Andor.cz - Dračí doupě online

Nápověda? 

horní lišta

Toto vodorovně orientované menu ukazuje v reálném čase základní aktualizované informace o uživatelích a dobrodružstvích - o tom nejdůležitějším na Andoru.
Uživatelé - seznam momentálně přihlášených uživatelů. Řazení je abecední. Klik na odkaz vás přenese na stránkový seznam uživatelů. Jména v seznamu "Uživatelé" fungují zároveň jako odkazy do pošty.
Vypravěči - ekvivalent Uživatelů, ale vypisují se jen ti, kteří vedou nějaké dobrodružství. Klik na odkaz vede na stránkový seznam Vypravěčů. U každého Vypravěče zde najdete seznam her, které vede.
Přátelé - seznam aktuálně přihlášených lidí z vašeho soukromého seznamu "přátel". Klik na odkaz vede do příslušné sekce Nastavení, kde lze "přátele" přidávat či odebírat.
Nová dobrodružství - seznam nejčerstvěji založených dobrodružství, i se jmény jejich Vypravěčů. Klik na odkaz vede do seznamu dobrodružství setříděnému "dle data vytvoření" (nejnovějšími napřed).
Kde se hraje - ukazuje deset dobrodružství, kde naposledy přibyl nějaký příspěvek. Klik na odkaz vede, stejně jako v předchozím případě, do seznamu dobrodružství, tentokrát je ale řazení "dle poslední aktivity".
Online pomoc - seznam uživatelů, kteří vám jsou zrovna k dispozici, potřebujete-li se na cokoliv ohledně Andoru zeptat. Viz Online pomoc.
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2024 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.071889162063599 sekund

na začátek stránky