Andor.cz - Dračí doupě online

Hostinec? 

Reklamy na dobrodružství

REKLAMY NA DOBRODRUŽSTVÍ

- Tento stůl slouží ke zveřejňování reklam na konkrétní
dobrodružství


- Je povoleno umístit sem také upoutávku na zamýšlené dobrodružství (a
zjistit tak zájem hráčů)

- Jakékoliv jiné příspěvky (vyjma příspěvků moderátora) nejsou povoleny a budou
v zájmu přehlednosti smazányPravidla stoluZobrazit SPOILER


Doplňující informace:

- Pokud příspěvek nebude odpovídat pravidlům, inzerent bude vyzván poštou k
nápravě, jeho příspěvek bude smazán jen v případě, že dotyčný výzvy opakovaně
ignoruje

- Pokud bude autor vyzván k nápravě více než 2x, bude mu dočasně
odebráno právo sem přispívat
(na dobu tří dnů za první opakované porušení,
tří týdnů za druhé a tří a více měsíců za třetí )

- Pokud naleznete ve svém příspěvku chyby, je žádoucí je napravit (=smažte
původní příspěvek a nahraďte ho opraveným)

- Pokud příspěvek bude HRUBĚ porušovat pravidla stolu (bude obsahovat
pornografii, bude porušovat zákony ČR apod.), bude okamžitě smazán a jeho autor
potrestán

Tipy pro psaní inzerátůZobrazit SPOILER


Za přečtení hlavičky děkuje a příjemný
pobyt v tomto stole přeje

Tiara

Správci stolu

Tiara

zde nemáte právo psát

Nonette - 24. července 2021 18:01
222225256.jpg

PRIESKUM ZÁUJMUAhojte.

Rozmýšľam nad založeným jaskyne na tému Game of Thrones.

Hra by bola s vojenského prostredia v dobe vojny Piatich Kráľov a nasledujúcich vojen. Dej hry by začal bitkou v Šepkajúcom Lese a postupoval by dejom ktorý, asi všetci, poznáme s tým že by bol v mnohých veciach upravení (priznám sa bez mučenia milujem sever takže niektoré veci ktoré skončili pre sever tragicky by sa v hre nestali).

Nehľadám postavy lordov, rytierov a iných významných osôb. Hľadám postavy normálnych žoldnierov, dobrodruhov, slobodných jazdcov a zločincov ktorí sa z nejakých dôvodov rozhodli pridať ku armáde kráľa Robba Starka a bojovať proti Železnému Trónu. To znamená že by ste neriešili politiku a intrigy, ale to ako prežiť ďalšiu bitku a ako minúť žold.

Postavy môžu byť mužské aj ženské.

Ak by mal niekto záujem môže sa mi ozvať do pošty.
 
Devakar - 18. července 2021 14:24
kowaliuk7400.jpg

Průzkum zájmu


Zdravím vážení. Rad bych se zeptal zda by někdo z vás neměl zájem na budovatelskou Sci-fi hru. Kde by se hrálo za velitele (velitelku) kolonizačních snah lidí ve vesmíru za hranicemi sluneční soustavy.

Něco ke světu:

Píše se rok 2 350 let a lidstvo se již skoro před 150 lety rozlétlo k nebesům aby vybudovali základny na Měsíci a kolonizovali Mars a založily různé základny a habitáty poblíž pásu. I tak země stále bojuje se značným přelidněním zatím co Mars bojuje s vlastní Terraformaci a a budováním podzemních měst. Zatím co základny v pásu asteroidů se potýkají s nedostatky vody a potravin a vykořisťováni ze strany Země a Marsu které hladoví po nerostných zdrojích pásu.

Lidstvo se rozdělilo na dvě hlavní frakce Vnitřní světy a Vnější světy. Do vnitřních světů spadají Země a Mars a základny kolem jejích měsíců zatím co za vnější světy se považuji obyvatelé pásu. I když i mezi těmito spojenectvími je spousta zlé krve.
A intrikovaní jeden proti druhému.

Roku 2 300 ze sluneční soustavy odlétlo několik velkých kolonizačních plavidel které měli v plánu překonat kosmickou prázdnotu a založit kolonie mimo sluneční soustavu.

Před třemi lety došlo k objevení a aktivaci mimozemského zařízení které bylo při pokusu zastavit jej shozeno na Venuši. Která se po roku proměnila na obrovskou branu čítající v průměru několik desítek kilometrů. I když Sluneční soustava ztratila jednu planetu získala přistup k dalším planetám odhadem nejméně 1 300 soustav které byly lidstvu zpřístupněny.

Započal masivní exodus ze Sluneční soustavy. Mnoho kolonizačních výprav nebyla ani řádně vybavená spíše se snažily zabrat něco pro sebe.

Koho hledám:

Jednoho nebo dva lidí kteří by měli zájem a byly ochotni vyzkoušet můj experiment. Rad bych aby byly aktivní alespoň jednou týdně. Chápu že ne vždy je nálada něco psát.

K postavě:

Muže/ženu kteří jsou rozhodnuti vést kolonizační výpravu. Otázka původu je na vás. Pokud budete Země, Mars nebo nějaký habitát. Berte v potaz že se vntřní a vnější světy moc nemusí. A pokud budete mít v kolonii kolnisty z vnitřních i vnějších světů bude to znamenat potíže. Na druhou stranu pokud je zvladnete můžete těžit z lepších z předností obou skupin.

Např. Z vnějších světů lidi jsou mnohem schopnější v pracich na stanicích a lepší v technické iprovizaci.

Zatím co Vnitřích světů jsou mnohem fyzicky silnější a odolnější. A mnohem lepší v zemědělských pracích.

Proč jste se rozhodli vypadnout ze Sluneční soustavy. A něco o vás zda jste vojákem nebo technikem prostě něco o vás. Berte v potaz že bude jen na vést jak vaši kolonii povedete zda si zřídíte vlastní království nebo budete kráčet po cestě demokracie.

Každá kolonizační výprava bude mít na začátku omezený počet lidí a zdrojů další lidé budou přibývat jak se vám bude dařit a bude to vhodné místo pro život.

Pokud bude mít někdo zájem uvítám poštovního havrana, sojku nebo co tu létá za zvíře.
 
NooExist - 18. července 2021 13:26
images4908.jpg
Chlad v kostech

Stále se hladají válečníci severu do mé jeskyně.
Magiská povolání již mám.

Nabízím, svět na motiv vikingů, ale jen inspirace. Propracovaný atmosférou nasáklý příběh. S přístupem, jak ke skupinám tak i jednotlivcům. Doplněný děsem a hrůzou světa, který není hráči nakloněn.
Psaní dle dohody, min jednou do tří dnů.

Téměř klasické fantasy, které právě pomalu začíná. Není nutná znalost severských záležitostí, tak puntičkářsky to neberu.
Bude se psát otevřeně, nechci nic skrývat, pokud to nebude soukromé info.
Ochota pomoci hráči se zlepšovat.

odkaz Jeskyně.
odkaz Verbíř.

Těším se na spolupráci.
 
Belgefor - 16. července 2021 15:10
aba0510083471677.jpg
Obrázek

Legenda tří světů

Neexistuje jen Nebe a Peklo, ale i jiné další světy, světy stejné jako ty naše a přesto naprosto odlišné. Světy obývané smrtelníky, světy velkého dobra, ale také světy i velkého zla. Země nazývaná též Gestus je jedním z nich, svět obývaný lidmi spoutaný proudem logiky a zachvácený dvěma ničivými světovými válkami. Druhým světem je Tayo, (poutník či tulák) svět kde se snoubí magie s technikou, svět bohů i kacířů, svět smrtelných bytostí a nelidských stvůr. Posledním světem je Shogad, svět kde vládne tmářství a pohanská magie, svět kde lidé nejsou jedinou rasou a kde dobro a zlo nejsou jen filosofickými pojmy ...

Bratr Bonifác, Legenda tří světů, 14. stoletíZdravím vás vážení hráči zvu vás do jeskyně kde máte na vyběr ze tří světů podle vašeho stylu. Všechny tři planety jsou Země, jen se na každé Zemi vývoj udál poněkud jiným směrem. Je tu náš svět pro ty kteří mají zájem o lehkou fantasy a příměsí akce, Tayo je zase svět kde se spojuje magie a vyspělá technika pro milovníky fantasy i cyberpunku, zatímco Shogad je svět pro milovníky čistého fantasy. Všechny informace o postavách jsou uvedené v homepage a pokud budete mít nějaké otázky klidně mi napiště do pošty. Budu se na vás těšit.


Jeskyně

Verbíř

Homepage
 
Ternetus - 12. července 2021 12:17
20140304210555-e08939422742.jpg

Vážené Andorstvo


Rád bych v brzké době založil FANTASY jeskyni. Hledám pro to 2, maximálně 3 hráče, kteří sdílí a respektují níž zmíněné. Budu rád, když mi napíšete a já bych vám vylíčil blíž mojí představu a dohodli bychom se na nějakém kompromisu.

Počet hráčů
Jeskyni vidím maximálně pro 2-3 hráče, myslím že potom vzniká osobnější vztah a také si toho nechci vzít na hřbet příliš moc (aby hra byla plynulá a příspěvky kvalitní)

Četnost příspěvků
Byl bych rád, když by každý vytvořil příspěvek minimálně 3x do týdne.
Může se stát, že člověk nestíhá v osobním životě, ale je třeba vnímat i určitou povinnost vůči jeskyni. Proto je vždy na místě dát alespoň vědět do diskuze, případně v rychlosti vytvořit "nekvalitní" příspěvek za účelem posunutí děje.
Obecně upřednostním méně kvalitní příspěvek, který nám posune děj, než abyjsme čekali týden na jeden příspěvek A4 o tom, že se hrdina posadil na židli a snědl kuře.
Odemně můžete čekat to stejné.

Kvalita příspěvků
Nepožaduji vypisování románů, ale ani se této formě nebráním.
Co se týče krátkých příspěvků, těm se také nebráním, ale s mírou! (V případě vytížení v osobním životě to chápu a respektuji (opět do určité míry))
Důležité pro mě je, abych si z vašeho příspěvku dokázal situaci živě představit.
-Odemně očekávejte: Vždy se snažím, aby příspěvky byly kvalitní, nicméně každý pozná, že hold nemám krev spisovatele :) Což osobně u vypravěče vnímám jako mínus

Pravidla
S pravidly DnD nejsem dostatečně obeznámen, v minulosti jsem se snažil vytvořit vlastní pravidla, nicméně s žádnýma jsem nebyl dostatečně spokojen.
proto vyhodnocování probíhá tak, že si jako vypravěč definuji obtížnost úkonu a tu porovnávám s vaší statistikou a hodem kostkou.
Také zde budou zkušenosti, ty budou upřesněny v jeskyni.

Tvorba postavy
Preferuji, aby si hráč vytvořil vlastní postavu, představivosti se meze nekladou. Pouze bude potřeba, aby vše sedělo s daným universem jeskyně. Univers a veškeré info se dozvíte zavčas, před vytvořením postavy.
Se všemi hráči bych se rád jednotně domluvil na jedné z cest:
-Nová nezkušená postava, která v rámci jeskyně sbírá prvotní zkušenosti.
-Zajetý dobrodruh

Herní styl
Nikoho nechci omezovat.
Někdo může být vulgární, někdo může své činy popisovat lehce brutálním způsobem a někdo by rád v příběhu trochu romantiky a VKV.
Vše vítám, sám se budu snažit vám dávat různé impulzy a příběh by se vyvíjel na základě vašich reakcí. (Tedy pokud se spojíte s klanem orků a budete jezdit nájezdy, pak dost pravděpodobně budou popisy akcí dost brutální.. Pokud si něco začnete s princeznou, ale jste jen pouhý sedlák, můžete očekávat více těch křehých vztahů :D
Ovšem opět zde platí nějaká rozumná míra :)
Osobně bych vám rád dal volnost co se týče dění, tedy netrvám na tom, abyste se drželi mého scénáře. Pokud tedy uděláte něco pro mě nečekaného, nebo se prostě rozhodnete, že nebude plnit daný úkol určitě nebudu vymýšlet, že vás božská síla přinutila udělat opak, abych mohl pokračovat v tom co jsem si namyslel... Vyjímkou mohou být dungeony, kde se může stát, že vaší jedinou možností je cesta vpřed, nebo třeba můžete najít slabinu mojí architektury a "rozbít" tak celý dungeon :)

Pokud sdílíte stejné názory, případně jste ochotni je respektovat, budu rád když se mi ozvete zprávou. Vylíčil bych vám představu o jeskyni, definoval universe a popsal blíž tvorbu postavy (rozdělení ZK). Pokud by se vám něco nelíbilo, vždy mi můžete říct že prostě nemáte zájem, že to není váš šálek kávy :)

Děkuji za pozornost
 
Belgefor - 08. července 2021 15:33
aba0510083471677.jpg
Obrázek

Krajní meze

Važení a milí hráči a hráčky zvu vás do jeskyně kde se herní styl přizpůsobuje vašemu přání. Ano chtěli by jste si zahrát nějaký styl a chybí vám jeskyně kde by jste si mohli zahrát? Tak teď můžete. Už jste asi slyšeli že na každou akci existuje nekonečné množství reakcí a my sami si které vybíráme uskuteční, uskuteční se však všechny ať už v této nebo v jiné alternativní realitě existující paralelně s tou naší, tomu bylo ve sci-fi věnováno spoustu prostoru. Já však dojdu ještě dál a předpokládám že vše co se někdy vymyslí někde skutečně existuje. Ano všechny videohry, knihy, filmy, seriály někde skutečně existují a za určitých okolností je možně se s ními setkat když se tyto světy propojí s naším světem. Vaše postavy postavy budou obyčejní obyvatelé New Yorku kam se vydáte a co zažijete to už však bude na vás. Budu se na vás těšit a případné otázky mi prosím napiště do pošty.

Jeskyně

Verbíři
 
Myrrage - 08. července 2021 00:49
brb4920.jpg

KORDAROVA ŠKOLA


ObrázekMagická škola s velkou prestiží. Škola pro ty, jenž chtějí mít ve světě vliv. Pro ty, jenž se chtějí naučit mistrovství svých schopností. Ti, kteří aspirují na to, aby se povznesli z materiální sféry. Škola, kterou založil jeden z nejmocnějších kouzelníků své doby.

Nicméně ne každý je přijat dobře svými spolužáky, nebo do školy vůbec. Jsou to ti, kteří mají příliš nebezpečné schopnosti, mají na rukou již krev, nebo jsou tak nestabilní, že by mohli ohrozit ostatní ve škole. Tihle... Nemají většinou kam jít.


To se ale změnilo! Noční škola Úplňku byla evakuována ze své doby a prostoru a tak na této prestižní škole vznikla třída 1.K. Tato třída má srdce v přeživších z NŠÚ, nicméně do svých řad přijímá ty, jenž vyřadí třídy A-J ze svých řad. Ty, jenž jim byla zamítnuta přihláška do Kordarovi školy, kvůli jejich nebezpečnosti. Najednou všem těmto studentům přijde oznámení o jejich přijetí/přeřazení do nové třídy. A tak se nám Areál K pomalu plní.

Budete i Vy jedni z těchto „příšerek“, kterým se dostane řádného vzdělání?

Co Vám můžeme nabídnout?
- toleranci k OP postavám, netradičním hybridům a magorům s božským komplexem
- podrobné podpůrné zázemí ve formě map a HP
- individuální přístup
- možnost odehrát si situace, které by v jiné jeskyni znamenali smrt postavy a definitivní konec, zde to však rozchodíte s mírným bolehlavem
- možnost rozvoje postavy

Co si představujeme od našich studentů:
- nekonfliktnost
- respekt vůči rozhodnutím PJ týmu
- schopnost unést, když vaše všemocná božská postava dostane na budku (stává se to všem)

Pokud máte zájem přidat se do našeho milého šíleného týmu, určitě navštivte naše verbíře zde.

Budeme se na Vás těšit v branách školy! Váš PJtým
 
Belgefor - 07. července 2021 13:54
aba0510083471677.jpg
Obrázek


Doctor Who: Odkaz Gallifrey

Vážení hráči a hráčky zvu vás do jeskyně inspirované výše zmíněným seriálem Pán času, jeskyně má sice vlastní příběh, ale to neznamená že by jste nemohli zažít to co znáte ze seriálu nebo i něco jiného zatím nepoznaného. Prostor a čas je pro vás zcela otevřený a je tak jen na vás kam se vydáte co prožijete a kým budete. Můžete si zahrát za svou oblíbenou postavu ze seriálu ovšem znalost seriálu není nutná. Budu se na vás těšit a případné otázky mi prosím napiště do pošty.

Jeskyně

Verbíř
 
Dreadworth - 04. července 2021 10:30
dreadworth ico1117.jpg

Pirates: Green SkullLoď pod vedením Kapitána Shadowa, mordhadry drsnýho piráta, nabírá novou posádku!

Obrázek

Hrajeme prakticky denně...

...a čeká Tě fantasy dobrodružství, ze kterýho by Davy Jonesovi vyschlo klepeto a Jacku Sparrowovi všechny dredy vypadaly na palubu! V příběhu máme krakeny, kletby, čarodějnice, mořské zrůdy a co hůř?! Zatraceně drsnou a vypečenou posádku tvořenou NPC i partou zkušených hráčů...

...kteří Tě očekávají jako galantní Vikomt, drsná Jacquotte, zákeřná Cordelie, sladce uštěpačná Rachel i čestný tvrďák Jon.

Obrázek

Pojď s náma zkřížit bambitku, kord i ostrovtip a nech se seřvat od Kapitána, mordhadry drsnýho piráta!

Jeskyně: Pirates: Green Skull
PJ: Redbow

Obrázek
 
asasin - 01. července 2021 18:58
ass2860.jpg

Dračí tesáky a drápy
odkaz


Buďte zdrávy děvčata, dívky a ženy andorské. Na vědomost se dává, že v dalekých a nebezpečných zemích se hledá jedná odvážná dušička, která by byla ochotna ujmout se vyhasínajícího života mladé lidské čarodějky, která teprve začnula svou dlouhou a nebezpečnou pouť.
Hledá se taková hráčka, která by jí dodala odvahy a jistoty, že její pouť má ještě smysl a cesta neskončila tak rychle, jako začala. Je na čase čelit zlu, je na čase vládnout magií, setkat se s draky a jejich jezdci. Je na čase prožít život plný dobrodružství, neznáma a vzrušení.
Ta, která bude mít o Arellanu zájem nechť se mi ozve do andorské pošty. Děkuji :)

Obrázek

Děkuji
As ;)

 
Ravager - 28. června 2021 17:57
ikonkarav6371.jpg

NAPLNIT OSUDDobrodruzi, dobrodružky, dobrodružčata.
Do již otevřené a překotně jedoucí jeskyně hledáme fajn lidi, co nám pomohou vyplnit prázdnotu po odchodu bývalých členů.
Co se stalo - ač je jeskyně v sekci 2 krát za týden, jedeme překotným tempem 1 příspěvek denně (to není povinnost, prostě nás to baví) a tak nás opustili hráči, kterým tempo nevyhovovalo.
Ale jejich smůla může být vaším požehnáním, protože to otvírá možnost se přidat.
Kde se hraje: V obecném fantasy světě, konkrétně Paranské říši, kde je možné být nečlověk, je dovoleno být kouzelník (dokonce i nekromanté jsou svým způsobem tolerováni) a existuje velké množství faktaskních, ba dokonce mystických bytostí. To neznamená, že je potkáte, ale naděje umírá poslední. Svět je to standardizovaný, aby byl blízký širokému okruhu publika, osobně si do něj přidávám špetku Malazu, ale znalost knihy není vůbec potřebná, vlastně jest spíše ku škodě (věděli byste, odkud opisuji)

O co jde:Princezna Viktorie z nějakého důvodu prchla z domova do lesů jen s uzlíčkem přes rameno a konvojem asi třiceti osob. Po posledním masakru toho z doprovodu moc nezbylo, ale stále tu máme přeživší. Princezna má svůj cíl i důvod a co ji čeká na konci můžete zjistit pouze tím, že se přidáte a zahrajete si malou roli v našem loutkovém divadle.

Kdo jste vy: Fantasii se meze přímo nekladou (orky ne, prosím), ale buď jste relativně zkušení žoldáci (řekněme 5 let zkušeností s mokrými kontrakty) co se nechali najmout na ochranu fešné korunované hlavy, nebo relativně zkušení loupežníci, členové nechvalně známé bandy Prince Banditů. Než se zeptáte, i nekromant může být bandita. Co by ne. Paladin? Inu, pojďme si o tom promluvit.
Prosím vás v tomto nicméně o racionální uvažování - jsou postavy do tohoto settingu vysloveně nevhodné a já bych moc nerad zakazoval co jste si vymysleli. Mnohem raději se spolehnu na vaši příčetnost.

Jak se to hraje: Jedeme hlavně RP, bezpravidlový systém postavený na fyzikálních zákonech a zdravém rozumu. Šíp do oka vás zabije, šíp do štítu naopak většinou neškodně bzíkne pryč. Nejste žádní supermani, epicky mocné bytosti, ani nuly poprvé držící v ruce sekyru. Víte, že jste zranitelní, ale také už máte za sebou spoustu úspěšných akcí. Rozhodně byste měli vědět, že jsou spousty lepších, než jste vy - to píšu jen pro hráče s "Rambo stylem" - nemusí to úplně fungovat. Ač jsme v posledních příspěvcích řešili hlavně romantické linky, cílem je posouvat příběh a věnovat se zápletce. Nerad bych se dostal do rozbředlého zamilovaného kvokání, ale zároveň dávám prostor postavám, aby si vyřešili své emoce a vztahy v klidu. Takový ten zlatý střed.
Jo a je to družinovka, nemám tu místo pro osamělé postavy neřešící příběhovou linku.

Pokud jste to dočetli až sem, gratuluji.
Snad máte zájem si zahrát rychle jedoucí fantasy družinovku se zajímavými postavami a poutavým příběhem, jste ochotni napsat každý den (nikdo nebude počítat řádky) a rádi se bavíte. V takovém případě vám je naše malá družina k dispozici.

p.s.: Raději muže, nežli ženy, ale je to preference, nikoliv podmínka.
p.p.s.: Hodně se kamarádíme v diskusi, pokud jste člověk povídavý, tím lépe (ale zvládneme to i když budete "jen" hrát)
p.p.p.s.: Jedna žena by se hodila, potřebujeme ověřit, zda je Ilias opravdu takový vošoust, jak si všichni myslíme.
 
Malendros - 27. června 2021 13:12
default.jpg

Průzkum trhu


Zdravím, byl by zájem o menší dobrodružství odehrávající se v 18. století ve střední Americe? Ano, budou tam piráti. Ano, bude se bojovat... Ale byl bych rád, kdyby hráči začínali jako civilisté až v průběhu by se k černé vlajce dopracovali.

Nechám na vás, jestli budete počestní obchodníci, námořníci, vojáci, přístavní štětky... Případné dotazy prosím do pošty.Obrázek
 
Bučivoj Bral - 26. června 2021 12:31
twa_banner_greece_miltiades_1600x900 (7)2157.jpg

Makedonská říše 323 př. n. l. - Války diadochů


Strategická jeskyně


Obrázek


10. června 323 př. n. l.
Babylon


Alexandr oslabený horečkou již začínal vidět zamlženě nepřehledný houf svých ustaraných generálů, kteří jej kolem jeho smrtelné postele obklopili. Jeho pohled nakonec padl na Perdikkovi, kterému po smrti svého věrného přítele Hefaistiona, nejvíce ze všech důvěřoval. Natáhl k němu roztřesenou ruku, v níž s velkými obtížemi svíral královský pečetní prsten. Perdikkás, který sotva zadržoval slzy, jako mnozí další, po chvilce váhání prsten přijal.
Všem bylo jasné, že s jejich králem, který je vedl z rodné Makedonie až za řeku Indus a k úpatím Hindúkuše, je konec. Již přes týden Alexandr bojoval se stále se zhoršující horečkou a dnes přišel králův poslední den. Skrz houf se až k Alexandrovi prodral Nearchos a zeptal se: “Alexandře, komu zanecháš svou říši?” Alexandr však nebyl schopen odpovědět a pouze se snažil na Nearcha zaostřit své oči, které se již pomalu zavíraly. V tom se do toho začali přidávat i ostatní a snažili se Alexandra pobídnout, aby jim jméno následníka sdělil. Ten nakonec z posledních sil tiše řekl: “Kratisto.” - Nejsilnějšímu.
Generálové nevěděli co si mají o jeho odpovědi myslet a začali se dohadovat, jak to vlastně jejich král myslel. “Řekl Krateros,” navrhnul jako možné vysvětlení Peucestas, avšak hned ho přehlušili jiní, kteří své pohledy upírali stále zoufaleji k Alexandrovi.
Alexandrova třesoucí se ruka, stále natažená k Perdikkovi, náhle klesla bezvládně na postel a oči velkého krále se zavřely. V moment také dobyvatel Perské říše vydechl naposledy... Alexandr Veliký je mrtvý.O hře


ObrázekTažení Alexandra Velikého


Píše se rok 323 př. n. l. Alexandr Veliký, dobyvatel Perské říše a jeden z největších vojevůdců všech dob, je mrtev.
Zemřel, aniž by po sobě zanechal nástupce a celá obrovská říše, kterou Alexandr za krátkou dobu vytvořil, zůstává svěřena do péče jeho generálů (zvaných diadochů), kteří ji mají udržet, dokud nedospěje novorozený králův syn.
Do té doby byl stanoven regent Perdikkás, který má zastupovat malého krále Alexandra IV. a druhého krále Filipa Arrhidaia (mentálně zaostalého Alexandrova bratra). Králi byli totiž uznáni oba dva, přičemž mají vládnout společně. Je však jasné, že ani jeden z nich není teď schopen smysluplné vlády.
Ta spočívá v rukou diadochů, kteří si rozdělili celou říši do jednotlivých satrapií, přičemž každý z generálů vládne v jedné z nich a dohromady tak Alexandrovo dědictví spravují. Tito satrapové mají ale většinou vlastní plány. Někteří hodlají Makedonskou říši zachránit a slouží věrně i nadále trůnu. Jsou ale i tací, kteří hledají nejvhodnější moment na to, uzmout kus království pro sebe, nebo dokonce si uzurpovat říši celou.
Napříč celou zemí tedy vypukají vzpoury těch, kteří kdysi slibovali věrnost Alexandrovi a nikoli této nové vládě. Např. i mnohé řecké městské státy nyní vidí v tomto příležitost k získání samostatnosti, kterou jim Makedonie vzala.
Jen bohové vědí, co se s říší po smrti mocného vladaře stane. Jedno je ale jisté. Válka je nevyhnutelná a diadochové jsou bývalí generálové, kteří sloužili pod velením Alexandra Velikého a ti mnohdy ani ničemu jinému než válce nerozumí.


***


Ve hře Makedonská říše 323 př. n. l. - Války diadochů se můžete vžít do role jednoho z makedonských generálů a podílet se tak na vládě nad obrovskou říší, která sahá od Jaderského moře až po povodí řeky Indus.
Celá zem je ale nyní na pokraji krize, poněvadž nový systém vlády neuznávají všichni. Někdy dokonce ani ne samotní diadochové.
Budete spravovat svou vybranou satrapii a snažit se prosadit svůj stanovený cíl. Můžete být mocichtiví a bezohlední, přičemž se budete snažit uzmout pro sebe co největší část Alexandrova dědictví. Můžete se ale také pokusit velkou říši zachránit před rozpadem a snažit se v tomto přesvědčení udržet co nejvíce ostatních satrapů. Svůj styl hry a cíl si zde najde každý.
Ve hře bude místo jak pro ekonomickou správu svěřené provincie, kde získáte různě rozmanité satrapie s vlastní původní kulturou, kterou můžete časem nahradit vlastní helénskou, tak pro intriky při kterých se budete snažit získat na svou stranu ostatní diadochy. Velkou část hry budou také představovat i impozantní bitvy, kde kvůli velké rozmanitosti jednotek budou hrát hlavní roli k cestě za vítězstvím taktiky a velitelské schopnosti hráče. Tyto bitvy budou navíc obrovské a do bitev můžete nasadit jak neprostupné makedonské falangy, tak skvělou jízdu, a v neposlední řadě také strašlivé válečné slony.
Celá hra zaručuje jeden velký a propracovaný společný děj pro všechny postavy, kde uspějí jen ti nejlepší.

ObrázekHra je velice věrohodnou historickou strategií obsahující obrovské množství detailů, přičemž neztrácí ani na hratelnosti. Skrze své postavy tak můžete měnit celý historický vývoj Makedonské říše a helénského světa.

Pokud Vás jeskyně zaujala, doporučuji si prohlédnout její obsah a především pak Homepage Zde

A pokud se chcete přihlásit, zamiřte přímo do verbíře

V případě jakýchkoli dotazů se na mě můžete obrátit v poště.

Budu se na Vás těšit,

Bučivoj Bral
 
Josef614 - 23. června 2021 09:37
brother82587344.jpg
Zdravíčko.

Nové dobrodružství v systému DnD (e5) čeká jen na vás. Zcela nová země, řídce osídlena, skrývající mnoho tajemství). Mnohá nebezpečí a nepřátelé čekají až se s nimi někdo utká. Dokážete v tomto drsném prostředí přežít?


ObrázekJeskyně: odkaz
 
Landstreicher - 20. června 2021 18:44
sirko6085.jpg


MinnesangK podbarvení:

odkaz
Obrázek

Do fantasy-středověké jeskyně na podkladu Evropy konce 12. století a (nejen)šlechtické kultury, hledáme posilu. Není to však úplně klasická poptávka. Rád bych našel hráčku, která by byla ochotna býti univerzálním chameleonem a zahrát větší množství epizodních rolí u postav, které mám vymyšlené a nechci, aby byly NPC.

Nikdy jsem tenhle styl hraní NPC postav nezkoušel a tedy nevím jestli a nebo jak to bude fungovat. Pokud by to tedy nějaká odvážná hráčka chtěla zkusit budu moc vděčný. Obsahovalo by to samozřejmě velký hrací rozsah od zahrání rozmazlené frivolní lesbické šlechtičny, až po frigidní nenávistnou mužatku z přístavní hospody "U natrženýho šourku". (Takové postavy tam nemám namyšlené, ale pro ilustrační účely) A také nasměrování postavy od PJ.

Jeskyně jede poměrně stabilně a docela slušným tempem, proto je důležité, aby dotyčná hráčka měla i dostatek času hrát a nezdržovala a hlavně, aby hrála pěkně a psala kvalitní příspěvky.
Vím, že toho nechci málo, ale kdyby některá z hráček přeci jen se chtěla vrhnout do světa rozrůzněné "středověké" společnosti, nechat se obluzovat sličnými minesanry, či burany a drnohryzy ze spodiny společnosti, nebo se chopila dýky vražedkyně budu moc rád.

Jeskyně je zde: odkaz


 
kacenka999 - 12. června 2021 13:10
5e8569bf1128802b46951084bd47638c (1) (2)29842142.jpg

Obrázek


Obrázek!!HLEDÁME SPOLUŽÁKY!!Proč jsme “trochu jinak”?

Máme posunutý věk - hra probíhá v 5. ročníku (je nám cca 18 let).
Voldemort stále žije a představuje hrozbu.
Harry je naprosto nezajímavý a průměrný student.
Knihy a filmy jsou nám jen předlohou, nikoli pravidlem nebo podmínkou.
Pravidla máme vlastní (a rádi je dodržujeme).
Snape je ale stále stejně protivný.


Co nabízíme?

Oddechovou školní hru v magickém prostředí.
Nejdéle fungující Bradavickou jeskyni na Andoru.
Přátelský kolektiv všech ras, náboženství i orientací - je nás tu hodně, ale nekoušeme.
Máme promakanou HP (plánky, mapky, seznam kouzel, kreativní výstřelky, barvičky).
Najdeš tu i aktuální medailonky ostatní hráčů, kdyby sis o nich chtěl něco zjistit (nebo připomenout).
Vede to tu ochotný PJ tým o třech členech (to aby neustále byl někdo po ruce, když je potřeba).
Rády tě provedeme a zapojíme do hry.
Dáme ti prostor pro rozvoj tvé postavy a kreativity.
Máš tu spoustu spiklenců, se kterými můžeš vymýšlet neplechy.Co bychom rády?

Hledáme spolehlivost - chceme, abys nám tu vydržel a neodešel po jednom příspěvku.
Minimální znalost jazyka. Každý uděláme někdy chybu, ale luštit to po tobě nikdo nebude.
Buď ohleduplný vůči ostatním. Nenadáváme si, neděláme si naschvály a neignorujeme se.
SAMOSTATNOST!!
Rády pomůžeme, ale nebudeme tě neustále držet za ruku. Je nás tu hodně, není čas se nonstop věnovat každému jedinci zvlášť.
Netvoř úplně asociální postavu. Počítáme s tím, že i sám přijdeš s nějakou iniciativou.
Žádné postavy z knih nebo filmů. Jestli nemáš nápad, zkus si osvojit nějakou z našeho repertoáru (máme všechny barvičky).
Chceme hráče famfrpálu - blíží se nám zápas a rádi bychom ho odehráli ^^
Mrzimor a Havraspár potřebují prefekty.Neboj se počtu příspěvků. Všechno důležité se dozvíš a na všechny dotazy rádi odpovíme.
Hra nejede tak rychle, všichni máme i svoje životy a problémy :)


Obrázek


Jeskyně, Verbíři, FAQ 
Malâdan - 02. června 2021 18:49
maladan6503.jpeg

Průzkum zájmu


Ztracené duše a zvrácení erpeři,
dlouho jsem meditoval a ve své meditaci dospěl k tomu, že by bylo fajn mít txt based rp server, kde bych mohl udat svůj homebrew lore pro dark urban fantasy, jež by byla centralizovaná kolem upíří tématiky. Velkou část projektu mám ještě nedodělanou, ale rád bych udělal menší průzkum zájmu abych zvěděl, kdo by měl případně zájem o účast.
V případě zaujetí tématem a zájmu o bližší informace mi neváhejte zaslat sovu.

Obrázek

 
MayBee - 01. června 2021 18:49
smiling-honey-bee-sticker-156167526711172094.png
Obrázek

Ve světě jsou všemožné rasy. Hlavní 3 města spadají pod nejmocnější 3 rasy. Jedno patří elfům, jedno trpaslíkům a jedno patří lidem. Samozřejmě každá rasa má i nějaké menší města, vesnice či osady. Mimo tyto 3 dominantní rasy jsou zde ale i jiné. Obecně nazýváni jako hybridi či kříženci. Jen Elfové je nazývají jako polo-lidi.

Někteří mají rysy draků

Jiní mají zase rysy lvů a nebo jiných kočkovitých šelem

Zkrátka polo-lidé jsou vskutku rozmanitým druhem, který se různě mísí snad s každým existujícím druhem zvířete a snoubí se v nich intelekt a důmysl člověka a síla a bojový duch tvora, jehož rysy charakterizují. Avšak žijí odděleně v menších osadách. Každá osada je samostatná a uzavřená před kontaktem s kýmkoliv jiným. Bohužel právě proto se jejich vesnice stávají častým cílem drancování a útoků žoldáckých skupin, které najímá lidské či trpasličí hlavní město. Žoldákům potom zaplatí za každého zajatce, které draží následně jako otroky. Ať už pro těžkou práci na poli nebo pro domácí práce a nebo i jako sexuální otroky. Zkrátka podle toho, k čemu se postavou hodí a k čemu se rozhodne nový majitel využít svého otroka. Obecně to není ani vnímané jako otroctví jelikož polo-lidé nejsou ve společnosti považováni za jim rovné bytosti a mají tedy asi taková práva, jako zatoulané zvíře. Občas se stává i to, že je nějaký utracen a nahrazen novým...
Elfové už to ale odmítají jen přehlížet a v tichosti navštěvují tyto osady aby posbírali podporu pro odvetný úder, osvobození otroků a pro ukončení těchto drancujících nájezdů. Bohužel jejich cesta nebude tak snadná. Sami mají pouze polovinu potřebné síly k útoku na obě města. Nečeká je tedy snadný ani rychlý úkol. A co hůř. Pokud se lidské či trpasličí město dozví o tom, co elfové plánují tak hrozí že se postarají o potlačení této chystané rebélie dřív, než je to ohrozí.


Hledám aktivní hráčky (Nejlépe ženského pohlaví), kterým nevadí akční hra s brutálnějšími scénami. Které hledají hru, kde je v plných doušcích strach, boj, krev a mnohdy neklidná až napjatá atmosféra. Hráčky, které se rády zapojí do uzavřené hry...
A ačkoliv to není podmínkou tak otevřenost 18+ scénám je výhodou.
Aktivita minimálně jedna reakce obden. Aktivnější reakce jsou jen vítanou výhodou.

Ačkoliv jsem popis i verbíře napsal už tady tak tady máte odkaz na jeskyni
A pro případné zájemkyně je tady rovnou i odkaz do verbíře
Případně mi své dotazy neváhejte napsat poštou :)
 
Visitor - 30. května 2021 17:03
92px-cardplayers_study_bloch_collection7102.jpg
Obrázek


Čestná Stráž, nejmocnější a nejprestižnější superhrdinský tým na světě, hledá nového člena a GT (Globální Televize) se rozhodla podat jim pomocnou ruku.

Svět Hledá Hrdinu

Nejnovější reality show, jejíž vítěz se stane novým členem Čestné Stráže.Jste mladý hrdina a chcete se prokázat? Ostřílený veterán, který nikdy nedostal šanci ukázat co umí? Nebo snad bývalý superzločinec, který se snaží o nový začátek? Umíte plivat oheň, máte až nadlidské znalosti bojového umění nebo ovládáte tajemnou magii? Přihlašte se do Svět Hledá Hrdinu. Stačí vyplnit krátký dotazník a poslat nám ukázku svých schopností.Verbíře

 
Redbow - 25. května 2021 14:05
dddd3602.jpg

JEN TROCHU SVĚTLADark FantasyObrázek

Je to už 300 let co svět upadl do temnoty. Hustá mračna pohltila oblohu a nechala svět pod sebou v temnotě. Cez den pronikne jen trochu světla, dost na to aby nebylo nutné zapálit pochodně ale v noci si člověk nedovidí ani na špičku nosu. Proč se mračna objevila se nikdy nezjistilo, ale netrvalo dlouho a svět se rozdelil na ti, kteří věří že to udelali bohové aby smrtelníky potrestali, a na ti kteří věří že to udelali smrtelníci pomocí magie. Jak je zvykem z tohoto dlouholetého sporu nakonec vznikli války a všichni si nakonec museli vybrat stranu. Svět se rozdelil na severní a jižní stranu. Na severu věří v zásah bohu, a na jihu v zásah magie. Na hranici sou postaveny strážené pevnosti které jsou den co den pod útokem. Tyto pevnosti střeží převažne žoldáci kteří věří hlavne ve zlato. A tady, na severní pevnosti, se začína i váš přibeh.
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2021 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.092419147491455 sekund

na začátek stránky