dolů.

Denně umírá v strašlivé bitvě velké množství andělů a proto je otázka na místě, stojí to za to? Tuhle otázku si pokládají všichni z nadpozemských.Andělé

Andělé jsou jediné hráčské postavy.
Všichni mají křídla, kterých rozpětí může dosáhnout až pěti metrů. Po sestoupení na Zemi dokáže křídla úplně ukrýt a vypadá jako běžný člověk. Každý anděl má jednu specifickou vlastnost, magii, kterou dokáže využívat. Anděl byl až do nedávna nezranitelný lidskými zbraněmi. Nůž nepropíchne kůži, kámen se roztříští o jejich kosti a meč se zlomí o jejich svaly. Každý anděl má sílu za deset chlapů.
Nyní se ale rozšiřují očarované zbraně, které dokážou zabít i bohy a anděly. Lidi ovládají magii, která dokáže porazit i anděla a to nejhorší ... sami lidi si na svůj svět kouzly přivolali démony a temné tvory.Vytvoření postavy.

-Lidský vzhled
-Fotka reálného člověka, nebo AI (Kreslené nebudou schválené, koukni na homepage pro lepší představu, jak by měli vypadat postavy.)
-Magie - jenom jedna magická schopnost, která je spojena s postavou - dohoda nutná s PJ. (léčivá schopnost, ruce měnící se v ostré hroty, kamenná křídla pro super obranu, ohnivé ruce, ledové ruce a podobně) - (ovládaní mysle, čtení myšlenek, ovládání času, nebo magie na dálku není možná.)
-zbraň - můžeš mít zbraň, která může mít taky magické schopnosti.

-historie: Máš volnou ruku, ale drž se těchto faktů - na Zemi si ještě nikdy nebyl, sloužíš v andělské armádě (na jakém postě je na tobě.) Bojoval jsi s démony a nebo vůbec, to je na tobě.)


ANDĚLÉ MAJÍ NORMÁLNÍ EMOCE, TOUŽÍ PO LÁSCE, ÚCTĚ NEBO MOCI. Někdo klidně může toužit po rodině a nebo běžném životě. Jiný může toužit po zabíjení a krutosti. Andělé nejsou jen stroje na zabíjení, ale můžou být. Citlivý nebo chladní.
Jediné mají spoločné, věrnost. (Ale byli i tací, kteří se ji vzdali. Takže nejste trvale odsouzení k službě. Ale postavit se Godusovi je velmi nebezpečné) 

Současná družina:

 Postava Serissa je offline, naposledy online byla 28. února 2024 19:59Serissa
 Postava Radielle je offline, naposledy online byla 27. února 2024 9:33Radielle
 Postava Anaria je offline, naposledy online byla 28. února 2024 23:01Anaria
 

ještě nikdo nepožádal o přijetí

 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2024 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.11268901824951 sekund

na začátek stránky